השוטרים באים להרוג במשחקי כדורגל. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוטרים באים להרוג במשחקי כדורגל.

מכבי חיפה

Recommended Posts

זו כבר נהייתה תופעה שבכל משחק כודרגל חייבים כמה אוהדים(מאות) לקבל מכות ולהזרק מחוץ לאיצטדיון, ומה נעשה בנידון ? שום דבר ! אתמול שברו לאוהד-ת את הרגל והרבה אוהדים קיבלו מכות וכו'..מה נסגר עם המשטרה שרק באה לאוהדים בטענות ??

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=17686〈=he

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מזיז לי :\

שידעו להיתנהג. אנחנו בני אדם בסופו של דבר ולא חיות.

אם זה היה חבר ש'ך זה שקבל מכות גם לא היה מזיז לך ??

אוהדי חיפה אתמול הוצאו מהמגרש עוד לפני שריקת הפתיחה !!!

גאידמק קנה את המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה תגובות:

ולא רק זה מי שראה תבושה אתמול בדרך חזרה שניכנסו אלינו שוטרים לאוטובוס הוציאו אחד משם קיללו ילדה אחת זונה ומה לו

ולא מספיק אוהדי ביטר בדרך חזרה באו לאוטובוס שלנו הנהג סגר אותנו בפנים והם ניפצו תשמשה מקדימה

ומה שמצחיק שהיה שם שוטר מגב עם מדים שעצר תזורק ואחרי שניה הוא שיחרר אותו והם ברחו

עשו חנייה סטרילית עם גדרות ומחסומים דחפו אותנו לשם איזה 300 איש שאין לנו לאן לברוח ורדפו אחרינו בשטח של 100 מטר מ"ר עם סוסים רמסו אותנו מעכו אותנו ומי שלא נמעך ע"י סוס היס"מ כבר ידע להשלים את העבודה...

זה כבר היה הסוף, על מה שהיה לפני אין לי כוח לדבר

אבל תמונה שתישאר לי לנצח בזיכרון זה איזה 70 שוטרים דופקים מכות רצח לאוהדים מחוץ ליציע אחרי שיצאנו החוצה ואוהדים שלנו שוכבים על הרצפה ועל הכביש בוכים ומדממים ועם מישהו ניסה להגיע לכיוון שלהם קיבל מכות

אוהדת שלנו שוכבת על הרצפה עם רגל מנופחת ממכות ואנשים שבאו לעזור לה קיבלו מכות מהשוטרים (שמשם העיפו אותנו לחנייה והסיפור כבר ידוע)

את התמונות שראיתי היום ראיתי עד היום בטלויזיה רק בסרטים שמשדרים ביום השואה

זה פחות או יותר מה שגם היה לנו (הפועל) בטדי השנה במחזור השני למי ששכח.. אז גם היה גז מדמיע אבל כנראה שהיום היה לכם יותר בלאגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שוטרים שחושבים שהם יכולים לעשות מה שבא להם,ויש אוהדים שחושבים אותו הדבר.

בסופו של דבר,תמיד נפגעים גם אלה שלא עשו כלום.

בכלל,צריך באופן מיידי להוציא את המשטרע מהמגרשים ולהכניס כוח מיומן ואזרחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזיז לי :\

שידעו להיתנהג. אנחנו בני אדם בסופו של דבר ולא חיות.

תסלח לי,אבל אתה חתיכת מטומטמם שמאמין לסטיגמות.

אתה מתאר לך איזה בהמות ביציעים?איזה ילדים בני 18 שבאים לפרוק עצבים,ומקבלים מכות?

אין לך מושג על מה אתה מדבר.

אני בחור בן 23,בא למשחקים כול שבוע,וכן..לפני בערך כשנתיים עצרו אותי.

למה עצרו אותי?הדליקו אבוקה לידי.באו אלי 6 שוטרי SS,תפסו אותי,בעטו בי בכביש מאחורי בלומפילד,וגררו אותי עד לתחנה.

בנס שוחררתי משם..

זה אפילו לא קצה הקרחון,אני מזמין אותך לבוא איתי לכמה משחקים.קדימה ג2ר ג2ר.

הסי"מ זאת חבורה של בהמות,אנשים שבחלקם ההיתי יורה,אבל לזכותם יאמר שהם עקביים-מפוצצים אוהדי כדורגל,מפוצצים סטודנטים,מפוצצים ערבים..

אבל שזה לא יפריע,אתה ממשיך להאמין לסטיגמות,למה ששמעת,כשאנשים חפים מפשע ימשיכו לסבול מנחת זרועם של אותם בהמות.ככה זה במדינה שלנו..

^ מג"ב . :smile1:

משהו כול כך מצחיק אותך?אוי כמה שאני מיחל לך לקבל מכות באיזושהיא הפגנה..אני רוצה לראות את הפנים שלך.

