איזה מוסיקה אתם שומעים? - עמוד 17 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מוסיקה אתם שומעים?

FPSbanana

איזה מוסיקה אתם שומעים?  

2066 הצבעות

1. 1. איזה מוסיקה אתם שומעים?

• מזרחית
    • דיכאון
    • מאטל(לכול סוגיו)
    • רוק כבד (רוק)
    • פופ
    • ראפ היפ-הופ
    • פאנק
    • ראגי
    • פסיכודאלי
    • אלקטרוני

Recommended Posts

נכון, יש היום אחלה פאנק/הארדקור/אוי, אלא שפשוט לא תמצא אותו ב-MTV ובתחנות הראדיו. אני יכולה להמליץ אם מעניין אותך.

גוט שארלוט? אבריל? חחחחחחחחחחחחחחחחחחח!! שניה, אני אשים את העניבה וקילו איפור על העיניים ואשיר על החבר הסקייטר (שאין לי) ואני גם אהיה פאנקיסטית. :lol:

טוב סתמי את הפה,קנאית. היית מתה להיות דומה לה בקרסול של הרגל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 315
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון, יש היום אחלה פאנק/הארדקור/אוי, אלא שפשוט לא תמצא אותו ב-MTV ובתחנות הראדיו. אני יכולה להמליץ אם מעניין אותך.

גוט שארלוט? אבריל? חחחחחחחחחחחחחחחחחחח!! שניה, אני אשים את העניבה וקילו איפור על העיניים ואשיר על החבר הסקייטר (שאין לי) ואני גם אהיה פאנקיסטית. :lol:

:lol: :lol: :lol: חחחחחחחחחחחחחח גדול ! :lol:

גם כן זאת עם העניבה והניטים שלה חשה כמו פאנקיסטית xD

היא יותר דומה לתוכי מאשר פאקיסטית.

(מזכיר לי בדיחה:)

פעם זקן נכנס לאוטובוס והתיישב מולו פאנקיסט.

כל הנסיעה הזקן הסתכל עליו וכשסוף סוף ירדו מהאוטובוס הפאנקיסט שואל את הזקן:

"תגיד למה הסתכלת עליי כל הנסיעה?!"

הזקן:"פעם עשיתי סקס עם תוכי-אני חושב שאתה הבן שלי "

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ דוגרי, היא נראית כמו עץ חג מולד עם כל הקישוטים שלה, לא פאנק.

טוב סתמי את הפה,קנאית. היית מתה להיות דומה לה בקרסול של הרגל .

וואלה, לא אתנגד לכסף של המפיקים שלה, אבל להידמות? תראה, אני נורא אוהבת את עצמי. למה לי להיות מישהו אחר? זה אתה שמפנטז על ניתוח מין ולהיות כמוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה, לא אתנגד לכסף של המפיקים שלה, אבל להידמות? תראה, אני נורא אוהבת את עצמי. למה לי להיות מישהו אחר? זה אתה שמפנטז על ניתוח מין ולהיות כמוה.

^^^

מישהו חייב לאהוב אותך :nixweiss: :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שאני לא אשמע פאנק בmtv, פאנק מטבעו הוא underground, אבל זאת גם הסיבה שאני בקושי מוצא להקות איכותיות. אני ישמח אם תמליצי (צריך להתעדכן כבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שאני לא אשמע פאנק בmtv, פאנק מטבעו הוא underground, אבל זאת גם הסיבה שאני בקושי מוצא להקות איכותיות. אני ישמח אם תמליצי (צריך להתעדכן כבר)

אין דבר כזה "underground" בפאנק. שלא ימכרו לך סיפורים. "מחתרתי", ככה קוראים לעצמם כל מיני אפסים שאף אחד לא מכיר או רוצה לשמוע והם צריכים להופיע בתוך מקלטים נטושים.

אני בעיקר שומעת Oi!, פאנק כבר פחות ובעיקר להקות בריטיות ובשנים האחרונות הרבה מגרמניה. כמה בודדות מארה"ב, שוודיה ונורווגיה.

Troopers, Boehze Onkelz, Perkele, Haggis, Krawallbrueder, Cockney Rejects, Cock Sparrer, Toy Dolls, Goldblade

נראה לי זה יספיק בינתיים. רובן להקות "חדשות" יחסית (עד 15 שנה בעסק), אחרות קיימות מסוף שנות ה-70 ועד היום, חוץ מאונקלץ שכבר לא מופיעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה "underground" בפאנק. שלא ימכרו לך סיפורים. "מחתרתי", ככה קוראים לעצמם כל מיני אפסים שאף אחד לא מכיר או רוצה לשמוע והם צריכים להופיע בתוך מקלטים נטושים.

