למישהו יש מושג איזה סוג של טיל(או מה שזה לא יהיה) פגע במזל"ט של חיזבאללה? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למישהו יש מושג איזה סוג של טיל(או מה שזה לא יהיה) פגע במזל"ט של חיזבאללה?

boom!

Recommended Posts

לא מצחיקים, ובצורה מדהימה.

מהטווח שזה פגע בו, אני יכול לנחש שזה או פיתון 4/5, או שלא טיל. יכול להיות שהפילו אותו באש מקלעים (משימה מאוד קלה שהמטרה נעה במהירות של צב- 140 ק"מ לשעה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיתון 4.

תוכלו לראות בסרטון שהופץ ע"י דו"צ שהמטוס המיירט טס ביחד עם המזל"ט למספר שניות, דיווח בקשר שהוא מזהה את המזל"ט בשם הספציפי שלו (אבאלביל), שיגר עליו את הטיל כשהוא עדיין צמוד אליו, הטיל טס, עושה פניית U חדה ופוגע במזל"ט.

mms://212.199.221.108/yeshanews/mazlat.wmv - הווידאו

http://youtube.com/watch?v=jFxjG_0DgCs - פיתון 4 בשילוב עם הקסדה של אלביט - כיצד שיגר הטייס כשהוא צמוד למזל"ט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. טילי הפיתון קצת יותר מתוחכמים מזה. בעיקרון פיתון 4 מזהה את הגוף כנקודה, ולא כמקור חום, ולכן קשה מאוד להתנער מהנעילה שלו. ורמת התמרון שלו גבוהה מאוד.

במקרה של פיתון 5, העין האלקטרו-אופטית של הטיל רואה תמונה ברורה. אם משגרים עליך פיתון 5, הדבר היחיד שאתה יכול לעשות זה להתפלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין משהו: לצה"ל יש נשקים בין המתקדמים בעולם, אבל למה הם לא יכולים לשים מצלמה נורמלית (צבעונית) על המטוס? שנוכל להבין משהו ממה שרואים?!

אפילו מצלמת וידיאו ביתית הייתה קולטת את הקטע יותר טוב.

ואני גם מדבר בכללי על על המצלמות שנמצאות על כלי רכב צבאיים, שמצלמות איזשהו טיל נורה (טנקים ו-whatever).

זה מעצבן.

אני מוכן לתרום לצה"ל וידיאו מקצועית אם יהיו סרטונים יותר ברורים.

ד"א Lost Without You של Dream Theater הוא אחד מהסולאים הגדולים. בחמישייה הגדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין משהו: לצה"ל יש נשקים בין המתקדמים בעולם, אבל למה הם לא יכולים לשים נורמלית (צבעונית) על המטוס? שנוכל להבין משהו ממה שרואים?!

אפילו מצלמת וידיאו ביתית הייתה קולטת את הקטע יותר טוב.

שנייה, למה אתה חושב שאכפת להם אם תהנה מהסרט או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנייה, למה אתה חושב שאכפת להם אם תהנה מהסרט או לא?

לא איכפת לי שלהם לא איכפת( ::)) אז פשוט שלא יפרסמו.... :P

יכול להיות שהם סתם מנסים לשחרר קטעים לעיתונות אז הם משקרים לנו.. את הצילום שרואים מהמטוס של הצנחנים עשו בעצם עם שדרסה אותה רכבת ונתנו לילד קטן לסדר אותה ובעצם הם צילמו במבה אדומה על קלקר והם צבעו חלק מהקלקר שיראה ממש כמו אדמה-הם הזיזו את הבמבה עם חוטים. :silly:- :hat:

(זו תאוריה מאד מעניינת ונראה לי גם מאד נכונה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...