צריך ייעוץ מניסיון מה כדאי לעשות בצעד הבא :) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך ייעוץ מניסיון מה כדאי לעשות בצעד הבא :)

Born2Kill

Recommended Posts

שלום,

אוקיי רציתי לשאול מה כדאי יותר כדי להרוויח כסף בצורה הכי מהירה והכי נוחה.

כדאי לנסוע באוטובוסים כדי להגיע לבית מלון מפתח תקוה עד תל אביב ולעבוד בו בשביל לחסוך 24,000 ש"ח בשביל אופנוע

או כדאי לעבוד איזה חודש, לקנות קטנוע יד שנייה בערך ב-3000-5000 ש"ח ולעבוד בתור שליח פיצה בכך לחסוך לאופנוע.

ב-2 המקומות אני יירוויח בצורה זהה.

השאלה היא האם שווה לקנות קטנוע ואז לחסוך או יישר לחסוך בנוסף יש ביזבוזים של נסיעות באוטובוס, אז מה כדאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם בית מלון כי זו עבודה יותר נוחה(אבל זה בעיקרון תלוי בך מה אתה יותר אוהב)

אם אתה נוסע באוטובוס אז המעביד צריך להחזיר לך את דמי הנסיעה, ואם אתה מרוויח אותו דבר בשני המקומות אז תבחר פשוט איזה עבודה יותר תאהב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתי מלון יעבידו אותך בפרך ויקח לך המון זמן עד שאשכרה תחסוך כסף. יש לי חברה שהתפתתה ללכת על הבולשיט הזה אחרי הצבא והצטערה על כל רגע. מה כן, כשאתה שליח פיצה, התפקיד שלך מאד מוגדר. אתה רק שליח, אף אחד לא מזיין לך את המוח ומפיל אחריות ואומר לך לעשות משהו אחר בנוסף לתפקיד שלך. אתה לא על הרגליים כל היום ואולי גם יצא לך לקבל טיפים (או זיונים, כמו בסרטי פורנו האלו עם שליח הפיצה). מלא סושיות מחפשות עכשיו שליחים שזה עדיף על פיצריות, הבנתי שהם משלמים יותר.

אבל הכי כיף זה להיות ברמן במקום נורמאלי. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצבן אותי שמפ"ת עד תל אביב לוקח לי שעה וחתי כדי להגיע, האוטובוס עושה סיבובים בכל העיר, מעצבן נורא :pissed:

אני יעבוד בבית מלון דן פנורמה, אמרו לי שיש שם אירופאים שמשלמים טיפ כמו 100 ש"ח ואפילו 200 ש"ח במקרה הכי טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתי מלון יעבידו אותך בפרך ויקח לך המון זמן עד שאשכרה תחסוך כסף. יש לי חברה שהתפתתה ללכת על הבולשיט הזה אחרי הצבא והצטערה על כל רגע. מה כן, כשאתה שליח פיצה, התפקיד שלך מאד מוגדר. אתה רק שליח, אף אחד לא מזיין לך את המוח ומפיל אחריות ואומר לך לעשות משהו אחר בנוסף לתפקיד שלך. אתה לא על הרגליים כל היום ואולי גם יצא לך לקבל טיפים (או זיונים, כמו בסרטי פורנו האלו עם שליח הפיצה).

:o :o :o :o :o

צדיקה בסדום, כולם חושבים איכשהוא שמלון בגלל שהוא מלון אז העבודה יותר קלה יותר נקייה ויותר מכובדת.

ואתה מקבל תנאים יותר טובים ושכר טוב יותר ואת כל התנאים שמגיעים לך ע"פ חוק.... בולשיייייייייייט!

מחקרים מוחיכים:

שאתה סבל אתה תסחוב כמו חמור מזוודה ששוקלת 30 קילו עד פתח החדר ו"בעל הבית" יביא לך 5 שקלים במקרה הטוב, למה? כי מה כולה מקומה ראשונה עד קומה שישית ועוד במעלית, "על מה מגיע לך יותר"

בעוד שבפיצה, רק בגלל הנוחות לשלם בשטר אחד אתה תקבל 12 שקל טיפ שכאן כולה עשית את הדרך על קטנוע והמגש שוקל בדיוק חצי קילו.

