סיפורים מטיולים שנתיים~! - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיפורים מטיולים שנתיים~!

The Dom

Recommended Posts

XDD^^^^

ההר הזה שאתה מדבר עליו ....כשמגיעים למטה אתה מגיע לבית ספר שדה של אילת?

\

אממ נראה לי שלא

הגענו למעין עמק כזה ואז צעדנו עוד קצת עד לאוטובוסים מסלול ארוך של איזה 5 6 שעות ודיי מצ'עמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין מצב בעולם שזה יקרה על חשבונו? למה מה קרה מי הוא? אם היה לו כסף לשלם על כולם אז ממזמן הוא לא היה מנהל בצפר[לא משנה שאצלנו המנהלת הייתה קונה לנו סוכריה בלחץ]

חוץ מזה תיהיו בטוחים שלפחות חצי מהמקרים כאן הם חירטוטים 99%!

חרטוט זה אולי השם של הבית חולים שנולדת בו, כשאתה משלם 8וחצי אלף לשנת לימודים ובכול בית הספר יש סה"כ שני כיתות [יא,יב] וכ55 תלמידים אז תאמין לי שבעיה למנהל אם כסף אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדכאון...

היינו אמורים לצאת היום לטיול שנתי 4 ימים באוהלים, חטפתי התקף אסטמה ולא יצאתי היתי כבר עם הבגדים התיק היה נמצא מטר מהסעה

כל מה שהיתי צריך לעשות זה פשוט לעלות על הסעה ובסוף לא עליתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרטוט זה אולי השם של הבית חולים שנולדת בו, כשאתה משלם 8וחצי אלף לשנת לימודים ובכול בית הספר יש סה"כ שני כיתות [יא,יב] וכ55 תלמידים אז תאמין לי שבעיה למנהל אם כסף אין.

איזה בית ספר אתה? X:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, לי היו כמה מקרים די הזויים, אני תכף גם אזכר בהם...

אה כן, פעם אחת התערבתי עם חבר (על עשרים שקל !!! מה לא עושים בשביל 20 שקל !!!) שאני מסוגל לצייר כל מני סמלים גזים וקללות על הדלת של חדר המורים (זה נשמע טוב, אבל הכוונה לחדר באכסניה), אז חיכיתי לשלוש בלילה, התגנבתי, סחבתי איתי לורד וקצת פנדה, ופשוט התחלתי לצייר ולכתוב שמה קללות מזעזעות, הדבר היחיד שאני יודע בודאות שלא ציירתי שם זה את צלב הקרס, כל השאר, חופשי ;D

בסוף אגב הרווחתי את העשרים שקל, אבל לצערי בסוף הלוואתי אותם לחבר אחר שבסוף לא החזיר לי... טוב נו, היה שווה את זה ;D

היה עוד מקרה אחד, יש לנו בשכבה איזה חנון טורבו כזה שכולם מתעבים (גם אני, אותי הוא מעצבן קבוע), ומסתבר שנעלו אותו מחוץ לחדר שלו ב-5 לפנות בוקר ואף אחד לא נתן לו להכנס... בסוף הוא ישן בחדר של המורות (הגיל של הצעירה ביותר היה 53 :lol:)

אמ... מה עוד? גם אנחנו סבלנו ממכת השניצלים, אבל אצלנו זה לא בא לידי ביטוי בשלשול עצבני, אלא במצב צבירה אחר... מזלי שהיה לי דורדורנט ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו יש את כפיהרר (כפיר) מדריך הגדנע השמן שכל טיול עושה כפירויוקי (קריוקי), השנה במקום לתת לילדים לשיר הוא דחף את כולם הצידה ושר בעצמו.

אחד השומרים ששיחק איתנו שש-בש התחיל לטעון את הנשק בגללו :-X

אתה יודע שהוא בן 45 סה"כ ויוצא שייטת?

LOL התגלגלתי שגיליתי את זה, אבל זה נכון :-X

הכי מצחיק שקרה לי..

אממ..

אה, השנה, בטיול למדבר יהודה, בלילה האחרון, ישנו באולים כאלה גדולים, אוהל בנים ואוהל בנות. עכשיו, תמיד יש את המשוגעים שיתחילו להתפרע ולעשות שטויות, נכון? הם התחילו לזרוק רימוני עשן בתוך האוהל, ואני הייתי שני שקשי"ם לידם. קיצר, המדריכים ממש התרגזו, ואז בבוקר, שהמדריך בא להשקים, הוא בא עם מחבת ואיזה מקל והתחל לשיר "קומו זונות" :smile1:

זה היה הדבר הכי מצחיק שהיה, בדיעבד :lol: (כשאתה מושקם עם הצלילים האלה, זה מפחיד :P)

אה, וגם לנו היה כפיריוקי :P

זה אשכרה TM, זה הדבר הכי טוב בטיולים, במיוחד שהוא שר :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סירטונים מפגרים... אל תגיד לי שאתה אחד מאלה שהיו עם המצלמה בסירטונים האלה..

ד"א, בתמונה השניה ההוא עושה "אריאל"? טוף נו.. מעל מדרגות ת'כלס יותר קל... יותר זמן להיות באוויר ולהסתובב... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מסטול זה מצחיק רצח. [רואים שהטיולים השנתיים שלך משעמם רצח, ושאתה מתרגש מזה שאתה מורח משחת שיניים על דלת של מישהו, איזה OLD SCHOOL ה'].

ולא היתי בחדר בזמן שהם צילמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכנים ההורים שלך שמשלמים כל כך הרבה ובסוף יוצא להם ארס אנאלפבת שיהפוך להיות נהג משאית / שוטף כלים בעתיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת אני משלם את רוב הסכום, מה שנשאר אני מחזיר לאמא שלי אחרי השנה.

איך יצא לך להחליט שאני ערס אנאלפבת שיהפוך להיות נהג משאית\שוטף כלים בעתיד בלי שתכיר אותי, אפילו את שמי אתה לא יודע אז איך אתה קופץ למסכנות כאלה מטופשות אולי תועיל להסביר לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך יצא לך להחליט שאני ערס אנאלפבת שיהפוך להיות נהג משאית\שוטף כלים בעתיד בלי שתכיר אותי, אפילו את שמי אתה לא יודע אז איך אתה קופץ למסכנות כאלה מטופשות אולי תועיל להסביר לי?

א. מזה

ב. מהתמונות - נראה כמו ביה"ס לאנשים ששום מקום עם דרישות לא רצה לקבל אותם, ולכן הם נאלצים ללכת לביה"ס פרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח שנכים יורדים אחד על השני ובסוף כותבים עם שגיאות כתיב

מסכנים ההורים שלך שמשלמים כל כך הרבה ובסוף יוצא להם ארס אנאלפבת שיהפוך להיות נהג משאית / שוטף כלים בעתיד...

ערס

מסקנות;תואיל.

בקיצור לפני שאתם יורדים אחד על השני שהוא לא יודע לכתוב תבדקו את עצמכם קודם כל.

Foxtron,לרוב מבתי ספר כאלה יוצאים אנשים יותר משכילים.אבל שוב זה לא מצביע על כלום. אינשטיין לא סיים בית ספר בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Foxtron נראה לי שאתה לא מבין, אבל הרמה של בית ספר פרטי היא פי כמה וכמה על בית ספר רגיל ואני חותם לך על זה.

שגיאות כתיב יש לכול אחד ואחד, זה שמישהו עשה שגיאת כתיב פה ושם לא אומר שהוא ערס אנלפאבת שלא סיים בית ספר והוא חיי ברחוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...