קריאטין - מה אתם אומרים על זה? (זה החלבון שנוהגים לוקחת אותו בשביל לפתח שרירים) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קריאטין - מה אתם אומרים על זה? (זה החלבון שנוהגים לוקחת אותו בשביל לפתח שרירים)

weissby

Recommended Posts

תשכח מתוספי תזונה, וקריאטין בעיקר. פשוט CANCEL THAT SHIT.

תאכל הרבה(פי 2 ממה שאתה אוכל כיום, ואני יודע טוב מאד שאתה לא אוכל טוב כמו שאתה יודע את זה), ותמשיך להתאמן.

אפשר להתחיל לחשוב על תוספי תזונה ברגע שמיצית את הפוטנציאל הטבעי שלך, וילד, לא התחלת אפילו לנצל.

אז תתאמן 3 פעמים שבוע אימונים טובים ופרודוקטיביים, ותאכל 5 ארוחות מאוזנות ביום, ותחזור לכאן עוד 3-4 שנים כאשר לפחות תהיה בגיל 18-19. בגיל 15 אתה יותר מתלהב מהרעיון של קסמים שיעשו אותך פתאום ענקי ושרירי... זה מובן וזה טבעי אבל זה לא יעבוד ככה.

לגבי יד אחורית, תתחיל לעשות מקבילים, והרבה. תעשה 4 סטים של מס' החזרות המקסימלי שאתה יכול, ותוך חודשיים כבר תוכל לעשות כ20 פעם, והשינוי ביד האחורית יהיה דראסטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Sunny Jim הדברים שאתה אומר חלקם מאוד כללים חלקם פשוט מטומטמים-

תאכל הרבה(פי 2 ממה שאתה אוכל כיום

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

לא ידעתי שאתה פרופסור לתזונה :lol: :lol: :lol:

ובעניין זה-

לגבי יד אחורית, תתחיל לעשות מקבילים, והרבה. תעשה 4 סטים של מס' החזרות המקסימלי שאתה יכול

מקבילים עובדים על משקל גוף ומעל מספר חזרות מסוים זה הרבה פחות אפקטיבי ומתחיל להיות אימון סיבולת -אירובי

במקום לעזור לניפוח

ככה שאתה מדבר על דברים שאין לך הבנה גדולה בהם

אתה גם לא יודע אם הבחור בכלל יכול להתחיל אם מקבילים

לא כל מיתאמן יכול לעשות מקבילים אפקטיבי בהתחלה

לפעמים צריך לתת תרגילים אחרים בהתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=251678.msg2221263#msg2221263 date=1176132541]

מפרקים שכיבות שמיכה...

אני חושב שאתה צריך לחזור לבסיס קפצתה מהר מידי

טוב אחי תירגע

מה אתה חושב שאני עושה אימונים של אלי האנה (או איך שלא כותבים את זה)

פעם בחודש וחצי הראשון שלי הייתה תכנית פשוטה - 6 קבוצות שרירים, לכל קבוצה תרגיל אחד, סט אחד מכל תרגיל וכל סט היה 10 חזרות (חזה, כתפיים, יד אחורית, יד קדמית, גב, רגליים + כמובן שבין השאר גם בטן)

אח"כ העליתי ל2 סטים מכל תרגיל ואז משהו כמו כל 3 חודשים החלפתי תכנית ולאט לאט הגעתי למצב שנאי נמצא בו היום שבערך כל תרגיל זה 4 סטים ובממוצע כל סט אני עושה 8 חזרות (כי יש תרגילים של 10 או 8 או 6 חזרות)

מה שעכשיו משתנה מתכנית לתכנית זה התרגילים עצמם, ומספר התרגילים, פה ושם יש סופרסטים..

העלייה הדרגתית אל תדאג[br]פורסם בתאריך: 9.04.2007 בשעה 22:06:13

Sunny Jim הדברים שאתה אומר חלקם מאוד כללים חלקם פשוט מטומטמים- :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

ובעניין זה-מקבילים עובדים על משקל גוף ומעל מספר חזרות מסוים זה הרבה פחות אפקטיבי ומתחיל להיות אימון סיבולת -אירובי

במקום לעזור לניפוח

פעם עשו לנו בבצפר כזה כמו שבודקים כמה מתח אנחנו מסוגלים לעשות אז בדקו גם כמה מקבילים אנחנו מסוגלים אז השיא שלי זה נראה לי 20 או 21..

