קריאטין - מה אתם אומרים על זה? (זה החלבון שנוהגים לוקחת אותו בשביל לפתח שרירים) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קריאטין - מה אתם אומרים על זה? (זה החלבון שנוהגים לוקחת אותו בשביל לפתח שרירים)

weissby

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני גם מתאמן לא קצת זמן..

בserious mass גם יש קריאטין, אבל בכמות קטנה יחסית.

כדאי לך מאוד לקרוא קצת באתר israelbody.org

נו אז? הכמות היא חשובה מאוד.

גם בבקר יש קריטין,גם בדגים יש...אז?

[br]פורסם בתאריך: 9.04.2007 בשעה 13:52:54

אחרי אימון אין טעם לקחת יותר מ30 גרם חלבון, הגוף לא מסוגל לעכל יותר.

הגוף חופשי יכול לעכל יותר מזה,אבל עדיף לקחת 30,אני אישית אחרי אימון:

בננה (פחמימות) + סקופ של אבקת חלבון (כוס חלב + סקופ חלבון)

מידי פעם ארוחה. כמובן שבמהלך היום אני אוכל נכון,ובכמות המספיקה.

אני לא סופר כמות חלבונים,למרות שבעיקרון זה אמור להיות 1.5 עד 2 גרם חלבון לכל קילו ממשקל הגוף,אני לא חושב שאני מגיע לזה ,אבל אני מתפתח טוב וזה מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל קריאטין זה לא חלבון ולא חומצות אמינו שהם בעצם מרכיבות תחלבונים

קריאטין זה תוסף חוקי שעוזר למעגל אנרגיה בשם ATP-CP

או על רגל אחת עוזר לך להרים משקולות יותר חזרות \סטים

הC מסמן קריאטין וזה מסובך להסביר פה אבל תחפש בויקי על מעגל האנרגיה ATP-CP ואולי תלמד משהו

בכל מיקרה אני לא ממליץ על תוספים בלי המלצה של תזונאית

טוב זה מה שמצאתי על ATP-CP

http://en.wikipedia.org/wiki/Adenosine_triphosphate

Adenosine 5'-triphosphate (ATP) is a multifunctional nucleotide that is most important as a "molecular currency" of intracellular energy transfer. In this role ATP transports chemical energy within cells for metabolism. It is produced as an energy source during the processes of photosynthesis and cellular respiration and consumed by many enzymes and a multitude of cellular processes including biosynthetic reactions, motility and cell division. ATP is also incorporated into nucleic acids by polymerases in the processes of DNA replication and transcription. In signal transduction pathways, ATP is used as a substrate by kinases that phosphorylate proteins and lipids, as well as by adenylate cyclase, which uses ATP to produce the second messenger molecule cyclic AMP.

The structure of this molecule consists of a purine base (adenine) attached to the 1' carbon of a pentose (ribose). Three phosphate groups are attached at the 5' carbon of the pentose sugar. When ATP is used in DNA synthesis, the ribose sugar is first converted to deoxyribose by ribonucleotide reductase. ATP was discovered in 1929 by Karl Lohmann,[1] and was proposed to be the main energy-transfer molecule in the cell by Fritz Albert Lipmann in 1941.[2]

ויש עוד הרבה

רק שתבין אני אפילו בתור מדריך לא למדתי לעומק את זה

כי זה דבר שיותר קשור לרפואה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואותה "עזרה" היא בדיוק עוד 3 חזרות בסט.

תשמע גם אני הלכתי עם הראש בקיר למרות שכל המאמנים המליצו לי לא לקחת שום תוסף ושהכל שטויות (ואני מדבר על מאמנים מקצועיים מאוד) ובכל זאת קניתי אבקת חלבונים, אין קסם, אין חומר שמכניסים לגוף ואתה הופך לחזק יותר או עמיד יותר, הכל קשקוש.

רוצה מנה טובה של קריאטין ? קח פסטרמה מבשר בקר, מלא בחלבון, לא ממש משמין ויש בזה הכל.

