האם מותר לחלק 0 ב0? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מותר לחלק 0 ב0?

fuck off

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תעשה ניסוי פשוט.

אל תיקח כלום!

ותחלק את זה ל-0 אנשים.

אז כמה בסוף יהיה לכל אחד?

:screwy:

יהיה לכל אחד בדיוק 3.896

למה? כי זה מה שנקרא "זה נכון באופן ריק". כלומר, אם אתה חבר בקבוצה הזאת, אז יש לך בדיוק 3.896 - זה משפט אמת היות ואין חברים בקבוצה הזאת ;)

לגבי השאלה, חלוקה באפס אינה מוגדרת, היות וכל הגדרה תהיה לא טובה. במקרה של 0 לחלק ל-0 זה לא מוגדר בגלל שכל הגדרה תהיה, לכאורה, טובה. לכן אין לזה משמעות.

אם מדובר על שאיפה לחלוקה של 0 ב-0, אז זה תלוי במקרה. יכול להיות מספר קבוע ויכול להיות אינסוף (חיובי או שלילי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחום הצבה לא התחום החזק שלכם אה?

בתחום המספרים הראלים לא מחלקים ב0 , מכאן בא הרעיון של למצוא תחו הצבה....

מעבר לזה אני לא רואה פואנטה בלחלק ל0, יש לך משוואה של:

2x^2+x=6=0

אז חילקת ב0, קיבלת

0=0 , מה זה עזר לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כלל לופיטל קשור ? - זה נועד למקרה שתגיע בגבולות ל0/0 [או אינסוף/אינסוף] אז בשביל שתגיע לתוצאה יותר נורמאלית משתמשים בו ...

מה תחום הגדרה קשור ? - במשוואות [נומאליות] מדובר על התאמה חח"ע [/ריקה/אינסופית, מה שבטוח - לא חלקית] וע"כ אי אפשר להגיע ל0/0 ...

אפילו בעזרת משוואות אני יכול להראות לך הוכחה [דיי דפוקה] לכך ש0/0 = כל מספר ממשי :

ax = b

||

\/

x=b/a

.

0x = 0 (xER)

||

\/

x=0/0

||

\/

(0/0)ER

מקווה שהבנתם .. מצטער על הגראפיקה העלובה ...

מה גבולות קשורים ? - הוא דיבר על חילוק רגיל, לא כגבול .. ולכן להגיד ש1/0 זה אינסוף זו שטות ...

מה עוגות קשורות !? - נניח ואין לי עוגות, ואין גם אנשים - אני יכול לתת לכל אחד מהאנשים 7 עוגות, או עשירית עוגה או שהם יהיו בחוב של פאי בריבוע עוגה ... זה עדיין נכון .. - במילא אין אנשים ואין עוגות [לעומת לחלק עוגה אחת ל0 אנשים ואז אין משמעות - העוגה תקועה..]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

:xyxthumbs:

0 זה מספר כמו כל מספר אחר

לדוגמא

1 לחלק ל 1 נקבל 1

2 לחלק ל 1 נקבל 2

ו 1 לחלק ל 2 נקבל חצי

אז יש תזוזה לשני כיווני הגרף ומקבלים בסוף מספרים מאד מאד גדולים או מאד מאד קטנים ומכאן חשיבות ה + או -

מכיון שמתיחסים לזה כמספרי ענק פותחו טכניקות כמו LIM וכן לופיטל אבל מה קורה אם מבקשים להוכיח 0 לחלק ל 0 ללא לופיטל ? משתמשים ב... LIM

קירובים כמו כל דבר הם נגזרות של ... טורים שבתורם נגזרות של .... תורת החבורות

לסיכום - תלוי מה נקודת ההשקפה שלך

למספר 0 לחלק ל 0 יש תוצאה והיא מספר עצום לפי שימוש בתורת המספרים הרגילה אבל תוצאה אחרת לפי שיטת החבורות

יש צורך בלימודי מתמטיקה גבוהה לכך .

כמו כן לופיטל כן נותן הגדרה כמעט סופית לכך

יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...