למשיהו יש אתרים של אמל"ח? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למשיהו יש אתרים של אמל"ח?

nehmia

Recommended Posts

אין לי מושג... כנראה שאיכשהו מפרידים אותו משאר החומרים בדשן כדי שהוא יהייה מרוכז, אחר כך מערבבים אותו עם עוד כמה חומרים כדי שיהייה נפיץ\ דליק יותר, דוחסים לצינור וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מקור מבוסס על הקטע עם השב"כ ? כי לדעתי השב"כ לא מבזבז את הזמן שלו על ילדים שמכינים נפצים, כמו שהבדיקה הבטחונית באלעל לא מעכבת אותך על העברת זיקוקים ודומיהם (מניסיון). מטעני חבלה לא מכינים בעזרת חנקת אשלגן. רקטות קטנות כן, אולי גם את הקסאמים מכינים בעזרתו, אבל נראה לי שהוא חלש מדי. מה שכן עושים איתו זה אבק שרפה מהסוג הישן (היום משתמשים בניטרוצלולוזה) שמשמש בעיקר לזיקוקים.

ודרך אגב לא צריך להפריד אותו מהדשן, קונים אותו טהור, פשוט שקית עם חנקת אשלגן. מה שמפרידים זה אמוניום חנקתי מדשן 20:20:20 שהוא חומר משמעותית יותר מסוכן שבו אפשר להשתמש במטענים, ועליו אולי שווה לשב"כ לשים מעקב למרות שלא מוכרים אותו טהור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך מכינים אותם? משהו פשוט לא מסכן מידי..(בשביל הידע הכללי כמובן).

מבשלים עם סוכר(לא שמעת אף פעם על רקטות סלפטר-סוכר??)

אל תעשו את זה בבית :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מקור מבוסס על הקטע עם השב"כ ? כי לדעתי השב"כ לא מבזבז את הזמן שלו על ילדים שמכינים נפצים, כמו שהבדיקה הבטחונית באלעל לא מעכבת אותך על העברת זיקוקים ודומיהם (מניסיון). מטעני חבלה לא מכינים בעזרת חנקת אשלגן. רקטות קטנות כן, אולי גם את הקסאמים מכינים בעזרתו, אבל נראה לי שהוא חלש מדי. מה שכן עושים איתו זה אבק שרפה מהסוג הישן (היום משתמשים בניטרוצלולוזה) שמשמש בעיקר לזיקוקים.

ודרך אגב לא צריך להפריד אותו מהדשן, קונים אותו טהור, פשוט שקית עם חנקת אשלגן. מה שמפרידים זה אמוניום חנקתי מדשן 20:20:20 שהוא חומר משמעותית יותר מסוכן שבו אפשר להשתמש במטענים, ועליו אולי שווה לשב"כ לשים מעקב למרות שלא מוכרים אותו טהור.

אין לי מקור לציטוט... שמעתי את זה מאיזה סוכן שהתראין לאיזה תוכנית לפני כמה שנים... וזה לא שהשב"כ מבזבז זמן על ילדים, הוא פשוט יודע מי קנה את החומר, מאיפה וכמה, לא משנה לו אם זה ילדים או לא...

ואתה ברצינות אומר שהוא חלש מידי? ילד יכול לפוצץ חצי בית ב"תאונת עבודה"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לגבי השב"כ, אני רק יכול להגיד שכקניתי בזמנו לא בקשו תעודה מזהה ולא שום דבר שאפשר לתת לשב"כ, מצד שני גם לא קניתי כמות גדולה ככה שיכול להיות שבמקרה של כמות גדולה הקניה נרשמת.

וכן, אשלגן חנקתי הוא חלש יחסית, באיכות הכנה ביתית אני לא חושב שגם אם מישהו ממש ירצה הוא יוכל להוריד בית, מקסימום את היד שלו וגם זה אני לא בטוח. תראה לפחות לגבי אבק שריפה, גל ההדף שלו איטי יחסית לחומרי נפץ ולכן הוא נחשב רק כחומר נפץ הודף ולא ניתן להשתמש בו להריסה.

אבל כל מה שאמרת נכון אם אתה מדבר על אמוניום חנקתי. כי אותו אתה מזקק מדשן, ואיתו אפשר להוריד בית בתאונת עבודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...