אנלא מאמין שאני באמת מסוגל לעשות 4 סטים של 10 או 8 חזרות

נראה לי המ שאני אעשה זה כל פעםש אני בא למכון (גם כשזה לא היום של האימון של יד אחורית) אני אעשה משהו כמו 3 סטים ונניח סט ראשון של 6 חזרות ואז 2 אחרונים של 8 חזרות, ואז לאט אלט אני אהיה מסוגל יותר ואני אעשה גם סט רביעי ואז גם אני אעלה בחזרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אעשה משהו כמו 3 סטים ונניח סט ראשון של 6 חזרות ואז 2 אחרונים של 8 חזרות, ואז לאט אלט אני אהיה מסוגל יותר ואני אעשה גם סט רביעי ואז גם אני אעלה בחזרות

תעשה לעצמך טובה ותיתן למדריכים לתת לך תוכניות אימון

6-חזרות גובל באימון כח שזה שונה מנפח אבל אם אתה עושה אותו בקלות זה לא ממש אפקטיבי

אם כבר יותר חזרות בהתחלה פחות בסוף באימונים של נגד משקל גוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לעצמך טובה ותיתן למדריכים לתת לך תוכניות אימון

6-חזרות גובל באימון כח שזה שונה מנפח אבל אם אתה עושה אותו בקלות זה לא ממש אפקטיבי

אם כבר יותר חזרות בהתחלה פחות בסוף באימונים של נגד משקל גוף

מה? חח מצטער לא הבנתי..

אני לא יודע מה זה אימון כח, אתה יכול להסביר שוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קצת עלי...התחלתי להתאמן בגיל 16 בערך (קצת לפני) התאמנתי עד גיל 18 שזה שנתיים (נטו התאמנתי שנה ו 8 חודשים) .

אני חייב לציין השתפתחתי בצורה מדהימה לאומת שאחר חברי שהתאמנו איתי במקביל וצרבתי הרבה ניסיון אישי .

על הזמן המאמן המליץ לי על תוספי (קריאטין , פרוטאין) סירבתי גם בגלל חוסר בתקציב וגם בגלל הגיל ופחד מהשפעות על הגוף.

אני כבר לא מתאמן כ 8-8 חודשים ומסת השריר שלי כמעט לא ירדה (אני בצבא בבסית שאין בו חודר לצערי , אבל עושה פקל"ים ואימונים בסיסים בשביל לשמור על כושר) לא מיזמן ראיתי סרט דקומנטרי על ארנולד שוורצנגר איך הוא הפך לגדול מכולם (pumping iron , סרט ממולץ) אחרי שתראו את הסרט תביאו שלא משנה כמה שתתאמנו גם עשרות שנים לא תוכלו לצבור מסת שריר כמו של הבדי בילדרים , אתם תראו בסרט שיש לארנולד יותר מ 10 סוגי תוספי שהוא לקח לפני אימון.

מה שאני רוצה לומר זה שללא תוספי (גם את תוכלו פרה כל יום) לא תצליחו להראות ככה :

250px-Rc125.jpg

גם אחרי 30 שנה של אימונים.

גג תגיעו לדבר כזה: (אולי טיפה יותר)

274RK1.jpg

עוד דבר חשוב שלא הזכרתם התפתחות השרירים לא תלויה רק באימונים ומזון יש גורם שמאוד משפיע והוא הגורם הגנטי.

ולסיום הנה שלי לפני שנה כשהתאמנתי:

http://ashdoda.net/photos/1925_1118928772.jpg

http://ashdoda.net/photos/1925_1138574331.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש 2 תחומים עיקרים שבהם עושים אימון כח

1-מרימי מישקולות מיקצועים

250px-Weightlifting.jpg

2-יש תחרויות כמו World's Strongest Man

http://en.wikipedia.org/wiki/World%27s_Strongest_Man

mariuszbus06.jpg

שבהם גודזילות אדם מרימים משקלים עצומים בכל מיני תחרויות

בשתי סוגי הספורט האלה צריכים לעבוד הרבה על כח שזה משקלים מאוד כבדים קצת חזרות

ולפעמים פחות מחזרה אחת (מתחילים תתרגיל בסוף ומורידים לאט) בכל מיקרה זה מאוד לא בריא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולסיום הנה תמונות שלי לפני שנה כשהתאמנתי:

http://ashdoda.net/photos/1925_1118928772.jpg

http://ashdoda.net/photos/1925_1138574331.jpg

פיי אחי אתה תותח!

הלוואי עליי חח

כשהצטלמת השרירים שלך רפויים לגמרי? או שכיווצת קצת?

אני יודע שאני יכול להיראות מרשים אם אני אכווץ את כל השרירים שלי, אם אני רפוי לגמרי, אז..אממ.. חח תעזבו..

ואני חושב על זה.. לגבי קוביות בבטן אני עובד על בטן והכל ואם אני אכווץ תשרירי בטן אז רואים דווקא לא רע ככה קוביות (לא מושלם אבל לא רע בהשוואה לאנשים שאני מכיר) אז מייקל לואיס למשל, אם הוא יהיה רפוי לגמרי תראה לו רביועים? אם באמצע שהוא יושן ופתאום תרים לו שנייה תחולצה אתה תראה כזה בטן תותחית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיי אחי אתה תותח!

הלוואי עליי חח

כשהצטלמת השרירים שלך רפויים לגמרי? או שכיווצת קצת?

אני יודע שאני יכול להיראות מרשים אם אני אכווץ את כל השרירים שלי, אם אני רפוי לגמרי, אז..אממ.. חח תעזבו..

רפויי...

