סקר: האם אתם מאמינים בחוצנים ? - עמוד 6 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: האם אתם מאמינים בחוצנים ?

zorgi

האם אתם מאמינים בקיומם של חיים מחוץ לכדור הארץ ?  

827 הצבעות

1. 1. האם אתם מאמינים בקיומם של חיים מחוץ לכדור הארץ ?

• כן ,ללא כול ספק
    • חוצנים ? שטויות במיץ עגבניות
    • כן, וגם יצא לי לראות !
    • אני מאמין שככול הנראה קיימים
    • קרוב לוודאי שלא קיים דבר כזה

Recommended Posts

שמעתם פעם על "אזור 51" באמריקה?

לפי מה שאני יודע זה מקום שחוקרים חייזרים או שנחתה שם חללית או משו כזה

אם מישהו פה מתעניין בזה אני ממליץ לקרוא את הכתבות באתר הבא (שימו לב זה מסודר מלמטה למעלה):

http://www.nrg.co.il/gevanew/owa/MORE_IN_ARTS.showPage?channel_name=channel_newage&pt=237526934&pid=/opinion/aliens/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תעשה טובה.

כל זה בולשיט אחד גדול (51).

תגובה טיפשית של אנשים שלא יודעים שום דבר על מה שהם מדברים.

כל אחד מוזמן לחשוב ולהסיק מה שהוא רוצה, אבל להגיד שזה בולשיט עם כל כך הרבה ביטחון? אני אשמח אם תיתן לי הסבר.

שום דבר אסור לקבל כמובן מאליו, אבל אסור לך גם לפסול כל דבר.

שתדע שיש המון מידע בקשר לאזור 51 ובקשר לכל נושא אחר שקשור לתופעת העבמים.

בכלל לפי מקורות מסויימים טוענים שהחיזרים לא מתייחסים למוות שלהם כאל סופי, והנשמה שלהם עוברת לחייזר אחר. ככה כנראה ממשיכים את הדור.

אז ככה... אני לא רוצה להכניס אותכם לנושא הזה כי זה יכנס עמוק מדי. אבל בכל אופן, אתם מוזמנים לחשוב מה שאתם רוצים, ורק שתדעו שיש המון אנשים בעולם שחושבים ממש הפוך מימכם, ויש המון מידע והמון נושאים שקשורים לתופעת העבמים שאתם לא יודעים, ואם תתעניינו בהם קצת דעתכם תשתנה, אפילו אם תחשבו שזה שטויות תלמדו שאסור לפסול דברים בשניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אתה צודק שאמרת שאני שולל את האפשרות של 51 מהר מידי ואני מקבל את זה.

אבל זה ממש נראה כיאלו שקר אחד גדול (בישבילי לפחות), זה איזה בסיס לניסוי מטוסי קרב של USA ואיזה FARMBOY ראה את המטוס וחשב שזה חללית של חייזרים.

והממשלה פשוט החליטו לרכוב על גל הפרסום העצום ששתף אותם! לפתע ישובים שבסביבת המקום התמלאו אנשים ותיירים שבאו למקום בשביל לחקור. אבל כמו שאמרתם אולי זה בעצם בסיס חייזרים תת קרקעי עם שלל טכנולוגיות מפותחות שאת הטכנולוגיות האלה אנחנו נראה בערך באלף ה3. או משהו כזה. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אתה צודק שאמרת שאני שולל את האפשרות של 51 מהר מידי ואני מקבל את זה.

אבל זה ממש נראה כיאלו שקר אחד גדול (בישבילי לפחות), זה איזה בסיס לניסוי מטוסי קרב של USA ואיזה FARMBOY ראה את המטוס וחשב שזה חללית של חייזרים.

והממשלה פשוט החליטו לרכוב על גל הפרסום העצום ששתף אותם! לפתע ישובים שבסביבת המקום התמלאו אנשים ותיירים שבאו למקום בשביל לחקור. אבל כמו שאמרתם אולי זה בעצם בסיס חייזרים תת קרקעי עם שלל טכנולוגיות מפותחות שאת הטכנולוגיות האלה אנחנו נראה בערך באלף ה3. או משהו כזה. :screwy:

כמו שכבר הסברתי - יכול להיות שאתה באמת צודק, למרות שאם הייתה חוקר עבמים (שיש הרבה כאלה בעולם, יש הרבה קהילות) הייתה יודע מעבר למה שכל בנאדם ממוצע יודע על הנושא, והיסיכויים שזה שטויות יהיו יותר קטנים ממה שאתה חושב.

קשה לי להסביר את מה שאני מתכוון אליו, אבל בכל מקרה, מה שאני רוצה שתדע שיש יותר דברים מסיפור אחד של בדואי שהלך במדבר נוואדה, ראה אור מוזר והחליט שזה בסיס של עבמית.

אז אם נחזור לשאלה הכללית של הדיון - אני סבור שיש חיים מחוץ לכדור הארץ, ולא בגלל ש"אין מצב" שיש רק כוכב אחד עם חיים, אלא בגלל כל העדויות, סיפורים, ראיות ומיקרים שקרו בעולם שלנו (כמובן שבכלל לא פירטתי בתשובה הזאת).

אני פשוט לא אוהב לשמוע שאנשים פוסלים דברים מהר מידי, למרות שזאת זכותם.

יש משפט שאני לא זוכר מי אמר, אבל הוא הולך ככה: "אם יש חיים מחוץ לכדור הארץ, זה לא אומר שהם לא יהיו חיי בני אדם".

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלקסייה שלנו יש כמה עשרות אלפי כוכבי לכת שיש בהם תנאים מתאימים להתפתחות חיים, ככה שסטטיסטית זה די לא יתכן שרק בכדור הארץ התפתחו חיים.

לגבי עדויות של חייזרים- 99.9999999% מכל הדיווחים זה בולשיט אחד גדול. ראיתי לפני כמה חודשים תוכנית שבה סיפרו על יחידה מיוחדת שהקים הביון הבריטי ושהתפקיד שלה הייה לבדוק את כל הסיפורים ולברר אם סאמת ביקרו פה חייזרים. התוצאה של המחקר שלהם הייה שלא ביקרו שום חייזרים...

לגבי "איזור 51": בשנים האחרונות מפתחים מנועי פעימה חדשים שבקלות יכולים להשאיר רושם של עב"ם. (פרוייקט אורורה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...