מה זה גירסת OEM? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה גירסת OEM?

Born2Kill

Recommended Posts

אתה שואל עם אורינטציה של אני משאר.

בגדול - נמכרת ב2 גירסאות

OEM וRETAIL

OEM מיועדת למחשב חדש ונמכרת גם ע"י כל מני מקומות כגירסא לבד - היא תלויה בלוח אם - הכוונה - התקנת - ועשית ACTIVATE - נרשם הפרטים של הHD הראשי שלך ולוח האם - אם תעשה שדרוג גדול - לא תוכל לעשות שוב ACTIVATION לVISTA שלך (יש שמועות באינטרנט שאם אתה מחליף רק או רק דיסק קשיח מקורי - זה עדיין עובד - אני לא ראית הוכחות כתובות לכך).

RETAIL היא גירסא ובה אתה הבעלים של הרשיון ויכול להעביר אותו ממחשב למחשב ולשדרג כמה שבא לך.

ההבדל העיקרי הוא במחיר - RETAIL עולה קצת יותר מכפול מאשר OEM בכל גירסא שהיא שנתקלתי בה.

נקודה נוספת - 64BIT - בעוד גירסאות הRETAIL מגיעות עם אופציה לקבל דיסק נוסף של 64 ביט (תמורת תשלום דמי משלוח של 12$ - כולל UPGRADES ד"א) או לקבל ביחד עם האריזה (בגירסאת הULTIMATE בלבד) - עבור דיסק נוסף לגירסאת הOEM תאלץ להשיג איכשהו (מיקרוסופט חייבים לי תשובה על זה כבר שבועיים).

הרישיונות ד"א - לפי הנציגים שדיברתי איתם זהים.

אני אישית בחרתי ללכת על הOEM מכיוון שלאורך מערכת ההפעלה הזו אני לא מצפה להחליף SETUP שלם עד כדי כך יותר מפעם אחת.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתם להזכיר שOME בדר"כ בא בלי כלום- אם זה , זה רק הדיסק (ואני מניח שהוא הרבה פחות מקושט) בקופסא קטנה ורישיון

אם זה , זה רק הכרטיס עם דריברים ואולי כמה כבלים בשקית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...