צריך עצות לגבי החלטה חשובה מאוד לעתיד והווה. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עצות לגבי החלטה חשובה מאוד לעתיד והווה.

J0HNiE

Recommended Posts

מי שכבר מכיר את הסיפור שלי יודע ע למה אני מדבר ומי שלא אני תכף אספר.

נולדתי בישראל וגרתי בישראל כל חיי, אמא שלי אורגינלית מארה"ב, התגיירה ונולדתי לכן יש לי ולאחותי אזרחות אמריקאית בנוסך לישראלית שלי.

בגיל 17 בערך (מיד לאחר כיתה י"א) עברתי עם אמא שלי ואחותי לארה"ב זה היה יותר על העיניין של "לנסות שנה בארה"ב".

אני הסכמתי וגם אחותי וגם אמא שלי, אבא שלי נשאר בארץ (ההורים גרושים), וכך יצא עברנו לארה"ב אני אמא שלי ואחותי, השכרנו דירה לשנה, הכרתי יותר טוב את המשפחה שלא ממש הכרתי עד עכשיו..

והנה סיים בית ספר בארה"ב והגיע הזמן לחזור לארץ להתגייס, אישית אותי חינכו שנולדתי וגרתי בישראל והצבא היה השומר שלי במשך כל חייף וכיגיע תורי אני אעשה זאת!

כולנו יודעים מה קרה (הגירוש מעזה) שהשפיע על אבא שלי במיוחד ואמר לי עזוב אל תחזור להתגייס.

אמא שלי דווקא הייתה ההפך וחשבה שזה רק יעזור לי.

וכך גם אני חשבתי, אני רואה את הצבא כשלב התבגרות, כי בניית אופי\בן אדם וזה בדיוק מה שחיפשתי.

החלטתי להתגייס, חזרתי לארץ כמה חודשים לפני התאריך(12/07/06) והוא שונה ל19 בנובמבר, החלטתי להישאר עבדתי בקיבוץ באותו זמן ואז גיליתי שוב שהתאריך שונה ל3 בצדמבר, אמא שלי נורא התרגשה ורצתה לראות אותי שוב אז חזרתי לשם לחודש היה כיף ומהנה והנה חזרתי חודש לפני הגיוס.

אני מגיע לבקום ומציין שאני לוקח ראקוטן (כדורים נגד אקנה\פצעי בגרות) והייתי כבר 3 חודשים בטיפול, הרופא בבקום אמר לי אני אתן לך פרופיל 24(זמני) ל3 חודשים שתסיים את הטיפול ואז תחזור אלינו.

שוב פעם (נדפקתי) אבל הפעם נשארתי בארץ ולא עשיתי כלום חוץ מלבקר כמה קרובים וחברים.

אז הנה כבר עברו 3 חודשים סיימתי את הטיפול, היחידה שאני שייך אליה אמרו שהם ישלחו לי מידע ופרטים מה עלי לעשות ועשיתי מה שהם ביקשו ממני.

עבר כבר חודש מאז והם לא התקשרו לא שלחו מכתב, והנה לפני שבועים התקשרתי אליהם ומה שהם אמרו לי "תחכה זה יקח זמן".

חושב לציין, הפז"מ דופק (מהתאריך 3/12/06).

ואני בן 19.3 חודשים.

ההתלבטות שלי,

אני מצפה לצבא, אני רוצה שינוי דרך הצבא.

אבל יש גבול עד לכמה שאני מוכן שישחקו לי בחיים.

אם כבר מדברים על בזבוז זמן, זה בהחלט בזבוז זמן בשבילי, אני יכול להיות בארה"ב כבר בחדר , מתאמן, לומד, עובד ואישית זה אני מעדיף מאשר כל הזמן הזה שהפז"מ עובד.

אני מוכן לתת לצבא עוד חודשים-שלושה לקחת אותי אחרת ני באמת חושב על לעזוב את הארץ ולא לעשות .

