החוקים ואנשים שצריך להרוג! סגנון בלייזר.. - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החוקים ואנשים שצריך להרוג! סגנון בלייזר..

subarel

Recommended Posts

בבית מלון? אה, אתה אחד הפראיירים האלו שעושים "עבודה מועדפת" (במילים אחרות, עבודה שאפילו תאילנדים מעדיפים לא לעשות). ברכותיי, ירדת מתחת לציפיות שלי.

אם אני חמודה כשאני כועסת, אז אתה מחמיא/מתחיל עם בחורות כמו קלישא של ערס, רק עם מחצית האייקיו.

עדין חייל, מה לעשות..

מתחיל איתך..?אפילו לי יש סטנדטים...... תוציאי את מה שדחפו לך בתחת אולי תרגעי קצת...

ולא אני לא מנבל את הפה , אני מדבר בשפה שאולי תביני..

בראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 222
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

דברים שאני אישית שונא:

ערס שאומר שהוא לא ערס

בנות שחושבות שהן חכמות ומתחילות לדבר בשפה "נאותה" (בד"כ פמניסטיות מסריחות :xyxthumbs:) (וד"א Vitnir ממש בלי שום קשר אליך :biggthumpup:)

אנשים שחושבים שאם אתה שומע מטאל אתה נאצי (Rammstien , Mega משו כבר שחכתי את השמות כי אח שלי שומע את זה)

הערסים שמתלהבים משיר מסויים ושמים אותו 200 פעם ויום אח"כ יש אותו לכל הבית צפר בפלאפון >:(

לא יודע שמעו לא ישנתי הלילה אז הלילה משפיע על הטיפשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^אני יודעת שזה בלי קשר אליי, כי אני חכמה עם תעודות (ואם תחלוק על כך אני אמרר לך את החיים ואני אפילו לא נשואה לך).

עדין חייל, מה לעשות..

מתחיל איתך..?אפילו לי יש סטנדטים...... תוציאי את מה שדחפו לך בתחת אולי תרגעי קצת...

ולא אני לא מנבל את הפה , אני מדבר בשפה שאולי תביני..

בראל.

הצבא בטח ממש נואש אם הוא צרייך חיילים כמוך.

בתחת? דחפו לי? לא, לא בבית ספרינו. אולי אצלך בבית-מלון, החדרנים הניגרים במקלחות כשהרמת את הסבון, אבל מה זאת אשמתי? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל לך על הזמן. שמחה כמעט כמו בפעם ששיכרתי 7 מלחים, מהציא הסוחר של ריגה, בנתב"ג והם השאירו לי 60 טיפ. 60 ביורו, 60 בדולרים.

עכשיו בגלל שהיית כזה נחמד וג'נטלמן, תן לי להקדיש לך תמונה מכל הלב לפני שאלך לנמנם:

Lactofilhandcream3BIG.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע גרמתה לפמניסטית של הפורום להוציא את הבופ ולחגוג :cool2:

טיפש שכמותך :screwy:

זה שאני האישה הקבועה היחידה בפורום, לא הופך אותי לפמיניסטית.

גם העובדה שאני לא מסכימה עם כולכם על כל דבר ודבר. ואיך שכולכם מגדירים היום "פמיניסטית", זה נשמע כמו קללה (ממש כמו שכשאתם אומרים "גוי"). אשמח אם תפתחו פעם את ההגדרה במילון, במקום להסתכל על התרנגולות הצבועות והשעירות שמפגינות מול מועדוני חשפנות.

...וחזרה לנושא.

עוד אנשים שיש להרוג:

- אנשים שרואים את התכנית "פסוקו של יום". קוראים לזה המתת חסד.

- אנשים שלא יודעים לשם מה קיימים פחי אשפה ומאפרות (ומלכלכים סביב).

- אופרה ווינפרי.

- הכותבות של "עלמה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להרוג את זה עם הגבות >:Dלא זוכר איך קוראים לו

משה נוסבאום?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

זה שאני האישה הקבועה היחידה בפורום, לא הופך אותי לפמיניסטית.