אה ועוד משהו לפותח האשכול-אם הרביצו לך ויש לך סרטון או משהו בסגנון הזה-לך למח"ש.כן זה לא אהיה קל,כן תצטרך להילחם הרבה אבל בסופו של דבר-זה יצליח.

חבר שלי תבע שוטר SS אחד,והוא פוטר בסופו של דבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה......רוב האוהדים לא כאלה תמימים כמו שאתה טוען!!

עובדה שהודלקה עבוקה שלפי מיטב זכרוני זה אסור, ובכלל תגיד תודה שהעבוקה לא הציתה חצי מהיציעה ושרפה 1000 אוהדים!!!

אתה מסתובב בחברה אלימה שלא באה לראות משחקים אלא להתפרע ועד שהם לא ידעו להתנהג כמו אנשים במשחקי כדורגל הם (ואתה, שבמקרה הזה אתה חף מפשע,לטענתך) ימשיכו לקבל מכות!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח לי,אבל אתה חתיכת מטומטמם שמאמין לסטיגמות.

אתה מתאר לך איזה בהמות ביציעים?איזה ילדים בני 18 שבאים לפרוק עצבים,ומקבלים מכות?

אין לך מושג על מה אתה מדבר.

אני בחור בן 23,בא למשחקים כול שבוע,וכן..לפני בערך כשנתיים עצרו אותי.

למה עצרו אותי?הדליקו אבוקה לידי.באו אלי 6 שוטרי SS,תפסו אותי,בעטו בי בכביש מאחורי בלומפילד,וגררו אותי עד לתחנה.

בנס שוחררתי משם..

זה אפילו לא קצה הקרחון,אני מזמין אותך לבוא איתי לכמה משחקים.קדימה ג2ר ג2ר.

הסי"מ זאת חבורה של בהמות,אנשים שבחלקם ההיתי יורה,אבל לזכותם יאמר שהם עקביים-מפוצצים אוהדי כדורגל,מפוצצים סטודנטים,מפוצצים ערבים..

אבל שזה לא יפריע,אתה ממשיך להאמין לסטיגמות,למה ששמעת,כשאנשים חפים מפשע ימשיכו לסבול מנחת זרועם של אותם בהמות.ככה זה במדינה שלנו..משהו כול כך מצחיק אותך?אוי כמה שאני מיחל לך לקבל מכות באיזושהיא הפגנה..אני רוצה לראות את הפנים שלך.

אה ועוד משהו לפותח האשכול-אם הרביצו לך ויש לך סרטון או משהו בסגנון הזה-לך למח"ש.כן זה לא אהיה קל,כן תצטרך להילחם הרבה אבל בסופו של דבר-זה יצליח.

חבר שלי תבע שוטר SS אחד,והוא פוטר בסופו של דבר..

קודם כל סתום את הפה שלך ותלמד לדבר. אני לא קיללתי אותך או לא פגעתי בך ישירות אז אין לך זכות לקרוא לי מטומטם חתיכת דפוק. גם כן בן 23, מגבר בגיל שלך לא ציפית להיתנהגות כזאת.

בן אדם שיודע להיתנהג לא יקבל מכות כי הוא יודע להינהג, אבל אתם "ילדים דני 18 שבאים לפרוק עצבים" הפכתם את משחקי הכדרוגל לשדה מכות בין אוהדים. מה לעשות שמי שלא שולט בעצמו או בחברו מגיע לו. אני לא אומר על כל אלה שלא עשו כלום, להם לא מגיע, אבל לאחרים כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו אולי אחת הפעמים שאני בעד שיפוצצו כמה אוהדים.

כל הערסים האלה שזורקים רימוני עשן וחזיזים למגרש.

לשוטרים אין זכות לגעת באוהדים, גם אם יזרקו רימון יד למגרש.

מותר להם לעצור אותם, וזהו.

אם שוטר יעז להרים עלי יד, אני אדאג לשבור לו רגל או יד.

בארה"ב יש להם ססמה יפה- To serve and protect

פה בארץ? רחוק מזה. אני בעד פירוק המשטרה והקמת מליציות מקומיות. זה עובד בהרבה מקומות בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשוטרים אין זכות לגעת באוהדים, גם אם יזרקו רימון יד למגרש.-כן בטח,לך תזרוק קפצון תראה מה יקרה לך..

מותר להם לעצור אותם, וזהו.-ולפני לשבור להם עצמות ולפוצץ אותם ואת כל מי שלידם במכות,בטענה שהם התנגדו כשאמרו" דיי"

אם שוטר יעז להרים עלי יד, אני אדאג לשבור לו רגל או יד.....-משום מה אני בספק שתעשה את זה,ואם כן אז תחטוף מכות ויכניסו אותך לכלא...

בארה"ב יש להם ססמה יפה- To serve and protect

פה בארץ? רחוק מזה. אני בעד פירוק המשטרה והקמת מליציות מקומיות. זה עובד בהרבה מקומות בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...