וזה לא שאני לא אדבר עם הצבא, אני רוצה שיקחו אותי אבל יש גבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שכבר מכיר את הסיפור שלי יודע ע למה אני מדבר ומי שלא אני תכף אספר.

נולדתי בישראל וגרתי בישראל כל חיי, אמא שלי אורגינלית מארה"ב, התגיירה ונולדתי לכן יש לי ולאחותי אזרחות אמריקאית בנוסך לישראלית שלי.

בגיל 17 בערך (מיד לאחר כיתה י"א) עברתי עם אמא שלי ואחותי לארה"ב זה היה יותר על העיניין של "לנסות שנה בארה"ב".

אני הסכמתי וגם אחותי וגם אמא שלי, אבא שלי נשאר בארץ (ההורים גרושים), וכך יצא עברנו לארה"ב אני אמא שלי ואחותי, השכרנו דירה לשנה, הכרתי יותר טוב את המשפחה שלא ממש הכרתי עד עכשיו..

והנה סיים בית ספר בארה"ב והגיע הזמן לחזור לארץ להתגייס, אישית אותי חינכו שנולדתי וגרתי בישראל והצבא היה השומר שלי במשך כל חייף וכיגיע תורי אני אעשה זאת!

כולנו יודעים מה קרה (הגירוש מעזה) שהשפיע על אבא שלי במיוחד ואמר לי עזוב אל תחזור להתגייס.

אמא שלי דווקא הייתה ההפך וחשבה שזה רק יעזור לי.

וכך גם אני חשבתי, אני רואה את הצבא כשלב התבגרות, כי בניית אופי\בן אדם וזה בדיוק מה שחיפשתי.

החלטתי להתגייס, חזרתי לארץ כמה חודשים לפני התאריך(12/07/06) והוא שונה ל19 בנובמבר, החלטתי להישאר עבדתי בקיבוץ באותו זמן ואז גיליתי שוב שהתאריך שונה ל3 בצדמבר, אמא שלי נורא התרגשה ורצתה לראות אותי שוב אז חזרתי לשם לחודש היה כיף ומהנה והנה חזרתי חודש לפני הגיוס.

אני מגיע לבקום ומציין שאני לוקח ראקוטן (כדורים נגד אקנה\פצעי בגרות) והייתי כבר 3 חודשים בטיפול, הרופא בבקום אמר לי אני אתן לך פרופיל 24(זמני) ל3 חודשים שתסיים את הטיפול ואז תחזור אלינו.

שוב פעם (נדפקתי) אבל הפעם נשארתי בארץ ולא עשיתי כלום חוץ מלבקר כמה קרובים וחברים.

אז הנה כבר עברו 3 חודשים סיימתי את הטיפול, היחידה שאני שייך אליה אמרו שהם ישלחו לי מידע ופרטים מה עלי לעשות ועשיתי מה שהם ביקשו ממני.

עבר כבר חודש מאז והם לא התקשרו לא שלחו מכתב, והנה לפני שבועים התקשרתי אליהם ומה שהם אמרו לי "תחכה זה יקח זמן".

חושב לציין, הפז"מ דופק (מהתאריך 3/12/06).

ואני בן 19.3 חודשים.

ההתלבטות שלי,

אני מצפה לצבא, אני רוצה שינוי דרך הצבא.

אבל יש גבול עד לכמה שאני מוכן שישחקו לי בחיים.

אם כבר מדברים על בזבוז זמן, זה בהחלט בזבוז זמן בשבילי, אני יכול להיות בארה"ב כבר בחדר , מתאמן, לומד, עובד ואישית זה אני מעדיף מאשר כל הזמן הזה שהפז"מ עובד.

אני מוכן לתת לצבא עוד חודשים-שלושה לקחת אותי אחרת ני באמת חושב על לעזוב את הארץ ולא לעשות .

וזה לא שאני לא אדבר עם הצבא, אני רוצה שיקחו אותי אבל יש גבול.