שאתה רוצה פחמימה מורכבת, אתה יכול לקנות אבקת גיינר, אבל אתה יודע שלחם מחיטה מלאה יעשה את העבודה בדיוק אותו דבר רק שלחם לא עולה 600 שקל ל-4 קילו.

עזוב את התוספים את הכסף תשקיע בציוד טוב או באימון אישי טוב.

נ.ב

אתה צריך לעבוד קצת על פרופורציות ביד, אמנם אתה צעיר אבל התמונה מראה שאתה עובד המון על יד קדמית, עם זאת היד אחורית שלך והכתף לא מפותחות באותה המידה, תעבוד על זה תהיה לך יד יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה מנה טובה של קריאטין ? קח פסטרמה מבשר בקר, מלא בחלבון, לא ממש משמין ויש בזה הכל.

טוב אחרי חיפוש הקריאטין כן עשוי מחומצות אמינו אבל זה שלוש סוגים מסוימים-

קריאטין הינו חומר מזין טבעי שנמצא בגופנו. הוא מורכב משלוש חומצות אמינו: ארגינין, גליסין ומתיונין. קריאטין עוזר לספק את האנרגיה שהשרירים צריכים כדי לזוז ביחוד עבור תנועות מהירות ופתאומיות.

http://www.getbig.co.il/Articles/Article1.htm

אבל להתחיל להמליץ על בשרים זה אידיוטי -אתה לא תזונאי ואתה לא יכול לדעת איזה חומצות אמינו נותן כל סוג בשר ומאכל

אני אישית לא לוקח תוספים ויש לי מסת שריר גדולה אבל מי שרוצה לשפר תתזונה או לקחת תוספים שילך לתזונאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי אימון אין טעם לקחת יותר מ30 גרם חלבון, הגוף לא מסוגל לעכל יותר.

זה לא בדיוק נכון - הגוף לא יכול לספוג יותר יותר מ-30 גרם חלבון לבניית שריר.

וגם זה תלוי בבן-אדם - חבר שלי שהוא מתאבק מקצועי ובעל תואר בתזונה עשה בדיקות בנושא ובשבילו צריכה של 40-45 גרם חלבון בארוחה הייתה אפקטיבית הרבה יותר מ-30 גרם.

בנוסף כדי לעקל 30 גרם חלבון צריך לקחת מראש יותר מ-30 גרם... כי לא כל החלבון מנוצל לטובת בניית שריר.

35 גרם זה גם טוב. [br]פורסם בתאריך: 9.04.2007 בשעה 14:34:50

אז מה עושים? חביתה מ5 ביצים? ???

לא זה יהיה יותר מידי שומן. אפשר 2 ביצים + 3-4 חלבונים (החלק הלבן).

זה נותן 26-30 גרם חלבון. וגם חלבון ביצה הוא באיכות מאוד גבוהה - יותר גבוהה מכל מאכל אחר.

הוא נספג הכי טוב בגוף כי איזון החומצות אמינו שלו מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי חיפוש הקריאטין כן עשוי מחומצות אמינו אבל זה שלוש סוגים מסוימים-http://www.getbig.co.il/Articles/Article1.htm

אבל להתחיל להמליץ על בשרים זה אידיוטי -אתה לא תזונאי ואתה לא יכול לדעת איזה חומצות אמינו נותן כל סוג בשר ומאכל

אני אישית לא לוקח תוספים ויש לי מסת שריר גדולה אבל מי שרוצה לשפר תתזונה או לקחת תוספים שילך לתזונאי

גם אתה לא מכונאי רכב אבל אתה יודעשטויוטה זה רכב אמין.

מן הסתם אני מסתמך על אינפורמציה שנתן לי תזונאי החדר שלי.

ב100 גרם בקר בערך 5 מ"ג קריאטין שזה מנה מספקת ליום אחד.

ואני יודע דבר אחד ידידי, את כל החומרים המצויים באבקות ותוספים אפשר להשיג מהטבע, רק את מה שלא מצוי בטבע בצורה גולמית (כמו אומגה 3) כדאי לקחת בקפסולה או כתוסף.

