סקר: האם אתם מאמינים בחוצנים ? - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: האם אתם מאמינים בחוצנים ?

zorgi

האם אתם מאמינים בקיומם של חיים מחוץ לכדור הארץ ?  

827 הצבעות

1. 1. האם אתם מאמינים בקיומם של חיים מחוץ לכדור הארץ ?

• כן ,ללא כול ספק
    • חוצנים ? שטויות במיץ עגבניות
    • כן, וגם יצא לי לראות !
    • אני מאמין שככול הנראה קיימים
    • קרוב לוודאי שלא קיים דבר כזה

Recommended Posts

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תיראו

לילה אחד היתעוררתי או חשבתי שיתעוררתי והיה חיזר שבדק לי ובטן במכשיר מוזר

דמוי סורק באותו זמן גם היתי משותק ולא יכלתי להזיז תגוף

אחרי איזה חצי דקה נירדמתי שוב או שפשוט זה היה חלום בתוך חלום מאוד מציאותי

בכל מיקרה למחרת גלשתי באתרים של חיזרים והיתה אחת שסיפרה שקרה לה בדיוק אותו מיקרה

ככה שזה מוזר

אבל וזה אבל הגדול המוח יכול לעשות הרבה דברים

ככה שלמרות שזה ניראה מציאותי מאוד אני לא יכול להגיד שבאמת היה לי מיפגש כזה

יכול להיות חלום מוזר ויכול להיות שיש איזה חיזר מטומטם שבודק אנשים מפגרים כמוני

ככה שאני מאמין שיש סיכוי טוב שיש חיזרים אבל להגיד ב100% שאין לי ראיות ביד להוכיח את זה זה אידיוטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את הבדיחה. חשבתי שהוא אולי פיסיקאי, סופר מד"ב או משהו כזה, כי אמרת שעשו עליו סרט. :-X

בסה"כ עניתי בצחוק ממקודם שהוא דיבר על מגע ראשון

אמרתי (שוב, בצחוק) שזה כבר קרה (זפרם קוקרן)

לא חשבתי שאתה רציני

סתם הצחיק אותי שחשבת שאני רציני

הסרט שהתכוונתי אליו הוא Star Trek: First Contact

חפיף

בוא ניתן להם לחזור לנושא "הרציני" שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש המון דברים שקשורים לחוצונים גם בתנ"ך שלנו.

אני ממליץ לכם לקרוא את ספר יחזקאל פרק א', תאור ממש מפליא של התגלות עב"ם. :xyxthumbs:

בתנ"ך גם רשום על התאומים סדאם חוסיין ושאר השיט :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתנ"ך גם רשום על התאומים סדאם חוסיין ושאר השיט :screwy:

אני לא מדבר על גמטריה, קבלה, ופירושים שונים של אנשים,

הכוונה שלי שבספר יחזקאל כתוב בצורה נקייה וברורה, הינה קרא פה את הציטוט כי נראה לי שאין לך כוח לחפש ספר תנ"ך.

ציטוט:

