איפה אני משיג דרייברים לסורק בwindows 2000? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אני משיג דרייברים לסורק בwindows 2000?

User_Name

Recommended Posts

לפני כחודש התקנתי מערכת הפעלה מאוד אמינה ונהדרת ושמה 2000 pro, הכל היה טוב ויפה חוץ מתוכנת הצריבה האהובה עלי שלא פועלת על 2k(שהיא NTI cd maker), אבל זהו מחיר זעום לשלם בתמורה למערכת שעובדת נהדר בכל התחומים ולא מתרסקת....

אבל יום אחד שהיתי צריך להשתמש בסורק שלי UMAX ASTRA 3400, גיליתי שאין לי .... גלשתי לאתר החברה(UMAX)

ונדהמתי לגלות שאי אפשר להוריד לWINDOWS 2K, אלא רק להזמין את זה על דיסק! בבקשה ממכם, אם יש לכם סורק דומה, עזרו לי למצוא ... אני לא רוצה לחזור לWIN 98se :'(

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי, התקנתי, לא עבד, התאכזבתי, את הסורק כמעט שברתי, בחיים אני לא יקנה עוד סורק של UMAX!!!,בפעם הבאה אני יקנה משהו של או משהו אמין ויקר שמגיע עם כל הדרייברים מראש! עכשיו בגלל הסורק הדפוק הזה אני צריך להתקין WIN 98 שזוחלים בו המשחקים והתוכנות. אני עם UMAX, גמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי, התקנתי, לא עבד, התאכזבתי, את הסורק כמעט שברתי, בחיים אני לא יקנה עוד סורק של UMAX!!!,בפעם הבאה אני יקנה משהו של או משהו אמין ויקר שמגיע עם כל הדרייברים מראש! עכשיו בגלל הסורק הדפוק הזה אני צריך להתקין WIN 98 שזוחלים בו המשחקים והתוכנות. אני עם UMAX, גמרתי.

כשמתקינים את התוכנה הזו (VISTA SCAN) זה לא מייד מתקין את הסורק, צריך לנתק את הסורק ולהפעיל מחדש את המחשב.

רק אחרי שהמחשב עלה שוב לחבר אותו ולתת לוינדוס לזהות אותו (זו הפרוצדורה ב USB).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...