יש לי עצבים, צריך משהו מרגיע....(עודכן עמ' 10) - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי עצבים, צריך משהו מרגיע....(עודכן עמ' 10)

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ועוד דבר היא גם ביקשה ממני לפעמים שאני הכרטס עלייה באוטובוס בשביל חברה שלה, חתיכת ****...

חלק מהכירטוסים נתתי... סתם ביזבוז כסף..

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

מיצתער אבל הייתי חייב :nixweiss:

למה אתה נותן לבחורה שלא שמה אליך לנצל אותך ככה?

וכמו שאמרתי מיקודם תיתרחק ואם היא תישאל למה תגיד לה תאמת

וככה תידע אם היא מעונינת או לא בך

ולפי מה שאמרתה תכין מימחטות יהיה לך חודש עצוב אבל לא נורא לפחות תיפטר מהטפילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת בנאדם שים פס עליה היא בסך הכל חתיכת בשר ועצמות ולא שום דבר מזה

זה ההורמונים שלך שכנראה עושים ממנה כוסית בזה שהמוח מפריש את החומר שפועל בדיוק כמו אלכוהול וסמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה מה שאני ייגיד לה :xyxthumbs:, מחר יש ביה"ס ואני לא התייחס, אני העדכן פה לגבי כל מיני סיטואציות שיקרו מחר.....

היא יכולה למצוץ לי אם אני יעשה בשבילה משהו, אאההה ועוד דבר היא גם ביקשה ממני לפעמים שאני הכרטס עלייה באוטובוס בשביל חברה שלה, חתיכת ****...

חלק מהכירטוסים נתתי... סתם ביזבוז כסף...

לא צריך להיסחף יותר מידי ... אם היא תמצוץ לך זה שווה לך איזה שתי ניקובים בכרטיסיה ;D

סתם אבל זה הכיוון , ואם אתה באמת חשוב לה אז היא תחפש את הצומת לב האבודה אם לא היא לא שווה את זה , במקום זה לך תבנה לך את הביטחון העצמי

לך למכון , תקנה לך בגדים משהו שיתן לך הרגשה יותר טובה עם עצמך וכך תקרין שאתה שווה יותר

ככל שתשתפשף עם בנות ולא תשפשף על בנות כך זה יבוא לך יותר טבעי ויותר בקלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלח אותה קיבנימט, פשוט פעם הבאה שהיא תבקש ממך משהו תגיד לה לא בפנים, לא רוצה, לא בא לי, אין לי כח, קצת כבוד לבן אדם אפילו אין לה... סתם איזו סנובית פוסטמה שתופסת מעצמה.... תעשה לעצמך טובה ואפילו אל תתן לה הזדמנות שניה אלא אם כן היא ממש על 4 ומתחננת אליך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להיסחף יותר מידי ... אם היא תמצוץ לך זה שווה לך איזה שתי ניקובים בכרטיסיה ;D

סתם אבל זה הכיוון , ואם אתה באמת חשוב לה אז היא תחפש את הצומת לב האבודה אם לא היא לא שווה את זה , במקום זה לך תבנה לך את הביטחון העצמי

לך למכון , תקנה לך בגדים משהו שיתן לך הרגשה יותר טובה עם עצמך וכך תקרין שאתה שווה יותר

ככל שתשתפשף עם בנות ולא תשפשף על בנות כך זה יבוא לך יותר טבעי ויותר בקלות

צודק

^^^^^^

תעשה את זה תקשיב לו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק עם הרבה פעולה יעשה את העבודה (fear combat מומלץ!) :xyxthumbs:

שלא תחשוב לעשות את זה!

זה רק יכניס אותו לבועה של עצמו!

בעבר הייתי מכור לCS1.6 ועכשיו שאני מיסתכל על זה עשיתי כי הייתי בבאסה ועכשיו שאני מיסתכל על זה

זה היה סתם כדי ליברוח מהכל

3!!! שנים מהחיים שלי ביזבזתי על מישחק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...