סקר: האם אתם מאמינים בחוצנים ? - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: האם אתם מאמינים בחוצנים ?

zorgi

האם אתם מאמינים בקיומם של חיים מחוץ לכדור הארץ ?  

827 הצבעות

1. 1. האם אתם מאמינים בקיומם של חיים מחוץ לכדור הארץ ?

• כן ,ללא כול ספק
    • חוצנים ? שטויות במיץ עגבניות
    • כן, וגם יצא לי לראות !
    • אני מאמין שככול הנראה קיימים
    • קרוב לוודאי שלא קיים דבר כזה

Recommended Posts

אל תהיה כבד :)

בקשר לנושא, ההגיון אומר שאי שם יש חיים ביקום

ההגיון גם אומר שסביר להניח שהם לא הגיעו לפה

ואני גם לא בטוח שאני רוצה שהם יגיעו :)

אני?, כבד? ;D השאלה נשאלה בקלילות אחי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עוד משהו שעשוי לעזור לענות על השאלה אם יש חיים מחוץ לכדור הארץ או לא.

במערכת השמש שלנו יש כ 9 כוכבי לכת, מתוכם אחד שיש בו חיים .הכוכבים במערכת שמש שלנו הם קומץ של 10 כוכבים כולל השמש מיתוך מיליארדי הכוכבים בגלקסיה שלנו כאשר הגלקסיה שלנו היא אחת מתוך מליארדי גלקסיות ביקום .

התמונה הבאה ממחישה את זה שאנחנו בסך הכול אפילו לא נקודה קטנה ביקום.

http://www2.kinneret.ac.il/bloss/apod/default.asp?date=3/21/2006

כול נקודה בתמונה כאן היא גלקסיה שלמה .

ולחשוב שמכול זה אנחנו היחידים זה נראה לי אפילו קצת טיפשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

לפי האמנה הבין-גלקטית, לגזעים מפותחים אסור ליצור מגע עם גזעים נחותים יותר שלא השיגו עדיין בכוחות עצמם הינע פיתול. מותר להם רק להשקיף, מבלי להתערב. :cool2:

בסה"כ עניתי בצחוק ממקודם שהוא דיבר על מגע ראשון

אמרתי (שוב, בצחוק) שזה כבר קרה (זפרם קוקרן)

לא חשבתי שאתה רציני

סתם הצחיק אותי שחשבת שאני רציני

הסרט שהתכוונתי אליו הוא Star Trek: First Contact

חפיף

אם אתה לא רציני, אז למה אתה לא שם סמיילי? :-\

הסמיילים לא נועדו לקשט הודעות, אלא לרמז על הנימה בה הדברים נאמרים. כשאתה מדבר עם מישהו, אז אתה לא מדבר בקול מונוטוני, אלא משנה את נימת הטון שלך בהתאם לכוונה שלך. אותו הדבר בהודעות באינטרנט.

הבנתי לאיזה סרט התכוונת (אני מככב בו). :)

קורה שסרטים או דמויות מסרטים מבוססים באופן מלא או חלקי על אירועים ואנשים אמיתיים, אבל לא חשוב...

בוא ניתן להם לחזור לנושא "הרציני" שלהם

לגבי הנושא הרציני, דניס רודמן חייב להיות חייזר. אתם לא חושבים כך? ומייקל ג'קסון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו שעשוי לעזור לענות על השאלה אם יש חיים מחוץ לכדור הארץ או לא.

במערכת השמש שלנו יש כ 9 כוכבי לכת, מתוכם אחד שיש בו חיים .הכוכבים במערכת שמש שלנו הם קומץ של 10 כוכבים כולל השמש מיתוך מיליארדי הכוכבים בגלקסיה שלנו כאשר הגלקסיה שלנו היא גלקסיה אחת מתוך מליארדי גלקסיות ביקום .

התמונה הבאה ממחישה את זה שאנחנו בסך הכול אפילו לא נקודה קטנה ביקום.

http://www2.kinneret.ac.il/bloss/apod/default.asp?date=3/21/2006

כול נקודה בתמונה כאן היא גלקסיה שלמה .

ולחשוב שמכול זה אנחנו היחידים זה נראה לי אפילו קצת טיפשי.

זה פשוט בלתי נתפס שאלוהים ישמור , ותחשבו שעדיין לא הגענו לפיתוח של הינע פיתול הזה כמו שבורג אמר ולכן אף תרבות לא תדבר איתנו עדיין!

