סיפורים מטיולים שנתיים~! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיפורים מטיולים שנתיים~!

The Dom

Recommended Posts

ובבקשה בלי ספאמים. לא חייב להיות מצחיק אבל מעדיף...

הנה סיפור שלי ושל עוד שני חבריםnimiking,omerole

- הזמנו פיצה למלון ששהינו בו.... :P אחרי כמה זמן מלא ילדים גם כן הזמינו פיצה (דומינוס פיצה במצפה רמון :o)

-בלילה אחרי כיבוי האורות, אני וחבריי לחדר ( :P) התחלנו להציק למשצ"ים ולרוץ במסדרונות וברגע שראינו אותם ברחנו לחדר :P, זה היה כ"כ כיף.

אח"כ חברים שלי לחדר התחילו לרוץ בין החדרים שלנו והחדר שמולנו וכול הזמן היו אצלנו מורים ומשצ"ים - והם (החברים) התחבאו מתחת למיטות ;D

יאללה..... עכשיו אתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סיפרו לי שבגדנע (לא נסעתי) מישהו התקשר לאמא שלו שתשלח לו אוכל מהבית כי זה היה מגעיל האוכל ששם xD

+

הזמינו פיצה מהעיר הסמוכה xD

הם היו בדרום, שכחתי איפה, יש בסיס גדנע במצפה רמון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסע שלנו לנגב השנה היו תאי מקלחות [ארבעה תאים שבתוכם יש גם מקלחת וגם מקום להתלבש], ולאיזה אחד נפל הסבון ונשבר אז הוא שפך את הסבון על הדלתות והידיות וכמה לא שמו לב ונגעו ואז כזה "איכס מי השפיך על הדלתות?!!!111"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המורה [זכר] דפק בדלת של חבר שלי שיקום משינה..כאב למורה היד אז הוא דפק עם אבן כשחבר שלי פתח תדלת כמעט פגעה בו האבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו יש את כפיהרר (כפיר) מדריך הגדנע השמן שכל טיול עושה כפירויוקי (קריוקי), השנה במקום לתת לילדים לשיר הוא דחף את כולם הצידה ושר בעצמו.

אחד השומרים ששיחק איתנו שש-בש התחיל לטעון את הנשק בגללו :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיול בנגב, המדריך פיני אוסף את הכתה סביב עץ שמביא מאט קרירות במדבר.

אני מתיישב על איזה סלע מנסה לתפוס תנומה כשאני שם לב להתקהלות סביב המדריך.

ברוך מניד בראשו מסמן לי לבוא לראות, מצלמות נשלפות אני מתלבט בים מושבי הנוח לאותו דבר מסקרן

ולבסוף הסקרנות מנצחת ואני פונה אל ההתקהלות ושם עומד לו בגאווה הזין של פיני בולט לו מהמכנסים הקצרים.

המחנכת שלנו שמה יד לפיה ומחניקה זעקה. ואחד מהחברה צועק "יש לו על זה זבוב!!" ואכן היה שם זבוב.

בן רגע הוא מתיישר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטיול השנתי אני וחברים שלי יושבים בחדר כולנו בסטלה שלנו עם בנגילה... (נרגילה קטנה מאוד)

איך שאני מכין ראש ומדליק גחל, דופקים בלדת...

אני ישר פותח את החלון ושם את הבנגילה על החלון מבחוץ, סוגר את הווילון והחלון ויושב על המיטה..

פתאום האב בית נכנס והבן זונה הזה ישר הלך לחלון!!! והוא לקח לנו את הבנגילה!!!

אחרי הטיול החזירו לנו אותה ואנחנו רואים שהבן זונה עישן את הראש! איך נקרענו עליו...

היה טיול כל כך מצחיק! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיול בירושלים

באכסניה

יוצאים כולם אם גופיות ומגבת בלילה באיזה 3 בלילה מחכים שמורה תבוא

מורה:"מה אתם עושים פה?"

חבורה של גברברים:"הולכים לים את גם באה? "

יש את המישחק הזה שצריך להעביר ילדים בין מישבצות

עכשיו הייתי צריך להעביר מישהי ואני גבוה אז הייתי ראשון איך שעברתי אותה מישהו שהיה מאוחרי לא תפס והיא נפלה על הפרצוף

יש עוד אבל לא עולה לי שום דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיול שנתי, כיתה ז'.

הטיול הראשון שלנו (עלינו מהיסודי).

היינו בצפון וכמובן אחרי שביקרנו בכול מקום שיש בו ערבים/פיתה עם לבנה הגענו לאכסניה.

הגענו לחדר האוכל בערב ו :puke: :puke: :-X :puke: :puke:

אח"כ, יצאנו לטיול קצרצר כדי ליראות מופע אור קולי (שיואו! :o).

אנחנו חוזרים ואיך לא, חבר שלי לחדר אכל מהשניצלים המקולקלים (באמת) באכסנייה והוא היה חייב לגשת לשירותים (הקטנטנים מאד שפונים לכיוון המעבר בין החדרים/צימרים).

הוא עושה מה שהוא עושה במשך רבע שעה ואני מת להשתין! אני צורח מחוץ לדלת ומחזיק את עצמי חצי מקופל וצועק בצרחות: " שחר!!!!!!!!!! צא כבר מהשירותים יא סירחון!!!! " ככה במשך 2 דקות עד שהוא יצא, ואז... גל הריח עפף אותנו והרגשנו מסוחררים - ואני עוד הייתי צריך להיכנס לשירותים המטר על מטר האלה.

כמה ילדים גם הרביצו לו על זה.

בארוחת הבוקר קמנו והגישו לנו במעדנים- באדי מקולקל ::). התחלתי לשפוך מלא באדי לתוך הצלחת שלי ולנענע (זה שמר על צורת הריבוע של הקופסה :lol:)

חחח - זה מהאירועים שצריך להיות שם כדי להבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה זמן עבר.. אבל אני עדיין זוכרת חלק מהדברים.. התיכון היה תקופה יפה :smile1:

אני זוכרת שהיה מקרה אחד שכמה חברים שפכו לילד אחר שהיה איתם בחדר קצת מים על המיטה, הוא חזר וראה את זה רטוב, והיה בטוח שהוא הרטיב את המיטה[יש לו היסטוריה של הרטבות...מסתבר בדיעבד...]. הוא כל כך התפדח..

היינו פעם באיזה נחל או משהו, וראינו כמה ערבים מסתובבים למעלה מעלינו[היה כזה סוג של צוק], אז אחד הערבים לקח אבן ממש גדולה וזרק לכיווננו, ופגע בילדה אחת מהשכבה שלי[לשעבר]. היה הרבה דם.

באחד הסיורים עשינו תאונה עם האוטובוס, הוא פשוט נכנס באיזה מכונית.

איזה ילד אחד הרים אבן, ויצא לו משם עקרב.

ואיך לא, ילדה אחת קיבלה מחזור באמצע הטיול... איזה באסה לה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...