Tacos - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tacos

Judas Iscariot

Recommended Posts

שלומות חברי פורום HwZone,

האם מישהו מכם מכיר מקום באזור ת"א(=ת"א והסביבה) אשר מוכר טאקוס?

(סטיל טאקו בל, כלומר מסעדה/מזנון שמוכר טאקוס מוכנים ולא טאקוס להכנה בבית)

I CRAVE for TACOS!

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מקסיקני בכלל ::)

נו ,מקסיקנים!

המזרחים שמדברים ספרדית! :smile1:

וחוץ מזה ארומה עושים מכל דבר אשכנזי,הם יכלו להפוך את זוהר ארגוב לאשכנזי.

מנגן בדד על מפוחית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עכשיו טאקו בישראל? בטח יהיה מעפאן.

ב"מייקס פלייס" יש בנזונה של טאקו. הבנתי שזה לא ממש כמו הדבר האמיתי אבל אני מאד נהניתי.

מביאים לך פלאטה עם 4 טורטיות חמות, ערימה ענקית של בשר בקר טחון ומטוגן, חסה, עגבניות, גבינה מגוררת, גוואקאמולי, גבינת שמנת עם שום שמיר, סלסה ועוד משהו שאני לא זוכרת. נורא נחמד ומשביע. שלושים וקצת שקל אם אינני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייקס פלייס זו המסעדה על הטיילת שהיה בה פיגוע(או שניים), לא?

אני מחפש טאקו נחמד ולא רצחני, לא סלט טאקו מטורף(שנדמה לי שזה מה שתיארת שיש במייקס פלייס), משהו סטייל Taco Bell...

לאחרונה נפתחים בת"א בכל פינה מסעדת טורטייה(רולים) אחרת, אבל אני רוצה טאקו! טאקו טאקו טאקו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטורטיות שכולם מוכרים עכשיו (גם הבר שלי מכר) הן מעפנות בעליל וממולאות בשטויות כמו בטטה-בולגרית, חביתה, אבוקדו שהם מחממים לך במיקרו.

הדבר הכי קרוב שתמצא לטאקו זה במייקס פלייס.

הבנתי שיש אבל מסעדה מקסיקנית בקרית אריה בפ"ת, אבל מי ירצה ללכת לשם בשביל טאקו? יש גם את "רפאלו" בראשון אבל הקשר בינם ומקסיקו הוא מקרי בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עכשיו טאקו בישראל? בטח יהיה מעפאן.

ב"מייקס פלייס" יש בנזונה של טאקו. הבנתי שזה לא ממש כמו הדבר האמיתי אבל אני מאד נהניתי.

מביאים לך פלאטה עם 4 טורטיות חמות, ערימה ענקית של בשר בקר טחון ומטוגן, חסה, עגבניות, גבינה מגוררת, גוואקאמולי, גבינת שמנת עם שום שמיר, סלסה ועוד משהו שאני לא זוכרת. נורא נחמד ומשביע. שלושים וקצת שקל אם אינני טועה.

נשמע יותר כמו בוריטו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...