אני בעיקר שומעת Oi!, פאנק כבר פחות ובעיקר להקות בריטיות ובשנים האחרונות הרבה מגרמניה. כמה בודדות מארה"ב, שוודיה ונורווגיה.

Troopers, Boehze Onkelz, Perkele, Haggis, Krawallbrueder, Cockney Rejects, Cock Sparrer, Toy Dolls, Goldblade

נראה לי זה יספיק בינתיים. רובן להקות "חדשות" יחסית (עד 15 שנה בעסק), אחרות קיימות מסוף שנות ה-70 ועד היום, חוץ מאונקלץ שכבר לא מופיעים.

לצערי אני בישראל, רוב השמות שנתת לי כרגע, וכל שם חדש שבטח נשמע בכל רחבי אנגליה ואירופה, תישמע בשביל כמו להקת underground, זאת אומרת, שאני אחשוב שבטח כמות האנשים שמכירה אותם היא אפסית, פשוט צריך למצוא קהילה מספיק גדולה כדי להיות מעודכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, באירופה הלהקות הללו מאד גדולות ומוכרות בסצינה, אבל מה לעשות שלכאן הכל מגיע באיחור של 20 שנה? כשהפאנק שלט באירופה בשנות ה-70 וה-80, פה היה "הפינווין" עם כל מיני יצורים שהיו שומעים סינט-פופ וגוטי-אלקטרו ודברים חייזריים כאלו. Adam and the Ants היה הכי פאנק שהיית שומע פה ברדיו. ואז עם מהפיכת הכבלים ואח"כ גם האינטרנט, הפאנק-צעצוע המסורס הגיע לפה גם הוא. אבל לא נורא, יש תמיד את הזונות השמנות עם החצאיות הקצרות והגרביון הקרוע וסיכות הבטחון בפטמות שיושבות ליד כל מועדון הופעות. זה מזה פאנק... :-X

כן, היה פה פאנק, אפילו להקות כמו קוקובלוף והיתושים, דיר יאסין, חזירים בתשובה, הפוסי של לוסי, כאוס ראבאק, דד ראבינז (עדיין קיימים) אבל הפאנק הזה ברובו פוליטי מאד וחוץ מקוקובלוף אני לא שומעת אף אחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל פאנק אמור להיות פוליטי, מחאתי, זה אחד מהעקרונות שלו אם אני לא טועה,

ופאנק ישראלי?!?!? מדהים, זה באמת פאנק וקיים כזה דבר? או שזה אותו רוק ישראלי שמרגיש ונשמע אותו דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאנק לא חייב להיות פוליטי. הוא יכול למרוד במוסכמות חברתיות, למשל להתנגד להיות קורבן אופנה או להתנגד ל-MTV ולא לוותר על יצירתיות תמורת כסף, כמו שרבות מן הלהקות עושות כאשר הן מתפשרות על הסגנון האומנותי שלהן כדי "להתאים את עצמן". קח לך את Offspring של לפני 10 שנים לפחות, וקח את Offspring של 1999 או 2000 ותראה למה כוונתי.

יש פאנק ישראלי, פחות מפעם. רוב הלהקות התפרקו אבל עדיין יש הופעות. שבוע הבא בחיפה יש הופעה ואני כנראה באה:

HAIFA.jpg

חוצמזה, אני עובדת על להביא להקה מחו"ל. כבר יש תאריך אבל אני מעדיפה לא להגיד מי זה ומתי עד שזה יהיה סגור 100%. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאנק לא חייב להיות פוליטי. הוא יכול למרוד במוסכמות חברתיות, למשל להתנגד להיות קורבן אופנה או להתנגד ל-MTV ולא לוותר על יצירתיות תמורת כסף, כמו שרבות מן הלהקות עושות כאשר הן מתפשרות על הסגנון האומנותי שלהן כדי "להתאים את עצמן". קח לך את Offspring של לפני 10 שנים לפחות, וקח את Offspring של 1999 או 2000 ותראה למה כוונתי.

יש פאנק ישראלי, פחות מפעם. רוב הלהקות התפרקו אבל עדיין יש הופעות. שבוע הבא בחיפה יש הופעה ואני כנראה באה:

HAIFA.jpg

חוצמזה, אני עובדת על להביא להקה מחו"ל. כבר יש תאריך אבל אני מעדיפה לא להגיד מי זה ומתי עד שזה יהיה סגור 100%. :)

ואוו ליגההה

זה 18+?

ופעם ראשונה שאני שומע על המועדון הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...