CeBIT 07 - הבלוגון של מור :) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CeBIT 07 - הבלוגון של מור :)

MoRtZkInG

Recommended Posts

איזה כיף לך.. אני גם לא הייתי מתנגד להיות שם.. ;) תהנה (בכלל הייתי רוצה מתישהו לבקר בגרמניה אחרי 3 קורסים בגרמנית שלקחתי)

רק למה החדשות משם לא נכנסות ל-RSS של החדשות של hwzone? אני תמיד מתעדכן בעזרתו על החדשות, ועכשיו במקרה שמתי לב לזה שיש עוד חדשות שלא נמצאות שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מור תעשה לי C2D !!!!!! בהצלחה! יש לך עוד הרבה עבודה.. וחלק ממנה נעימה, אני יודע באיזה סדר גודל התערוכות שם מכיוון שכבר הייתי בכמה תערוכות מטבחים(שהם אפילו יותר גדולות!)

בכלמקרה, זה נראה מדהים, אני בטוח שזה גם מרגיש מדהים.. חבל שבישראל אין אפילו חמישית ממה שיש שם... :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אחרי 4 עמודים של קריאה בלבד, הגיע הזמן אני חושב גם להגיב, קודם כל, מור תהנה בתערוכה (כמו שכבר אמרתי מספר פעמים), דבר שני, בשביל שלא יכאבו לך הידיים תצמיד את המצלמה לראש (ככה שלאן שלא תסתכל, היא תצלם ;D), דבר שלישי, תקנה מילון אנגלי טאיוואני מקיף, דבר רביעי, כבר מתגעגעים ;D, דבר חמישי... טוב די, את החפירות אני אשאיר לך 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

oO

על איזה סדר גודל מדובר פה - 37 קילומטרים ריבועים?

ובאיזו שפה זה "Presse" -_-' רק שתדע שגרמנים לא יודעים לדבר אנגלית בשיט (בלי קשר).

איך זה שהם לא יודעים אנגלית בשיט? הם מדינה מערבית!

מור תהנה כעפרהההה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה שהם לא יודעים אנגלית בשיט? הם מדינה מערבית!

אני לא אתחיל לחפור בת'ראד של מור (אבל בסוף זה היה בלתי נמנע), אבל בקיץ שעבר טסתי לבקר את סבתא שלי שגרה בגרמניה. כדי להגיע לשם צריך לנסוע 3 שעות בשתי רכבות. עכשיו, כשלקחנו את הרכבת מנמל התעופה (את הכרטיסים הזמינה חברה של סבתא שלי) ועלינו על הרכבת הראשונה זה עוד היה בסדר. כשהיינו צריכים לקפוץ רכבת, הסתבר שעלינו על הקרון הלא נכון והרכבת מתפצלת באמצע. לא רק זה, אלה שגם איכשהו הצלחנו להגיע למחלקה A עם כרטיסים של מחלקה B. קיצר, היה קצת פניקה והכל, והכרטיסנית המסכנה דיברה אנגלית בערך כמו נהגי אגד פה בארץ. בסוף אישה נחמדה ממחלקה A קמה והסבירה לי מה לעשות אחרת היינו מוצאים עצמנו באמצע שום מקום במדינה גדולה פי חמישים מישראל.

עכשיו, בעיר של סבתא שלי המצב היה עוד יותר גרוע. הלכתי עם סבא שלי לחפש לי מתנה (היה לי בדיוק יום-הולדת בזמן החופשה), ואני זוכר ששאלתי את אחד המוכרים בחנות דיי גדולה שמכרה גם X360י: ?Excuse me, do you have any ipods הבן-אדם פשוט הסתכל עלי בחיוך מטופש ולא ידע מה לענות עד שאמרתי y'know ipod כמו ישראלי מצוי. ואז הוא אמר משהו ארוך בגרמנית ובסוף sorry. כך זה היה עם עוד 2 חנויות. בסופו של דבר בכלל אמא שלי קנתה (מביך, אה) את הנגן המסכן, בליווי נכדה של מכירה של סבתא שלי (הילדה בת 13, והיא טענה שבביה"ס שלה, לימוד אנגלית נפוץ בערך כמו לימודי ערבית פה בארץ). רק לצורך העלאת האגו, אומר שהילדה בגובה שלי (אני הייתי בן 17, אז כן, germans ARE 8 feet tall) והיא חונכה בגרמניה.

אה, אולי לא ציינתי אבל כל המוזכרים בסיפור דוברי רוסית (חוץ מהגרמנים, שדוברים גרמנית ו...זהו -_-').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMG :o :o.

בטח עכשיו NEC\SAMSUNG\SHARP וכל שאר חברות המסכים לא יודעות מאיפה זה בא להן.

זה פשוט ענק! בכל המובנים.

אין לי מילים.

אני לא אתחיל לחפור בת'ראד של מור (אבל בסוף זה היה בלתי נמנע), אבל בקיץ שעבר טסתי לבקר את סבתא שלי שגרה בגרמניה. כדי להגיע לשם צריך לנסוע 3 שעות בשתי רכבות. עכשיו, כשלקחנו את הרכבת מנמל התעופה (את הכרטיסים הזמינה חברה של סבתא שלי) ועלינו על הרכבת הראשונה זה עוד היה בסדר. כשהיינו צריכים לקפוץ ....

ואני חשבתי שישראלים לא טובים בשפות זרות....פפפפפפ. מערבים בתחת שלי.

ובחזרה לנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך של 205 אינץ, ולא תומך בHD

rofLAME

מור, תרים להם איזה גרסה מוקדמת של R600 לבדיקה. (זה בסדר, שאלתי והם ירשו לך ::))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...