ו?י?ה?י ב??ש??ל?ש??ים ש??נ?ה, ב??ר?ב?יע?י ב??ח?מ?ש???ה ל?ח?ד?ש?, ו?א?נ?י ב?תו?ך?-ה?ג?ו?ל?ה, ע?ל-נ?ה?ר-כ??ב?ר; נ?פ?ת??חו?, ה?ש???מ?י?ם, ו?א?ר?א?ה, מ?ר?או?ת א?ל?ה?ים. ב ב??ח?מ?ש???ה, ל?ח?ד?ש?--ה?יא ה?ש???נ?ה ה?ח?מ?יש??ית, ל?ג?לו?ת ה?מ??ל?ך? יו?י?כ?ין. ג ה?י?ה ה?י?ה ד?ב?ר-י?הו?ה א?ל-י?ח?ז?ק?אל ב??ן-ב?ו?ז?י ה?כ??ה?ן, ב??א?ר?ץ כ??ש??ד??ים--ע?ל-נ?ה?ר-כ??ב?ר; ו?ת??ה?י ע?ל?יו ש??ם, י?ד-י?הו?ה. ד ו?א?ר?א ו?ה?נ??ה רו?ח? ס?ע?ר?ה ב??א?ה מ?ן-ה?צ??פו?ן, ע?נ?ן ג??דו?ל ו?א?ש? מ?ת?ל?ק??ח?ת, ו?נ?ג?ה? לו?, ס?ב?יב; ו?מ?ת?ו?כ?ה?--כ??ע?ין ה?ח?ש??מ?ל, מ?ת?ו?ך? ה?א?ש?. ה ו?מ?ת?ו?כ?ה?--ד??מו?ת, א?ר?ב??ע ח?י?ו?ת; ו?ז?ה, מ?ר?א?יה?ן--ד??מו?ת א?ד?ם, ל?ה?נ??ה. ו ו?א?ר?ב??ע?ה פ?נ?ים, ל?א?ח?ת; ו?א?ר?ב??ע כ??נ?פ?י?ם, ל?א?ח?ת ל?ה?ם. ז ו?ר?ג?ל?יה?ם, ר?ג?ל י?ש??ר?ה; ו?כ?ף ר?ג?ל?יה?ם, כ??כ?ף ר?ג?ל ע?ג?ל, ו?נ?צ?צ?ים, כ??ע?ין נ?ח?ש??ת ק?ל?ל. ח וידו (ו?יד?י) א?ד?ם, מ?ת??ח?ת כ??נ?פ?יה?ם, ע?ל, א?ר?ב??ע?ת ר?ב?ע?יה?ם; ו?פ?נ?יה?ם ו?כ?נ?פ?יה?ם, ל?א?ר?ב??ע?ת??ם. ט ח?ב?ר?ת א?ש???ה א?ל-א?חו?ת?ה?, כ??נ?פ?יה?ם: ל?א-י?ס??ב?ו? ב?ל?כ?ת??ן, א?יש? א?ל-ע?ב?ר פ??נ?יו י?ל?כו?. י ו?ד?מו?ת פ??נ?יה?ם, פ??נ?י א?ד?ם, ו?פ?נ?י א?ר?י?ה א?ל-ה?י??מ?ין ל?א?ר?ב??ע?ת??ם, ו?פ?נ?י-ש?ו?ר מ?ה?ש???מ?אול ל?א?ר?ב??ע?ת??ן; ו?פ?נ?י-נ?ש??ר, ל?א?ר?ב??ע?ת??ן. יא ו?פ?נ?יה?ם, ו?כ?נ?פ?יה?ם פ??ר?דו?ת מ?ל?מ?ע?ל?ה: ל?א?יש?, ש??ת??י?ם ח?ב?רו?ת א?יש?, ו?ש??ת??י?ם מ?כ?ס?ו?ת, א?ת ג??ו?י??ת?יה?נ?ה. יב ו?א?יש? א?ל-ע?ב?ר פ??נ?יו, י?ל?כו?: א?ל א?ש??ר י?ה?י?ה-ש???מ??ה ה?רו?ח? ל?ל?כ?ת י?ל?כו?, ל?א י?ס??ב?ו? ב??ל?כ?ת??ן. יג ו?ד?מו?ת ה?ח?י?ו?ת מ?ר?א?יה?ם כ??ג?ח?ל?י-א?ש?, ב??ע?רו?ת כ??מ?ר?א?ה ה?ל??פ??ד?ים--ה?יא, מ?ת?ה?ל??כ?ת ב??ין ה?ח?י?ו?ת; ו?נ?ג?ה? ל?א?ש?, ו?מ?ן-ה?א?ש? יו?צ?א ב?ר?ק. יד ו?ה?ח?י?ו?ת, ר?צו?א ו?ש?ו?ב, כ??מ?ר?א?ה, ה?ב??ז?ק. טו ו?א?ר?א, ה?ח?י?ו?ת; ו?ה?נ??ה או?פ?ן א?ח?ד ב??א?ר?ץ א?צ?ל ה?ח?י?ו?ת, ל?א?ר?ב??ע?ת פ??נ?יו. טז מ?ר?א?ה ה?או?פ?נ??ים ו?מ?ע?ש??יה?ם כ??ע?ין ת??ר?ש??יש?, ו?ד?מו?ת א?ח?ד ל?א?ר?ב??ע?ת??ן; ו?מ?ר?א?יה?ם, ו?מ?ע?ש??יה?ם, כ??א?ש??ר י?ה?י?ה ה?או?פ?ן, ב??תו?ך? ה?או?פ?