חלומות,האם הם אומרים לנו משהו? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלומות,האם הם אומרים לנו משהו?

Guarding angel

Recommended Posts

האמת זה בדיוק מה שעלה לי בראש כשתאוררתי היום בבוקר מחלום מוזר...(אני לא יפרט את החלום כי תתחילו לצחוק)

החלומות אומרים משהו?

פעם מישהו אמר לי שבחלום אפילו הכי רטוב שלך לא תתבצע חדירה האומנם?

ויש כאלה שאומרים שהחלומות מסדרות את המחשבות בראש , כי ללא חלומות בן אדם ישתגע מהזיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם כל מיני סוגים של חלומות, למשל אחותי פעם חלמה שהכלב חזר אלינו ובדיוק יום למחרת הכלב חזר..

ישנם חלומות על מנת לסדר את אירועי היום שעבר (סוג של defrag חחח),

אז כן, ניתן להגיד שלחלק מהחלומות שלנו יש משמעות (ולא, אני לא מתבסס רק על ידי אחותי אלא גם לי קרה המון דברין שאני לא מתכוון לפרט כליהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חלומות ויש חלומות כולנו חלמנו פעם אחת על פמלה אנדרסון רוקדת לנו על המיטה אבל זה כמובן (לצערנו) לא יקרה. ויש חלומות שנובאים מהתת מודע שלנו, למשל שמתי משהו באיזה מקום ואני לא זוכר איפה שמתי אותו ואני מסוגל לחלום אחר כך איפה שמתי אותו לקום בבוקר לחפש שם ולראות שבאמת שמתי אותו שם.

את האמת שאני לא מאמין לחלומות שחוזים את העתיד, קצת מוזר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחלום, התת מודע שלך מביע את עצמו- זה הכל. שום דבר אקסטרני. רק אתה.

מי שציין שאחותו חלמה על חזרתו של כלבה- פשוט מאד- היא מאד רצתה שיחזור- ובלי שום קשר לחלום - הוא אכן חזר. זה לא שהיא נביאה. מתנצל לאכזב :).

בכל מקרה ישנם הרבה אתרים שמפרשים חלומות. פעם גם נכנסתי לאחד מהם - בעיקר כי משום מה תמיד יש לי חלום שקשור במעליות :screwy:

הסתבר שאם אני עולה למעלה במעלית- אני מרגיש שאני בתקופה של עלייה, ואם אני יורד אז ההיפך. בקיצור הרבה בולשיט. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...