סיפורים מטיולים שנתיים~! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיפורים מטיולים שנתיים~!

The Dom

Recommended Posts

מסוק חילוץ - באשמתי

זה היה טיול שנתי של כיתה ט. התחלנו ללכת באיזה נקיק של נחל אכזב. במשך כל הדרך הייתה ילדה מסכנה שלא הפסיקה לעצבן אותי.

הגענו לאיזה סלע שצריך לרדת ממנו בגובה של 1.5-2 מטר. טוב, אני וחבר שלי יורדים והוא אמר לי : "ואי איך שבא לי שמישהו יפול עכשיו." אני עונה לו "אמן שהיא תיפול (הילדה שעצבנה אותי)". לבנתיים אנחנו ממשיכים ללכת ומאחורה צועקים לנו: "תעצרוווווו היא נפלה" אני וחבר שלי נקרעים מצחוק.

טוב לילדה התנפח המצח - אני לא יודע איזה מוכשרת היא שהיא נפלה ככה על הראש. בקיצור משנים לנו את המסלול ופתאום מתחילים לשמוע רעש של מנוע מרחוק.

פתאום קולטים מסוק נוחת על הגבעה הסמוכה. המסוק ממשיך בערוץ אוסף את הילדה ונוסע לכיוון סורוקה בבאר שבע.

אחד הטיולים הלא נשכחים שהיו ויהיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מסוק חילוץ - באשמתי

זה היה טיול שנתי של כיתה ט. התחלנו ללכת באיזה נקיק של נחל אכזב. במשך כל הדרך הייתה ילדה מסכנה שלא הפסיקה לעצבן אותי.

הגענו לאיזה סלע שצריך לרדת ממנו בגובה של 1.5-2 מטר. טוב, אני וחבר שלי יורדים והוא אמר לי : "ואי איך שבא לי שמישהו יפול עכשיו." אני עונה לו "אמן שהיא תיפול (הילדה שעצבנה אותי)". לבנתיים אנחנו ממשיכים ללכת ומאחורה צועקים לנו: "תעצרוווווו היא נפלה" אני וחבר שלי נקרעים מצחוק.

טוב לילדה התנפח המצח - אני לא יודע איזה מוכשרת היא שהיא נפלה ככה על הראש. בקיצור משנים לנו את המסלול ופתאום מתחילים לשמוע רעש של מנוע מרחוק.

פתאום קולטים מסוק נוחת על הגבעה הסמוכה. המסוק ממשיך בערוץ אוסף את הילדה ונוסע לכיוון סורוקה בבאר שבע.

אחד הטיולים הלא נשכחים שהיו ויהיו.

ברור

הרי יש לך כוחות

אתה אומר משהו והוא קורה

עלק באשמתך

אני יגיד הלוואי שימצאו את בן לאדן

פתאום ימצאו אותו

"אההה זה בזכותי מצאו אותו "

:s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיול שנתי השנה, חזרנו מאיזה מעיינות חמים בחמת גדר, והלכנו לחדרים באכסניה כדי להתקלח ואז לרדת לחדר אוכל.

עכשיו, כולנו שיכורים-תחת מוודקה ששמנו בבקבוקי מים ומאיזה 20 XLים שזה "חוקי". :cool2:

באו כמה בנות לחדר שלנו, והן רצו להתקלח איתנו. :hi:

אחד החברים שלי נכנס להתקלח עם אחת מהן, ;D

הוא היה שיכור והוא לא הבין מה הוא עושה,

וגם המים החמים במקלחת עשו לו חשק (כולם מכירים את זה....),

אז הוא התחיל להשתין עלייה. :smile1:

והדלת הייתה נעולה, אנחנו שומעים אותו מתפוצץ מצחוק והיא צועקת "מה אתה עושה?!?! מה אתה עושה?!?! תפסיק להשתין עליי !!!" . :lol: :lol: :lol: :lol:

ואנחנו על הרצפה מצחוק, כמו שלא צחקנו בחיים, וגם לא נתנו לה לצאת.... והם יצאו שניהם מסריחים. :silly:

אבל בסוף הם חזרו למקלחת והתקלחו באמת... :jump:

לפחות כוסיות אבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בראסמי הדבר הכי מצחיק שעושים זה שכולם שיכורים מתקלחים ואז מצליפים אחד בשני ערומים עם מגבות, חחח איזה סטלה, וזה מתפשט החוצה ואז המורות קולטות אנשים ערומים רצים אחד אחרי השני מצליפים עם מגבות זה בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו הכמות אלכוהול הייתה פשוט לא יאומנת בטיול האחרון

3/4 מהשכבה היו שיכורים ולמורים לא היה אכפת :D

הייתה מסיבה ובקיצור ידידיה שלי (לא נראת הכי טוב אבל גם לא נורא)

שהייתה משוכרת מחצי בקבוק וודקה (אויש.. בלי לערבב עם כלום..)

התחילה להתמרח על אנשים זה היה הדבר הכי קורע בעולם

אבל בסוף לקחנו אותה לחדר בשביל שלא תעשה שטויות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו הכמות אלכוהול הייתה פשוט לא יאומנת בטיול האחרון

3/4 מהשכבה היו שיכורים ולמורים לא היה אכפת :D

הייתה מסיבה ובקיצור ידידיה שלי (לא נראת הכי טוב אבל גם לא נורא)

שהייתה משוכרת מחצי בקבוק וודקה (אויש.. בלי לערבב עם כלום..)

התחילה להתמרח על אנשים זה היה הדבר הכי קורע בעולם

אבל בסוף לקחנו אותה בחדר בשביל שלא תעשה שטויות...

וביצעתם בה את זממכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיול שנתי השנה, חזרנו מאיזה מעיינות חמים בחמת גדר, והלכנו לחדרים באכסניה כדי להתקלח ואז לרדת לחדר אוכל.

עכשיו, כולנו שיכורים-תחת מוודקה ששמנו בבקבוקי מים ומאיזה 20 XLים שזה "חוקי". :cool2:

באו כמה בנות לחדר שלנו, והן רצו להתקלח איתנו. :hi:

אחד החברים שלי נכנס להתקלח עם אחת מהן, ;D

הוא היה שיכור והוא לא הבין מה הוא עושה,

וגם המים החמים במקלחת עשו לו חשק (כולם מכירים את זה....),

אז הוא התחיל להשתין עלייה. :smile1:

והדלת הייתה נעולה, אנחנו שומעים אותו מתפוצץ מצחוק והיא צועקת "מה אתה עושה?!?! מה אתה עושה?!?! תפסיק להשתין עליי !!!" . :lol: :lol: :lol: :lol:

ואנחנו על הרצפה מצחוק, כמו שלא צחקנו בחיים, וגם לא נתנו לה לצאת.... והם יצאו שניהם מסריחים. :silly:

אבל בסוף הם חזרו למקלחת והתקלחו באמת... :jump:

זה אחד הדברים שאני לא אשכח כל ימי חיי :xyxthumbs:

חחחחחחחחחחחחחח

אבל היא לא עשתה לו כלום אחרי זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...