סיפורים מטיולים שנתיים~! - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיפורים מטיולים שנתיים~!

The Dom

Recommended Posts

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל בראסמי הדבר הכי מצחיק שעושים זה שכולם שיכורים מתקלחים ואז מצליפים אחד בשני ערומים עם מגבות, חחח איזה סטלה, וזה מתפשט החוצה ואז המורות קולטות אנשים ערומים רצים אחד אחרי השני מצליפים עם מגבות זה בזה

זה לא מצחיק - זה GAY!

gay10.jpg

יאללה יאללה... מי פה מקריית אתה ויש לו טיול ביום שלישי?

בקריית אתא יש טיולים? :o

נראה לך? אין להם כסף ללמד את הילדים שם איך לאיית את השם של העיר שלהם :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מחר יש לי טיול שנתי לאילת ;D

הינה תקציר של מה שהיה שנה שעברה:

נסענו כיתה י'א וי'ב, עכשיו אנחנו בית ספר אקסטרני אז המנהל מרשה לעשן, אז כול 10 דקות היתה עצירה לעשן, עכשיו בדיוק נשארה עצירה אחרונה ליפני אילת וכולם החליטו שלא עוצרים, פתאום הנהג הבן זונה החליט שהוא חייב לחרבן, הוא ישב בשרותים יותר משעתיים, בגללו פיפסנו את ארוחת הצוהוריים במלון אז, המנהל הזמין את כולם למקדולנס על חשבונו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסענו כיתה י'א וי'ב, עכשיו אנחנו בית ספר אקסטרני אז המנהל מרשה לעשן, אז כול 10 דקות היתה עצירה לעשן, עכשיו בדיוק נשארה עצירה אחרונה ליפני אילת וכולם החליטו שלא עוצרים, פתאום הנהג הבן זונה החליט שהוא חייב לחרבן, הוא ישב בשרותים יותר משעתיים, בגללו פיפסנו את ארוחת הצוהוריים במלון אז, המנהל הזמין את כולם למקדולנס על חשבונו ;D

אין מצב בעולם שזה יקרה על חשבונו? למה מה קרה מי הוא? אם היה לו כסף לשלם על כולם אז ממזמן הוא לא היה מנהל בצפר[לא משנה שאצלנו המנהלת הייתה קונה לנו סוכריה בלחץ]

חוץ מזה תיהיו בטוחים שלפחות חצי מהמקרים כאן הם חירטוטים 99%!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? רציני?

לי היה אמור להיות טיול שנתי ביום שלישי

וביטלנו אותו בכלל שיש עיצומים והמורים שובתים (שובתים= לא מלמדים שעות נוספות ולא יוצאים לטיולים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחח

אבל היא לא עשתה לו כלום אחרי זה ?

היא לא דיברה איתו איזה שבוע :kopfpatsch: אבל היא סלחה לו כי היא ידעה שהוא היה שכור, והיא גם, לא חסר לה שטויות מביכות...

נ.ב

יששששששששששששש מישהו ציטט אותי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השנה בטיול שנתי באילת היה לנו איזה מסלול מעפן ומשעמם על איזה הר בגובה 800 מטר נראה לי

אז אחרי שעולים על ההר יש עוד מלא ירידה ..אז מרוב שיעמום אני ועוד חמישיה התקדמנו באיזה וחצי לפני כולם ..ובאיזשהו שלב אחד בשם איליה התחיל ממש להשתגע ואז הוא קלט איזה סלא..התחיל לנסות לפרק אותו עצרתי אותו בזמן והוצאתי מצלמה-והתוצאה לפניכם:

(יוטיוב דפק לזה תאיכות אבל אפשר לראות)

http://www.youtube.com/watch?v=zpf0LBsh49g

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...