גם אני בזבזתי כמעט 300 שקל על אבקת חלבונים מטופשת, כלום זה לא עושה חוץ מספיגה מהירה של חלבון, אני יכול לקחת לחדר סנדוויץ' עם המכיל חלבון ומתעכל מהר (לא בשר או דגים) ולקבל את אותה תוצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואותה "עזרה" היא בדיוק עוד 3 חזרות בסט.

תשמע גם אני הלכתי עם הראש בקיר למרות שכל המאמנים המליצו לי לא לקחת שום תוסף ושהכל שטויות (ואני מדבר על מאמנים מקצועיים מאוד) ובכל זאת קניתי אבקת חלבונים, אין קסם, אין חומר שמכניסים לגוף ואתה הופך לחזק יותר או עמיד יותר, הכל קשקוש.

שאתה רוצה פחמימה מורכבת, אתה יכול לקנות אבקת גיינר, אבל אתה יודע שלחם מחיטה מלאה יעשה את העבודה בדיוק אותו דבר רק שלחם לא עולה 600 שקל ל-4 קילו.

עזוב את התוספים את הכסף תשקיע בציוד טוב או באימון אישי טוב.

נ.ב

אתה צריך לעבוד קצת על פרופורציות ביד, אמנם אתה צעיר אבל התמונה מראה שאתה עובד המון על יד קדמית, עם זאת היד אחורית שלך והכתף לא מפותחות באותה המידה, תעבוד על זה תהיה לך יד יפה.

חח בקשר לפרופורציות ביד אז רק כדי תשבין כמה אנלא פרופורציונאלי, צילמתי בכוונה את יד שמאל כי יד ימין יותר חזקה וזה עוד יותר נראה כמו גולה, אשכרה כאילו פתחו לי תיד והשתילו לשמה כדור טניס:

2007040945518da8.th.jpg

2007040945004qm8.th.jpg

ולגבי היד האחורית (ניסיתי לצלם ממש את היד אחורית אבל יצא לי רק את הבליטה הזאת שיש מתחת לכתף..):

2007040681770vg0.th.jpg

חח איך התלהבהתי עם התמונות :silly:[br]פורסם בתאריך: 9.04.2007 בשעה 15:46:29

link=topic=251678.msg2220815#msg2220815 date=1176122148]

היד שלך מאוד לא שווה הכתף קטנה היד האחורית ממש קטנה

תתחיל לעבוד על אימון שווה אל תחמיץ שום תרגיל

זה שלי ד"א

http://img408.imageshack.us/my.php?image=snv30549sh7.jpg

היד אחורית עוד מילא אבל הכתף אני באמת לא מרוצה ממנה, בדיוק בגלל זה קניתי משקולות שאני אעבוד על הכתף בנוסף גם בבית, וכשסוף סוף קניתי משקולות יש לי עכשיו כאבים מציקים בכתף =|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה מודע שזה לא בסדר שזה ככה "גולה" היד האחורית והכתף כפי שאמרו חייבות להתפתח במהירות, כי יש פה חוסר פרופורציה מטורפת :|

תשקיע קצת יותר על אחורית מאשר קדמית, זמנית לבינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה צריך להפסיק להיתאמן אם מישכולות וכאלה וללכת על תרגילים שהם יותר עובדים כל כל הגוף מתח מרפקיים וכו...

לפני שהתחלתי להיתאמן רציני הייתי עושה רק מתח ומרפקיים קיבלתי צורה ורק הלכתי להיתאמן במכון בצורה רצינית

ותמיד אני אוכל נכון

ולפי מה שרואים אצלך אתה ממש רזה מאוד רזה

מה גובה שלך ומה המישקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח צודק אני באמת די רזה

הגובה שלי זה מטר 71 או 72 בערך

המשקל זה 55.5

ולמה אתה קורא "מרפקים"?

ומתח זה עובד בעיקר על גב, זה לא כל כך ישפר לי כתפיים ויד אחורית (אולי טיפלה) להיפך אני צריך להמשיך עם משקולות רק אולי להעלות תמינון ביד אחורית וכתפיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...