OOOHHH MYY mרובה תפוחי אדמה!@@#!@@!!! - עמוד 14 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OOOHHH MYY mרובה תפוחי אדמה!@@#!@@!!!

Skid

Recommended Posts

חברה מישהו יכול לרשום איך בונים מצינור ברזל כי אין לי עצבים מפלסתיק אני רוצה משהו עמיד שיחזיק כל הזמן ועלויות כמובן

בונים אותו דבר רק מברזל.

רק שתיהיה בעניינים יותר קשה לעשות עם ברזל לא רק בגלל הכובד אלה גם בגלל הקושי לקדוח בו, ברזל של כמה ס"מ ייקח לך כמה שעות עבודה, מה שכן מברזל שווה כל שניה ושניה מהעבודה שמשקיעים עליו אם אתה בונה מברזל אז כדאי לך באמת לדייק בחיבורים לחשב אורך יחס כל מה שאתה יכול עמידות כי חבל ברזל זה לא כמו הPVC שעולה קצת, קיצור בונים אותו דבר.

ואם כבר מחירים אז לאלה שכבר קנו את החומרים, כמה עלה לכם רק המערך PVC בלי כל התפו"א המצת והדבק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 343
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע לא אכפת לי לשים בפנים גם פגזים ולהדליק

אני מדליק מרחוק בתוך תעלה שחפרתי לניסוים שכאלה והפיצוץ בשטח פתוח מרוחק מבתים

קיצר שתוק!

נו ומה הוכחת?

שאתה מטומטם שאוהב לנסות דברים שלא שכל בנאדם עם שכל היה קולט שזה לא אפשרי.

הייפר פסיי אתה בנאדם מסכן,שמתלהב מעבודות ילדותיות של אחרים.

"יווו תראו איזה גבר אני שמתי בנזין בצינור פלסטיק,משום מה זה לא עבד,מעניין למה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ומה הוכחת?

שאתה מטומטם שאוהב לנסות דברים שלא שכל בנאדם עם שכל היה קולט שזה לא אפשרי.

ופסייכו אתה בנאדם מסכן,שמתלהב מעבודות ילדותיות של אחרים.

"יווו תראו איזה גבר אני שמתי בנזין בצינור פלסטיק,משום מה זה לא עבד,מעניין למה"

ואתה מה עושה? מגיב לאנשים אחרים ממה הם מתלהבים? מה הטעם? אנשים רוצים לדבר תעזוב אותנו בשקט אני כ"כ שונא אנשים כמוך שסתם דוחפים את האף כי משום מה זה כיף להם, מה כ"כ כיף לך לומר לי שאני בן אדם מסכן שמתלהב מעבודות של אחרים? וגם נגיד שמה שאמרת זה נכון, אז יצא לך מזה משהו? נהייתה עשיר? לא סתם העלת לי את העצבים וגרמתי לדמיוני לפעול ולחשוב מה הייתי עושה לך אילו הייתה לידי בזמן שאמרת את זה, תפסיק לדחוף את האף שלך לאן שאתה לא צריך, אם אני מתלהב מעבודות אחרים ואני בן אדם מסכן אז זה מה שאני תלונות להוריי שהבאינו עד הלום.

לא סובל טיפשות של אנשים, ועכשיו נשאר לחכות לחמור שיגיע ויגיד לי "אז איך אתה סובל את עצמך", מחכה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה מה עושה? מגיב לאנשים אחרים ממה הם מתלהבים? מה הטעם? אנשים רוצים לדבר תעזוב אותנו בשקט אני כ"כ שונא אנשים כמוך שסתם דוחפים את האף כי משום מה זה כיף להם, מה כ"כ כיף לך לומר לי שאני בן אדם מסכן שמתלהב מעבודות של אחרים? וגם נגיד שמה שאמרת זה נכון, אז יצא לך מזה משהו? נהייתה עשיר? לא סתם העלת לי את העצבים וגרמתי לדמיוני לפעול ולחשוב מה הייתי עושה לך אילו הייתה לידי בזמן שאמרת את זה, תפסיק לדחוף את האף שלך לאן שאתה לא צריך, אם אני מתלהב מעבודות אחרים ואני בן אדם מסכן אז זה מה שאני תלונות להוריי שהבאינו עד הלום.

לא סובל טיפשות של אנשים, ועכשיו נשאר לחכות לחמור שיגיע ויגיד לי "אז איך אתה סובל את עצמך", מחכה לך.

חחחח התבלבלתי,ההודעה שלי לא הייתה מיועדת לך,זה היה ל hyperpsy.

אני אתקן

ובשבילך

אל תשכח בזכות מי מראש גילית על הדבר הזה,אין לי שום דבר נגד לבנות,אני מאוד אוהב לבנות,אבל אתם ילדים,לפחות בהתנהגות,אני מנסה למנוע מכם לאבד אצבע,לא רוצה את זה על המצפון שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי ששאל איך לעשות ניצוץ מבטריה..

תכניס את 2 החוטים לתוך התותח הזה ותשים אותם ממש ממש קרוב..

ואז תלחים חוט אחד לבטריה ותחוט השני אתה מחזיק ביד ושם על הבטריה ואז זה יעשה ניצוץ או שאפשר לעשות את זה עם מפסק לא אמור להיות בעיה כל כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איזו בטריה צריך לניצוץ שיהיה מספיק טוב שבטוח ידליק לא שאחרי 90 נסיונות יקרה משהו.

כן זה מה שאני מתכוון אחי,אני גם צריך ניצוץ עצבני,הבנתי שי משהו עם קבלים נכון?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולי קאו התרד הזה עדיין קיים :silly:

מי שהולך להשתמש בבטריה כדי לקבל ניצוץ - אתה דביל יותר גדול ממה שאתה חושב - תעשה את זה ותשאר בלי אצבע - בהצלחה :xyxthumbs:

אז אולי במקום לקרוא לי דביל תסביר לי איך,יא מזדיין בתחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומר אני איתך

ומי שעושה מברזל לא צריך סטימטרים עובי של מעטפת

כי עם סנטימטר אחד אתה יכל לפוצץ מיטען חבלה בפנים ולא יקרה כלום

PUREPRO חשבתי שאתה מבוגר שמתאדגר אבל אני מבין שאתה ילד קטן שלא בטוח שהוא בנה את זה אפילו (הבנתי את זה מימן אבל אז עוד חשדתי ואני מצתת "הגנה מפרספקס,)

וזה שאתה יודע משהו על פצצה או נפץ כלשהו זה לא עושה אותך לאבא של מישהו פה (אבא של מישהו- יודע יותר מימנו)

ולא לקלל בבקשה

לחזור לנושא מבבקשה

אני לא מיכתכוון לקחת למנהל תעבודה שלו סתם לתקן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...