קריאטין - מה אתם אומרים על זה? (זה החלבון שנוהגים לוקחת אותו בשביל לפתח שרירים) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קריאטין - מה אתם אומרים על זה? (זה החלבון שנוהגים לוקחת אותו בשביל לפתח שרירים)

weissby

Recommended Posts

אני מתאמן כבר שנה וחצי במכון ואני חושב על זה

אמא שלי כרגיל תמיד דואגת לתחת שלי ומפחדת שאיכשהו אני אפגע בעצמי עם זה (אה ד"א אני בן 15.5)

אז מה אתם אומרים על זה? מישהו פה מתאמן במכון ולוקח את זה?

בשביל הפוזה :silly: :

2007040932173dk6.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז מה זה?

במכון אצלי אומרים שזה תוסף חלבון כזה..

עריכה:

לאדע למה אתה מתכוון אבל הנה חיפשתי טיפה דברים על זה, למשל כתבתי בבבילון קריאטין וזה כותב לי שזה חומצת אמינו, וחומצת אמינו זה.. זה איזה משהו בחלבון (איזשהו מרכיב במולקולת חלבון או משהו כזה)

ואפילו בזאפ קבל מה מצאתי כשחיפשתי את זה:

http://www.zap.co.il/models.asp?sog=b-additive&ref=Gad&ref2=creatine

אבקת חלבון!! אין יותר ברור מזה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל חכה שתגדל עוד קצת... אומנם יש לך שם גולה נחמדה אבל המסה הכללית ממש קטנה ככה שזה לא כל כך מרשים

בגיל שלך ובמשקל שלך אתה יכול להסתפק בארוחות רגילות עם דגש על פחמימות וחלבונים

מה גם שקריאטין זה לא משחק וצריך לקחת אותו באופן מבוקר מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אל תקח (בגלל הגיל)

שנית לפי התמונה,לא ניצלת את פוטנציאל ההתפתחות המלא של הגוף שלך,תתחיל לאכול,והרבה.

נ.ב : אחלה כדור יש לך שם ביד :xyxthumbs:

מחזק.

ולבחור שפתח את התארד: שמתי לב פחות או יותר שהיד שלי גדולה\ שווה באורך ליד שלך, ואני אהיה בן 15 רק ביולי, אז תאכל כמו שצריך זה א'.

ב'- אני לא ממש מבין בחומרים האלה, אבל מה שתמיד אבא שלי אומר לי (והוא מאמן של נבחרת ישראל) זה לא לקחת דברים מלאכותיים, גם באוכל ובעיקר בתוספים. הכי טוב זה לקחת את הטבעי- תאכל נכון, לשרירים טוב מאוד לאכול טונה וביצים (אבל לא בהגזמה, כן?).

תאמין לי שאתה לא צריך את התוספים האלה, בוא נעזוב לרגע את התופעות לוואי- אתה יכול להתנפח בלי פרופורציה למימדיך...

אני מתאמן בחדר מאוגוסט (וגם הייתה לי הפסקה של 3 חודשים באמצע) ובלי שום תוספים פיתחתי גוף באמת "מוצק", אני מרים משקלים די גבוהים אבל לא כאלה שיהרסו אותי. למרבה הפלא- אבא שלי מומחה גם לתזונה אבל אני לא אוכל נכון בשיט.

שורה תחתונה- תתעסק בתזונה נכונה ובעבודה נכונה וטובה בחדר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו שאני רוצה להוסיף,כמו שאמר פעם ארנולד,פיתוח גוף זה 70 אחוז תזונה,30 אחוז .

תתאמן טוב,תאכל טוב,ואם כבר אתה רוצה תוספים,במקרה שלך תלך על Serious Mass ,זו אבקת חלבונים,לעליה במסה.

שתעלה קצת במסה תעבור לאבקה יותר נקיה,שיש בה רק חלבונים כמו Whey 100%

זה כדי לעלות במסה,לא הכי נקי,אבל לפי התמונה,אני חושב שזה תפור עליך.

בכל אופן,אם יש לך שאלות,חופשי,אני מתאמן אז יש לי מושג בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה- תתעסק בתזונה נכונה ובעבודה נכונה וטובה בחדר :xyxthumbs:

תודה על התגובות (אבל אל תתביישו תמשיכו, אני אוהב שטוחנים אותי בתגובות)וכרגע בגלל שאנלא על תוספים למיניהם אז באמת אני דואג תמיד אחרי אימון לאכול איזה סלט שזרקתי לתוכו קופסה שלמה של טונה או חביתה מ2 ביצים..

פשוט זה נורא מוזר כל הקטע הזה של התוספים לא ברור מה כדאי או מה נכון כי אומרים כל מיני דברים..

יש לי במכון כאלה שהם לוקחים את הקיראטינים למיניהם והם באמת ככה מתנפחים יפה כזה.. ואני רואה כאלה שלא..וזה נראה כזה באסה כזה רק בגלל שאנלא שותה איזה אבקה מזדיינת אז להתפתח בקצב איטי בהשוואה לאחרים..

למרות שגם חלק מזה זה אולי גיל

חבר שלי הוא מתפתח בערך בקצב שלי (מבחינת הכל.. העבודה במכון, ואפילו כמות שיערות חח) אבל מצד אחד יש את אח שלו שהוא בן 20 והוא התפתח תוך איזה חצי שנה/3 חודשים בצורה פחות או יותר שווה לכמה שנאחנו התפתחנו תוך שנה וחצי.. אז אולי כל הקעט של הפוריות וטסטוסטורון זה גם חלק מהקטע.. אז נראה כבר מה יהיה כשאני אהיה בן 18 (בן 18 לפחות! למה אני מתפתח לא כזה מהר בהשוואה לאנשים אחרים שאני מכיר, הקול שלי עוד לא התחלף לגמרי =[ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...