סיפורים מטיולים שנתיים~! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיפורים מטיולים שנתיים~!

The Dom

Recommended Posts

תשובות... קרבין פועל יופי יופי... מקבצים של 9מ"מ

אין שום סיבה למשהו כבד יותר...

אנחנו צריכים לקנות לכם זמן לברוח... לא להשתלט על המטכל הסורי...

ולאיזה חובשים לא היה פק"ל קפה משלהם חובבנים!!!!

ולמה לדוסיות יש M16 כי הן מתנחלות ובהתנחליות לכל ראש משפחה יש מנופק ע"י משרד הבטחון... זה הנשק האישי שלהם... אתה תיסחב עם M16 לי הספיק השירות הצבאי שלי...

בדקתה שהרובה שלך אפילו יורה?

בגלל שאני חושב שלא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בטיול שנתי שהיה לי השנה היה לכיתה שלי מאבטח שממש אבל ממש היה נראה כמו Silent Bob מ- Jay and Silent Bob.

מה שמצחיק זה שכשאמרתי לו את זה הוא אמר שאין לו מושג מי זה אבל אמרו לו את זה כבר כמה פעמים...

עוד יותר מצחיק זה שהוא בקושי דיבר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון נוסטלגי משהו...

אצלינו בטיול לאילת כמה ילדים (די ערסים כאלה) התחילו לעשן בחדר והתחילה לצפצף אזעקת האש... הייתה פאניקה רצינית כי באמת חשבו שמדובר בשריפה. המלון נראה כמו black mesa ב-hl (אורות אדומים, דלתות אוטומטיות נסגרת ויש אזעקה). אני באותו רגע עמדתי ליד הדלפק ושמעתי איך המזכירה (או מי זאת לא תהיה) מדברת בטלפון ואומרת לכבאים שאלה "סתם ילדים שצריך ללמד אותם לקח" :\

יום אח"כ כשחזרנו מאיזה מסלול הליכה (מעיין נקיק שפעם זרמו בו מים - המון חפירות מטעם צוות של"ח ) האוטובס שלנו כמעט התהפך אחרי שצד אחד שלו נכנס לבור או משהו. תארו לכם אוטובוס עירוני נטוי בזווית של 35 מעלות בערך, כל הבנות צורחות והנהג מרים את הראש מסתכל במראה ונותן חיוך מאוזן לאוזן... נחלצנו בשלום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילה לחובש כאן.

לא כל החובשים הם "אחלה גברים" כמו שמצתיירת כאן התמונה.

בטיול שלי למשל לפני שבועיים ילדה החליקה מסלע ונקעה את הרגל.

החובש אמר שלא צריך לחבוש לה את הרגל והיא מתפתלת מכאבים!!!!

אז אמרתי לחובש שיחבוש לה בכל זאת כי זה באמת כואב (כל הקרסול התנפח!)

אז הוא אמר לא צריך.

אמרתי לו שאני מתנדב במד"א ושיביא לי משולש (מן רצועת בד) שאני אחבוש לה את הרגל לפחות שתוכל לדרוך על הרגל (אגב, למתנדבי מד"א מותר להגיש עזרה ראשונה בטיולים).

בקיצור

החובש יצא מטומטם לאללה כי אחרי שחבשתי לה את הרגל היא המשיכה איתנו ואם לא הייתי חובש לה את הרגל היינו חוזרים בחזרה.

אהה כן

קטע שקרה לי עם חובש יותר נחמד וחכם

ילדה אחת שוב נפלה מסלע ונחתכה ברגל (באזור השוק מאיזו אבן חדה)

ירד לה דיי הרבה דם.

אז החובש אמר לה שהיא במחזור והיא לא נחתכה

והבחורה האמינה חחחחחחח

אחרי כמה דקות הסברנו לה שהיא נחתכה ושמנו לה תחבושת.

היו עוד כמה חוויות עם חובשים שלא עולים לי כרגע...

לילה טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח יש חובשים כאלה..היה לנו אחד כזה השנה..

בקיצור..

-תדמיינו 30 בנים בני 17 יושנים באוהל ענקי..

כמה כאפות/תיקים/אבנים חייבים לעוף על מישהו לא?

-עכשיו תדמיינו 100 בנים חרמנים באותוו אוהל.. תחשבו בעמכם מה יקרה..כאפות זה לא הדבר היחידי שעפות במקרה הזה..

-ועכשיו נעבור למקלחות..חבר שלי פיזר את כל השמפו על חתיכת ריצפה ארוכה כזאת בין כמה מקלחות והתחיל לעשות החלקות כאלה על הבייגל שלו..אתם יכולים לדמיין לבד כמה מצחיק זה היה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה והעובדה שאני עם תיק ששוקל גזליונים על הגב וכל 10מטר (החל מהאוטובוס, לא אני ממש לא צוחק) ילדה אחרת באה וטוענת שהיא הוכשה, נקעה את הקרסול, נרמסה ע"י פיל... ואז מתחילה לעשות עיינים... אחת לפחות הייתה ישירה... באה אמרה בוא לשיחים... אז לא... לא בא לי כלא... ולא ילדות בנות 16 לא עושות לי את זה.. הן צריכות ללמוד עוד כמה תעלולים בשביל לעשות לי את זה... ולמה אני שונא את זה שהן מנסות להתחיל על כל חובש ככה (ברצינות... כולם לא משנה כמה מזעזעים) כי אם אני צריך לבדוק לה את הרגל... אז אני צריך להוריד את התיק (קשה) להתכופף להוריד לה את הנעל (ולא רגליים מזיעות באמצע צוקי עובדה לא עושים לי את זה) לתת לה מבט בכחדה.. לקום (קשה)... לשים את התיק חזרה... (אובר קשה) ואנחנו לא אוהבים את זה... תבואו טוב... אל תתקרצצו... תדעו את הגבולות שלכם... אה כן וכל החבר'ה ה"בריאים"... אל תגידו לי לכבות את הסיגריה... אני לא חבר שלכם...