מה שעזר לי להתאמן זה היה אחרי כל אימון קופסת טונה עם קוטג' יוצא מין סלט מוזר וטעים.

בקשר לקוביות בבטן לכל בן אדם יש קביות בבטן כמו שקרירין ציין זה תלוי באחוז השומן בגוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשקל 55 ק"ג אני לא הייתי לוקח תוספים. אתה פשוט לא צריך, מכיוון שאין לך ממש בעיה לצרוך את החלבון המומלץ לך פר יום (משקל כפול 2 שווה לכמות החלבון המומלצת לפיתוח גוף, יש כאלה שאוכלים בין 1.5 ל2.2, אבל 2 הכי סביר). כעקרון תפריט בסיסי לעליה במאסה מורכב מ6 ארוחות ביום (ארוחה = לפחות 30 גרם חלבון ו60 גרם פחמימה). מתוך הנחה שאין לך נסיון בבניה של תפריט ואין לך הסמכה של תזונאי, אני במקומך הייתי הולך לתזונאי מקצועי כמו גיל גרנות ולא לפוסטמה של קופת חולים.

מקבילים עובדים על משקל גוף ומעל מספר חזרות מסוים זה הרבה פחות אפקטיבי

זה לא כזה בעיה לתלות על עצמך פלטה, אתה יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sunny Jim הדברים שאתה אומר חלקם מאוד כללים חלקם פשוט מטומטמים- :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

ובעניין זה-מקבילים עובדים על משקל גוף ומעל מספר חזרות מסוים זה הרבה פחות אפקטיבי ומתחיל להיות אימון סיבולת -אירובי

במקום לעזור לניפוח

אין קשר לפרופסור לתזונה, כמו שאמרתי, לאכול 5-6 ארוחות מאוזנות ביום(כל שעתיים וחצי-3) זה מתכון טוב ורחוק מלהיות מזיק לעלייה במשקל, משהו שהוא CLEARLY צריך אם הוא רוצה תוצאות מהירות יחסית ואפקטיביות. הכפשות מיותרות מצדך לא ישנו עובדה זאת.

והצהרות הסרק שלך כמו "מקבילים עובדים על משקל גוף" לא אומרות כלום. לכל מה שאמרת לגבי זה אין שום קשר לעובדה המוצקה שכן, אימון מקבילים כמו שציינתי בהחלט ינפח לו את היד האחורית בצורה אפקטיבית ביותר(מנסיון אישי ומהמלצות קודמות שקיבלתי מאחרים עם תוצאות מוכחות, ואכן זה עובד בצורה מעולה), לרמה שבה גם אם הוא לא יתפתח מעבר אליה בעזרת מקבילים, היא עדיין תהיה מרשימה בהחלט, ואולי הוא אפילו לא ירצה יותר מזה. וגם אם אתה מסוגל לעשות 2-3 חזרות מקבילים, זאת התחלה מספיקה, כאשר שוב פעם, אימון מהסוג שהמלצתי יעלה לו את היכולת למספר רב של חזרות. כמו כן כמובן שזה לא אמור להיות התרגיל היחיד ליד אחורית בשבילו.

אז אתה יכול לצעוק שאני לא מבין כלום כמה שבא לך, אבל זה לא משנה את העובדה שמה שהמלצתי לו לא יכול להזיק לו בשום צורה לפי מה שהוא הציג על עצמו, וגם יועיל לו בצורה אפקטיבית, למרות שיכול להיות שעם מאמן אישי בנוסח הוליווד(אשר שם שחקנים מובילים מגיעים לגוף מושלם תוך 3 חודשים אינטנסיביים, ראה את הסרט 300) והתמסרות מוחלטת לתחום תוביל לתוצאות יותר מהירות.

בכל מקרה, אין ספק שבתנאים מסויימים תוספי תזונה יכולים לפתוח בפניך אפשרות להגיע לתוצאות בליגה אחרת, כמו שאמר First Squad, אך weissby רק בהתחלת דרכו בפיתוח גוף, וזאת תהיה UNDERSTATEMENT להגיד שמוקדם לו לחשוב על תוספי תזונה, וכמובן שלא קריאטין, אשר חייבים לקחת אותו בצורה מסויימת מאד, ולשתות מים בכמויות מטורפות עם פיקוח מתמיד על הכבד שלו, על מנת שלא יסבול מפגיעה גופנית.

לגבי שמיעה להמלצות מדריכי חדר , זה די בעייתי כי רבים מוציאים את ההסמכה רק בשביל לקבל את העבודה, ולא נותנים טיפים מועילים, ורושמים תוכניות אימונים לא אפקטיביות על מנת לצאת לידי חובה. דרך טובה הרבה יותר היא לבצע מחקר עצמי באינטרנט, שיש בו אינסוף מידע לגבי הנושא(ולגבי כל נושא אחר :)), או לבקש עזרה מחבר טוב אשר יש לו נסיון רב בתחום, ויכול לתת דוגמא אישית ע"פ מראה גופו למשל. רוב האנשים מכירים לפחות מישהו שפיתוח גוף הוא תחביב מרכזי אצלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...