תודה בורג , לא ידעתי שיש כזו אמנה כמו שאתה מתאר ולכן שיערתי שחייזרים אמורים לבקר אותנו מתי שהוא , אבל אחרי שהבנתי שאנחנו צריכים להמציא הינע פיתול אני מבין הכל , בכל מקרה תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה שהם יבואו לבקר דווקא אותנו?

just a bunch of mokeys scratching thier bums on the 3rd rock from the sun, which their only achivements during their 2 mil' years of evolution is finding better ways of throwing bigger and bigger rocks at each other.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שהם קיימים,אני מאמין שיש עוד חיים מחוץ לכדה"א.

ההוכחות לעבמים כ"כ גדולות לדעתי כבר,מי ששמע על איזור 51 - היו שם סיפורים ממש מוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההוכחות לעבמים כ"כ גדולות לדעתי כבר,מי ששמע על איזור 51 - היו שם סיפורים ממש מוזרים.

דבר ראשון, הוכחות לעבמים אין בכלל. תראה לי הוכחה אחת ואני אשמח.

ובקשר לאזור 51. לדעתי מדובר בסך הכול באיזה בסיס צבאי של חיל האויר שמבצעים בו ניסויים בכלי טייס שונים וכמה אנשים ראו את האורות שלהם בלילה והתחילו להסיק מיזה מסקנות . . . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, הוכחות לעבמים אין בכלל. תראה לי הוכחה אחת ואני אשמח.

ובקשר לאזור 51. לדעתי מדובר בסך הכול באיזה בסיס צבאי של חיל האויר שמבצעים בו ניסויים בכלי טייס שונים וכמה אנשים ראו את האורות שלהם בלילה והתחילו להסיק מיזה מסקנות . . . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד היום לא תועד שום עב"ם ואין הוכחה לשום חיזר.

אבל זה לא משנה את הסבירות לחיים אחרים ביקום מלבד על הככב שלנו, מדובר במערכת כל כך מורכבת שהסיכוי שאנחנו היחידים בה הוא די אפסי.

כל מה שקשור לתיעוד של חיזרים בכדור הארץ לדעתי הוא תוצאה של טיפשות, שיעמום והצורך במציאת תשובות לשאלות גדולות מדי, כמו כל דת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיש חוצנים. וכן, הם ביקרו פה...

אתם מסתכלים על הכל רק מכיוון מדעי. אגואיסטי לחשוב או לא אגואיסטי, ולמה הם יבואו לפה? לא יכול לענות לכם על זה, אבל אתם לא יודעים מה יש שאין במדינה שלנו (חוץ ממרכז קטן לחקר עבמי"ם).

יש המון אבל המון עדויות ל-UFO's שאנשים רואים (ממש כל יום), יש תמונות, וידאו וכו'. נכון, יש הרבה שטויות שאנשים מזייפים, אבל יש גם כאלה שלא.

עם כל מה שקרה מאז רוזוול ועד היום, אפשר לאסוף המון חומר באינטרנט ועובדות שבאמת קרו, עדויות של אנשים שטוענים שנחטפו ע"י חייזרים (ויש המון כאלה).

אני ראיתי מדריך באינטרנט באנגלית של 10 עמודים לפחות, איך להתגבר על חטיפת חייזרים (למי שנחטף..), אני לא זוכר איפה מצאתי אותו אבל אני בטוח שאף אחד לא יכתוב שטויות של 10 עמודים נכון? מי המשועמם?

אחרי כל זה להגיד ש-100% מהמיקרים לא באמת קרו? לא אמיתיים? אממ תגידו מה דעתכם. אולי חלק מהמיקרים ניתן להסביר בדרך אחרת, אבל UFO זה עדיין עב"ם - עצם בלתי מזוהה. וזה כן בדיוק מה שאנשים טוענים שהם ראו.

אבל בטוח שיש שם משהו בחוץ וכן הוא ביקר פה.

כנסו לדוגמא לאתר של NUFOC

http://www.nuforc.org/

גם חיפוש בגוגל של רוזוול יכול לתת לכם מידע על מה שקרה שם אם חלקכם לא יודעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאזור 51. לדעתי מדובר בסך הכול באיזה בסיס צבאי של חיל האויר שמבצעים בו ניסויים בכלי טייס שונים וכמה אנשים ראו את האורות שלהם בלילה והתחילו להסיק מיזה מסקנות . . . . .

זה מה שהם רוצים שתחשוב... :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...