בואינה אתה המלך שלי - כל מילה נכונה (אבל קח את זה בפרופורציות : D) .

דרך אגב , הילדות האלה שנדבקות לחובשים הן הכי ווחשות בעולם . סטייל "הבנים מהכיתה שלנו לא טובים מספיק בשבילנו" .

קיצר , משהו משלי : אחד רץ בכל האכסניה רק עם מגבת על הגוף ולמה ? >>> כי הוא היה צריך לקחת פאן מאיזה חדר . לא אבין את האנשים האלה לעולם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו אני חושב שהחובש היה אם איזה כונפה מהטיול שלנו :nixweiss:

חחחח

מיסכן אני מרחם עליו היא מכוערת וחרמנית

בד"כ החובשים של הטיולים גברים חב"ז ולדעתי הם לפעמים נהנים מהטיולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי יש לי סיפור שפשוט אוכל את כל מה שהיה כאן:

לפני איזה שנה יצאנו לאיזה סמינר. כמה בנים מהכיתה שלי החליטו שהם הולכים ומתקלחים בחדר של הבנות. כשהם יצאו מהמקלחת עם המגבות אחד מהילדים משך לחבר שלו את המגבת וההוא עמד ערום לגמרי מול איזה 5 בנות. קיצר ההוא תיכנן להחזיר לו על זה וזה מה שהוא עשה: אחרי המקרה הם השתכרו קצת והילד שהורידו לו את המגבת פשוט חירבן(כן כן) בתוך הציפית(של הכרית) של מי שמשך לו את המגבת והכניס את הכרית פנימה... אתם יכולים לתאר לעצמכם מה קרה כבר בשילוב של שכרות+ חרא בצד העליון של הכרית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע של להיות ערום זה לא מי יודע מה....... הרבה חברים שלי הסתובבו ערומים לגמרי במסדרונות...

אבל הקטע עם החרא....זה נורא!!!

חבר שלי פעם ניסה לחרבן לפח באמצע החדר בטיול....ופספס...אז היה גוש חרא באמצע החדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב טיול שנתי שלנו (שכבת י''א), יום לפני הטיול שנתי באנו בלילה לבית ספר ובגינה ליד השער שממנו עולים לאטובסים, הסלקנו ים של סמינורף, קיצר בבוקר באנו ולפני העלייה לאוטבוסים לקחנו תגריקנים שפכנו תמים ומילאנו במה שהוסלק לילה לפני, אבל במהלך הטיול המורה לא הבינה למה יש 2 בנים שכול אחד סוחב על עצמו תגריקן יום שלם בלי להחליף, מה שבדר''כ קורה, אז היא חדשה פתחה תפקק וחטפה גל סירחון וודוקה לפנים חח, בערב גם שתינו מלא ואחד יצא ערום לגמרי החוצה בנב בלילה שהיה איזה 3 מעלות בחוץ, והתחיל לדפוק על דלתות באמצע הלילה שכולם יושנים, ושפתחו לו תחדר (שזה היה של המורים בלי שהוא ידע) הוא נכנס והתחיל לקפוץ על המיטות ערום עם בקבוק אבסולט ביד חחח, גם הייתה איזה אחת ששתה יותר מדי ועשתה סטרפטיז באמצע החדר, וגם הקאתי דרך החלון על מורה שישבה למטה לשמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיול שנתי השנה, חזרנו מאיזה מעיינות חמים בחמת גדר, והלכנו לחדרים באכסניה כדי להתקלח ואז לרדת לחדר אוכל.

עכשיו, כולנו שיכורים-תחת מוודקה ששמנו בבקבוקי מים ומאיזה 20 XLים שזה "חוקי". :cool2:

באו כמה בנות לחדר שלנו, והן רצו להתקלח איתנו. :hi:

אחד החברים שלי נכנס להתקלח עם אחת מהן, ;D

הוא היה שיכור והוא לא הבין מה הוא עושה,

וגם המים החמים במקלחת עשו לו חשק (כולם מכירים את זה....),

אז הוא התחיל להשתין עלייה. :smile1:

והדלת הייתה נעולה, אנחנו שומעים אותו מתפוצץ מצחוק והיא צועקת "מה אתה עושה?!?! מה אתה עושה?!?! תפסיק להשתין עליי !!!" . :lol: :lol: :lol: :lol:

ואנחנו על הרצפה מצחוק, כמו שלא צחקנו בחיים, וגם לא נתנו לה לצאת.... והם יצאו שניהם מסריחים. :silly:

אבל בסוף הם חזרו למקלחת והתקלחו באמת... :jump:

זה אחד הדברים שאני לא אשכח כל ימי חיי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL Ic3 Cub3 איזה סיפור הזוי!

עוד יותר מצחיק זה שהם אח"כ התקלחו שוב...

מאיפה אתה ובאיזה בצפר הזוי אתה לומד?!

אצלנו אי אפשר להבריח שתיה בכלל, ואם תופסים משהו קוראים להורים שיחזירו אותו הביתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...