:lol: :lol: :lol: :lol:

צעיר,אתה לא יודע מה המשמעות של "ישחקו לי בחיים" עד שלא תשב 10 שעות בלי לעשות כלום בבקום,תסע חזרה לבהל"ץ,שוב לבקום-10 שעות-בהלץ,שלוש פעמים ברצף.

ויש מקרים גרועים ממני בהרבה,אני לא יודע למה אתה מצפה,אבל בצבא אתה כמעט ורק מבזבז תזמן,אתה לומד לעשות דברים בלי לצפות לתוצאות בכלל מרוב האיטיות והאטימות.

תברח אחי תברח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol:

צעיר,אתה לא יודע מה המשמעות של "ישחקו לי בחיים" עד שלא תשב 10 שעות בלי לעשות כלום בבקום,תסע חזרה לבהל"ץ,שוב לבקום-10 שעות-בהלץ,שלוש פעמים ברצף.

ויש מקרים גרועים ממני בהרבה,אני לא יודע למה אתה מצפה,אבל בצבא אתה כמעט ורק מבזבז תזמן,אתה לומד לעשות דברים בלי לצפות לתוצאות בכלל מרוב האיטיות והאטימות.

תברח אחי תברח

תשמע אני בטוח שאני לא היחיד, אבל כשיש לך בחירה למה שתתן שיחקו לך בחיים?

בנוסף אין לי מושג מה יהיה, הם יכולים לקרוא לי לבוא לשם בעוד חצי שנה גם. העתיד שלי כרגע עם הצבא לא ברור.

מה יתן לשבת בבית לא לעשות כלום במשך חודשים שאני בעצמי לא יודע איפה אני ישרת מה עם הפרופיל שלי, מתי יקחו אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נוטה לצאת בהצהרות ואני מאוד פטריוט בכל הנוגע לצבא ומשטרה.

אני עצמי חייל מצטיין בסיסי פעמיים.

אבל במקרה שלך הייתי יורק להם בפרצוף מסתובב והולך.

שילכו קיבינימט ושיחפשו אותך בסיבוב.

כשמשהו מתנהג כמו חרא הוא גם מריח ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני בעד לעשות , גם בשבילך וגם בשביל המדינה.

אני לא בטוח שזה המקום הנכון אבל תשלח מייל לכאן http://www1.idf.il/DOVER/site/mainpage.asp?sl=HE&id=22&docid=25297.HE

עם מה שרשמת בפוסט ותוסיף שנמאס לך ואתה כבר חושב לוותר על כל העניין.

ואם זה לא המקום אז שיפנו אותך לאן שצריך.

תשלח את זה גם לפה

http://www.ynet.co.il/home/1,7340,L-1206,00.html

כמו שאתה בטח יודע לתקשורת יש המוןןןן כוח. אם הם ימצאו בזה עניין הם יעשו מזה מטעמים, הם גם ככה מחפשים כל היום סיפורים כאלה...

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גוני גוני פתאום מגלה שעשית בחירה לא נכונה אה? ::)

עצה ידודתית אל תיתן לאחרים לשלוט לך בחיים.תעשה מה שאתה רוצה. במכומך הייתי יורק עליהם אומר תודה על בזבוז הזמן וחוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחח :lol: :lol:

בדיוק קבילתי מכתב מהצבא היום.

ואני צריך להתייצב בפני ועדה רפואית ב25 לאפריל.

ואז לאחר הועד גם יקח זמן עד שיגייסו אותי...

בכל מקרה, נחכה ונראה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה הצינות אנשים?

זכותו של כל אחד להרוג ערבים!

לך לצבא גם אם זה היה הדבר האחרון, אני כבר מצפה בקוצר רוח לגיוס...

פשוט תרדוף אחריהם, תראה התעניינות יותר רבה והתלהבות, והכל יעבור מהר יותר...

בהצלחה לך,

Aviko

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...