למישהו יש מוסג מה החומר הזה? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למישהו יש מוסג מה החומר הזה?

ervinherman

Recommended Posts

למישהו יש מוסג מה החומר הזה? יש לו תכונות מענינות כמו לדוגמא: החומר גביש, הוא מוליך חשמל, ממיס קרח במהירות רבה מאד עד אשר הטמרטורה שלו משתווה לקרח ,מגיב לחשיפה לחומצה(ערב אחד שפכתי לכוס זכוכית מעת חומצת מלח והכנסתי את אחת האבנים לתוכה כדי להסיר מעת אבנית מהאבן ולאחר זמן מה היתחלתי לשמוע קולות של ניתוץ חשבתי שאולי הכוס סדוקה והסדקים מתרחבים כשהיתקרבתי אליה ראיתי ניצוצות בתוך החומצה אני מניח שהחומצה גרצה להיתפורות האבן וכתוצאה הישתחררה אנרגיה חשמלית)הוספתי כמה של אבנים אני אודה מאד למי שיענה לי תודה

my.php?image=pict2979kj6.jpg

my.php?image=pict2980cp6.jpg

my.php?image=pict2980cp6.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללמישהו יש מוסג מה החומר הזה? יש לו תכונות מענינות כמו לדוגמא: החומר גביש, הוא מוליך חשמל, ממיס קרח במהירות רבה מאד עד אשר הטמפרטורה שלו משתווה לקרח ,מגיב לחשיפה לחומצה(ערב אחד שפכתי לכוס זכוכית מעת חומצת מלח והכנסתי את אחת האבנים לתוכה כדי להסיר מעת אבנית מהאבן ולאחר זמן מה היתחלתי לשמוע קולות של ניתוץ חשבתי שאולי הכוס סדוקה והסדקים מתרחבים כשהיתקרבתי אליה ראיתי ניצוצות בתוך החומצה אני מניח שהחומצה גרצה להיתפורות האבן וכתוצאה הישתחררה אנרגיה חשמלית)הוספתי כמה של אבנים מצתער שהתמונות לא עלו הינה לינקים חדשים תודה :)

84ee032e86.JPG

585e65f586.JPG

6859774e31.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...