רק מה? שלא יקרה לך מה שקרה לבן דוד שלי, הוא עשה תאונה ומסתבר שלא עשו לאופנוע טסט והביטוח לא כיסה את עלויות התאונה ועכשיו במקום לטבוע חברת ביטוח הוא צריך לתבוע אדם פרטי על 50 אלף שקל... מחברת ביטוח קל להוציא כזה סכום, מאדם פרטי ... אני בספק, אז שאתה נכנס למקום עבודה תדרוש לראות ביטוח וטסט תקפים לכלי שאתה אמור לנסוע עליו ואל תתביש.

ואגב, עושים אחלה טיפים בשליחויות (עדיף אגב לעבוד ברשת כמו מקדונלד'ס כי שם באמת יש תנאים ונהלים יותר קפדניים וגם הכלים יותר חדשים ובטיחותיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצבן אותי שמפ"ת עד תל אביב לוקח לי שעה וחתי כדי להגיע' date=' האוטובוס עושה סיבובים בכל העיר, מעצבן נורא :pissed:

אני יעבוד בבית מלון דן פנורמה, אמרו לי שיש שם אירופאים שמשלמים טיפ כמו 100 ש"ח ואפילו 200 ש"ח במקרה הכי טוב

[/quote']

אתה חיי בסרט. התחלתי אתמול התלמדות במסעדה מתחת ל"דן פנורמה" ו"אינטרקונטיננטל". יש שם צרפוקאים קמצנים ונורא מגעילים שכל הזמן מחפשים רק על מה להתלונן. אתה שואל אותם אם הם רוצים קרח בשתיה, הם אומרים כן. אחרי שניה אומרים לך "לא משנה לי". אתה מביא להם עם קרח והם מתחילים לצרוח עליך שהם בכלל אמרו לך בלי קרח. במסעדה הזאת לפחות הם מחייבים את הבני זונות לשלם טיפ אבל כשאתה עובד בבית מלון ואתה עושה הכל (אתה גם המנקה, גם הסבל, גם השמרטף והצוות בידור) כולם שם יורקים עליך ומתייחסים אליך כמובן מאיליו ואין לך שום זכות לדרוש שום טיפ.

עאלק לעבוד במקדונלד'ס זה יותר טוב!

ח ח ח הצחקת אותי.

בתור שליח? כן. הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא ציין את הבעיתיות של נסיעה בקטנוע בגשם או בכלל הסיכון של תאונה.

התשובה הסופית באמת תלויה במי שאתה.

אם תוכל לשלוח לנו פרופיל פסיכולוגי ופסיכיאטרי שלך נוכל לעזור לך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיזהר בכביש אני כבר אלמד איך, רק רציתי לדעת באיזה עבודה אוכל להשיג את הכסף הכי מהר כדי לקנות אופנוע, כי זה חשוב לי תשובתכם... כמובן לפי הנתונים שאני הצגתי לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה לעבוד ב שתי העבדות האלה....במרכז יש עבודות ברבה יותר טובות עם הרבה יותר תמורה....להיות שליח פיצה בתל אביב זה סיוט.

להיות סבל בבית מלון זה עוד יותר גרוע.

תחפש לעשות משהו שגם תהנה ממנו וגם יתן לך תמורה להשקע שלך.

דוגמאות:

*חנות מחשבים (אם יש לך ידע).

*מלצר (טיפים טובים)

*חנות חיות (אם אתה אוהב בעלי חיים)

*אבטחה (תלוי בגיל שלך ובנתונים הפיזים , אני אישית עבדתי באבטחה לפני הצבא וממש נהנתי כניסה חופשית למישחקי כדורגל\כדורסל , הופעות וכו)

*תמיכה תכנית באינטרנט (צריך להיות חזקים נפשית , אבל פיסית לא עושים כלום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...