לא מצליח להתקין SP1 בשביל וינדאוס XP PRO - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להתקין SP1 בשביל וינדאוס XP PRO

Bug2000

Recommended Posts

יכול להיות (ואני מהמר על כך) שהתוכנה שלך באמת לא חוקית???!!!

אני אשמח אם לא תשתף אותנו בפעילות לא חוקית שאתה עושה ובטח ובטח שלא תצפה שמישהו יגיד לך מה לעשות. זו חוצפה.

אני ממליץ לך למחוק את הת'רד הזה ולחסוך את אי הנעימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מווריק, אל תתנפל על כל אחד ששואל שאלה תמימה. אני מוכן להתערב שגם מערכת ההפעלה שלך או תוכנות אחרות שמותקנות אצלך לא חוקיות. נכון, אנחנו נמנעים מלדבר על warez בפורומים, אבל במקרה הזה הבעיה נמצאת גם אצל גורמים שיש להם מערכת הפעלה חוקית (חברות גדולות וכו') ושהתקינו עם הסריאל הלא נכון.

bug2000, חבל שלא עשית חיפוש... ואם לא תמצא פה, אתה יכול למצוא את הפתרון ב- www.microsoft.com/technet

יש פתרון פשוט של איך לשנות את ה- serial בלי להתקין מחדש את . לגבי סריאל אחר שכן יעבוד אני לא יכול לעזור לך אבל יש מספיק אתרים באינטרנט שכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

Moooshe, בהנחה שהוא משתמש בתוכנה לא חוקית, והוא שואל איך להפעיל אותה בכול זאת ללא תשלום (ע"ע גניבה), אנחנו לא נעזור לו.

בקשר לסריאל, חבל שאתה מסיט את הת'רד לכיוון של ווארז(עם הרמיזה על אתרים אחרים באינרטנט), הייתי מצפה ממך להוות דוגמה למשתמשים אחרים כי זה באמת לא נהוג אצלינו.

בהנחה שזאת כן תוכנה חוקית, ואני לא שולל, הוא יכול להתקשר למיקרוסופט , למוקד תמיכה טכנית שלהם והם יעזרו לו בקשר לזה, כול עוד שהתוכנה חוקית......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(איזה כיף, איך שסיימתי להקליד את התשובה, הפורום קרס לדקה ולקח אותה איתו...)

אני אנסח שוב, ובקצרה... אני רוצה לישון הלילה.

הבעיה של באג2000 קיימת גם אצל לא מעט משתמשים חוקיים. היא נפוצה עד כדי כך שמיקרוסופט שמו את הפתרון שלה ב-technet - משמע: "זו בעיה שהלקוח יכול לפתור לבד, אין צורך בהתערבותנו".

בקשר לזה שהפניתי אותו לאתרים אחרים... ובכן, אני לא מאמין שנשאר מישהו בעולם שחושב שהאינטרנט זו מדיה תמימה. באינטרנט יש הכל, החל מ- warez, דרך "מתכונים" להכנת פצצות, דרכים לגידול מריחואנה ונטילת סמים, פורנוגרפיית ילדים, גזענות ושאר ירקות. אנחנו ב-hwzone לא חיים בבועה ולרוב האנשים כאן יש עבר לא קצר באינטרנט ובמדיות שקדמו לה. אין שום סיבה להסתיר את קיומם של אתרים לא חוקיים באינטרנט, והרי זה כל היופי באינטרנט. כל החומר בעולם פרוש בפניך, ואתה בוחר מה לקחת ממנו. בכך שאני מפנה מישהו לחיפוש באינטרנט אני בעצם אומר לו "אני מצטער, לא זה המקום". כמובן שלא נתתי לינקים לאתרים או הכוונה מסויימת. פשוט הזכרתי לו את מה שהוא ידע, את מה שאני יודע ואת מה שכל אחד שהיה מחובר יותר משתי דקות לאינטרנט יודע: שבאינטרנט אפשר למצוא הכל, וצריך רק חיפוש קצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם האינטרנט הוא לא מקום תמים אבל זה לא אומר שעלינו לקחת על עצמינו להוות חלק מהצד היותר של האינטרנט

אפילו אם אנחנו רק "מזכירים שיש איפה לחפש..".

מלבד זאת, אני לא מאמין שיש כאן מישהו שחיי בבועה ובכל זאת אני לא רואה זאת כתירוץ לפרסום תכנים לא חוקיים.

ובכל מקרה, איך שלא נסתכל על הדיון הזה, הוא ירד לגמרי מהנושא שלשמו הוא נפתח ולכן אני נועל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...