מישהו יודע איך לנטרל פחד קהל? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע איך לנטרל פחד קהל?

Born2Kill

Recommended Posts

א. להיות עדיש

ב. לתרגל הרבה מול קהל

ג. 50 גרם וויסקי/קוניאק

עריכה :

עכשיו ראיתי שאתה בן 17, אז תשכח מאלכוהול...

בגיל כזה זה טבעי, זה קשור להערכה עצמית באופן כללי, זה יעבור עם הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי מודדים שתיה בגרמים???

מה זה "עדיש"? אתה רוצה שבוא יהפוך לסוג של פול?

ולנושא שלפנינו,

אתה יכול לנסות לבחור מישהו בקהל, ולדבר כאילו רק אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש...

בצבא יצא לי לדבר מול הרבה אנשים..

א. תמיד אפשר להגיד בהתחלה משהו בסגנון:"אני לא לא רגיל לדבר מול קהל בבקשה שתפו איתי פעולה ותיהיו בשקט"-זה יכול לעזור בסוגים שונים של קהל...

ב. אם אתה מרצה למשל על חומר מסויים כדאי פשוט להיות מוכן וסגור על החומר כמה שיותר -זה נותן ביטחון.

ג. אם אתה לא יודע משהו עליו נשאלת-במקום לגמגם תודה שאתה לא סגור על הנושא המסויים(במידה ונשאלת עליו) ,ושתשמח לבדוק על הנושא אח"כ.

ד. זה בעיקר מפחיד ומבלבל בהתחלה אבל אחרי כמה זמן תראה שזה עובר,אפילו תוך כדי ההרצאה או ההצגה...

ה. אם אתה יכול לעשות חזרה מול מספר רב של אנשים קרובים יותר שאתה לא "מפחד" מהם ושינסו "להתקיל" אותך בשאלות -זה ממש עוזר.

אם תהיה יותר ספציפי אולי נוכל לעזור יותר...

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש...

בצבא יצא לי לדבר מול הרבה אנשים..

א. תמיד אפשר להגיד בהתחלה משהו בסגנון:"אני לא לא רגיל לדבר מול קהל בבקשה שתפו איתי פעולה ותיהיו בשקט"-זה יכול לעזור בסוגים שונים של קהל...

ב. אם אתה מרצה למשל על חומר מסויים כדאי פשוט להיות מוכן וסגור על החומר כמה שיותר -זה נותן ביטחון.

ג. אם אתה לא יודע משהו עליו נשאלת-במקום לגמגם תודה שאתה לא סגור על הנושא המסויים(במידה ונשאלת עליו) ,ושתשמח לבדוק על הנושא אח"כ.

ד. זה בעיקר מפחיד ומבלבל בהתחלה אבל אחרי כמה זמן תראה שזה עובר,אפילו תוך כדי ההרצאה או ההצגה...

ה. אם אתה יכול לעשות חזרה מול מספר רב של אנשים קרובים יותר שאתה לא "מפחד" מהם ושינסו "להתקיל" אותך בשאלות -זה ממש עוזר.

אם תהיה יותר ספציפי אולי נוכל לעזור יותר...

בהצלחה

מול הכיתה, אתה רוצה שיצחקו או ייתנו חיוך חיובי אבל פיתאום הם עושים פרצוף מעצבן שכזה שאני פלטתי דברים מטופשים, אבל כשמקובלים פולטים משהו מטופש זה בסדר. אני רוצה פשוט לדבר בדיבור שאתה פשוט שם פס על כל מי שייגיד לך דברים שליליים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מול הכיתה, אתה רוצה שיצחקו או ייתנו חיוך חיובי אבל פיתאום הם עושים פרצוף מעצבן שכזה ...

אני קורא לזה פרצוף תשעה באב , והיהדות קוראת לזה עין הרע

בקצור הכל הבל הבלים ואין ממה להתרגש . "חידלו לכם מן האדם , אשר נשמה באפו ,כי במה הוא נחשב ? " (ישעיה ב' כב' )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

מול הכיתה... אני מבין שאתה חושב שהיא עויינת הא?...רק למה אתה עומד מול הכיתה? אתה צריך להרצות על משהו או סתם ביום יום?

כעקרון כולם אומרים שטויות לפעמים...אני הייתי מ"כ והחיילים פשוט היו מתים שאני אגיד שטויות כדי לקטול אותי(זה תמיד ככה) ואכן תמיד יצאו כמה שטויות...

אם אתה לא חייב להגיב אתה תמיד יכול להגיד שאתה לא בטוח, או שלא היית מרוכז כשהסבירו את הנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...