גם העובדה שאני לא מסכימה עם כולכם על כל דבר ודבר. ואיך שכולכם מגדירים היום "פמיניסטית", זה נשמע כמו קללה (ממש כמו שכשאתם אומרים "גוי"). אשמח אם תפתחו פעם את ההגדרה במילון, במקום להסתכל על התרנגולות הצבועות והשעירות שמפגינות מול מועדוני חשפנות.

...וחזרה לנושא.

עוד אנשים שיש להרוג:

- אנשים שרואים את התכנית "פסוקו של יום". קוראים לזה המתת חסד.

- אנשים שלא יודעים לשם מה קיימים פחי אשפה ומאפרות (ומלכלכים סביב).

- אופרה ווינפרי.

- הכותבות של "עלמה".

שמעי הדיבור שלך ממש מתאים לפמניסטית וכמו שנאמר ע"י שאנן סטרייט (לא יודע אם את מכירה)

"אל תקח דברים ללב , אתה צריך להרגע." אךךך אני מת על השיר הזה אבל מה קשור המשפט?!

ומה שניסית להגיד בשורה האחרונה לפני שחזרת לנושא זה

שהגברים מעדיפים את הזונות שלא אכפת להן מעצמות ומפקירות את עצמן

במקום הנשים האמיתיות בחיים?

ואוו השעה מזה עושה את שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה שניסית להגיד בשורה האחרונה לפני שחזרת לנושא זה

שהגברים מעדיפים את הזונות שלא אכפת להן מעצמות ומפקירות את עצמן

במקום הנשים האמיתיות בחיים?

ואוו השעה מזה עושה את שלה

אני לא חושבת שאנחנו על אותו גל... התכוונתי שפמניסטיות זה לא הפוסטמות האלו, שלא עושות בית שחי, ומפגינות מול מועדוני חשפנות בצעקות "ניצול".

בכנות, יש גברים שמעדיפים זונות ומופקרות, עניין של טעם. יש כאלו שלא מסוגלים להשיג בנות מסוג אחר. יש גברים שאומרים שהם רוצים מישהי "לא מופקרת", וכשמקבלים אחת הם בוכים שהיא לא נותנת והולכים לאכול מהצד מהמופקרות.

נשים מנגה, גברים ממאדים. ברגע ששני הצדדים ירדו מהעץ שלהם, יפסיקו לשקר אחד לשני, לשחק משחקי כוח וכבוד, ויתחילו לדעת מה הם באמת רוצים ואז יתאמו את זה עם המציאות, אולי משהו יזוז על הפלנטה הדפוקה הזאת. אני חושבת שעשיתי את זה וטוב לי עם מי שאני.

וכן, השעה עושה את שלה. לילה טוסט.

FF%20219.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושבת שאנחנו על אותו גל... התכוונתי שפמניסטיות זה לא הפוסטמות האלו, שלא עושות בית שחי, ומפגינות מול מועדוני חשפנות בצעקות "ניצול".

בכנות, יש גברים שמעדיפים זונות ומופקרות, עניין של טעם. יש כאלו שלא מסוגלים להשיג בנות מסוג אחר. יש גברים שאומרים שהם רוצים מישהי "לא מופקרת", וכשמקבלים אחת הם בוכים שהיא לא נותנת והולכים לאכול מהצד מהמופקרות.

נשים מנגה, גברים ממאדים. ברגע ששני הצדדים ירדו מהעץ שלהם, יפסיקו לשקר אחד לשני, לשחק משחקי כוח וכבוד, ויתחילו לדעת מה הם באמת רוצים ואז יתאמו את זה עם המציאות, אולי משהו יזוז על הפלנטה הדפוקה הזאת. אני חושבת שעשיתי את זה וטוב לי עם מי שאני.

וכן, השעה עושה את שלה. לילה טוסט.

FF%20219.jpg

חחחחחחחחחחחחח בחורה כלבבי (טוב לא ממש)

עזבי אותך דיבורים מיותרים וחכמים תיראי בן כמה אני חחחחח :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...