ן. יז ע?ל-א?ר?ב??ע?ת ר?ב?ע?יה?ן, ב??ל?כ?ת??ם י?ל?כו?: ל?א י?ס??ב?ו?, ב??ל?כ?ת??ן. יח ו?ג?ב??יה?ן--ו?ג?ב?ה? ל?ה?ם, ו?י?ר?א?ה ל?ה?ם; ו?ג?ב??ת?ם, מ?ל?א?ת ע?ינ?י?ם ס?ב?יב--ל?א?ר?ב??ע?ת??ן. יט ו?ב?ל?כ?ת, ה?ח?י?ו?ת, י?ל?כו? ה?או?פ?נ??ים, א?צ?ל?ם; ו?ב?ה?נ??ש??א ה?ח?י?ו?ת מ?ע?ל ה?א?ר?ץ, י?נ??ש??או? ה?או?פ?נ??ים. כ ע?ל א?ש??ר י?ה?י?ה-ש???ם ה?רו?ח? ל?ל?כ?ת י?ל?כו?, ש??מ??ה ה?רו?ח? ל?ל?כ?ת; ו?ה?או?פ?נ??ים, י?נ??ש??או? ל?ע?מ??ת?ם, כ??י רו?ח? ה?ח?י??ה, ב??או?פ?נ??ים. כא ב??ל?כ?ת??ם י?ל?כו?, ו?ב?ע?מ?ד?ם י?ע?מ?דו?; ו?ב?ה?נ??ש??א?ם מ?ע?ל ה?א?ר?ץ, י?נ??ש??או? ה?או?פ?נ??ים ל?ע?מ??ת?ם--כ??י רו?ח? ה?ח?י??ה, ב??או?פ?נ??ים. כב ו?ד?מו?ת ע?ל-ר?אש??י ה?ח?י??ה, ר?ק?יע?, כ??ע?ין, ה?ק??ר?ח ה?נ?ו?ר?א--נ?טו?י ע?ל-ר?אש??יה?ם, מ?ל?מ?ע?ל?ה. כג ו?ת?ח?ת, ה?ר?ק?יע?, כ??נ?פ?יה?ם י?ש??רו?ת, א?ש???ה א?ל-א?חו?ת?ה?: ל?א?יש?, ש??ת??י?ם מ?כ?ס?ו?ת ל?ה?נ??ה, ו?ל?א?יש? ש??ת??י?ם מ?כ?ס?ו?ת ל?ה?נ??ה, א?ת ג??ו?י??ת?יה?ם. כד ו?א?ש??מ?ע א?ת-קו?ל כ??נ?פ?יה?ם כ??קו?ל מ?י?ם ר?ב??ים כ??קו?ל-ש??ד??י, ב??ל?כ?ת??ם--קו?ל ה?מ?ל??ה, כ??קו?ל מ?ח?נ?ה; ב??ע?מ?ד?ם, ת??ר?פ??ינ?ה כ?נ?פ?יה?ן. כה ו?י?ה?י-קו?ל--מ?ע?ל, ל?ר?ק?יע? א?ש??ר ע?ל-ר?אש??ם; ב??ע?מ?ד?ם, ת??ר?פ??ינ?ה כ?נ?פ?יה?ן. כו ו?מ?מ??ע?ל, ל?ר?ק?יע? א?ש??ר ע?ל-ר?אש??ם, כ??מ?ר?א?ה א?ב?ן-ס?פ??יר, ד??מו?ת כ??ס??א; ו?ע?ל, ד??מו?ת ה?כ??ס??א, ד??מו?ת כ??מ?ר?א?ה א?ד?ם ע?ל?יו, מ?ל?מ?ע?ל?ה. כז ו?א?ר?א כ??ע?ין ח?ש??מ?ל, כ??מ?ר?א?ה-א?ש? ב??ית-ל?ה? ס?ב?יב, מ?מ??ר?א?ה מ?ת?נ?יו, ו?ל?מ?ע?ל?ה; ו?מ?מ??ר?א?ה מ?ת?נ?יו, ו?ל?מ?ט??ה, ר?א?ית?י כ??מ?ר?א?ה-א?ש?, ו?נ?ג?ה? לו? ס?ב?יב. כח כ??מ?ר?א?ה ה?ק??ש??ת א?ש??ר י?ה?י?ה ב?ע?נ?ן ב??יו?ם ה?ג??ש??ם, כ??ן מ?ר?א?ה ה?נ??ג?ה? ס?ב?יב--הו?א, מ?ר?א?ה ד??מו?ת כ??בו?ד-י?הו?ה; ו?א?ר?א?ה ו?א?פ??ל ע?ל-פ??נ?י, ו?א?ש??מ?ע קו?ל מ?ד?ב??ר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בקטעים מן התנך שאתה אף פעם לא יכול להיות בטוח. אולי זה היה איזה מטאור שנפל ועשה פיצוץ גדול, וכאשר באותה תקופה לא ידעו מזה מטאורים אז כול אחד שראה את זה נתן לזה פרשנות אחרת וסיפר סיפור עם הפרשנות שלו למה שקרה כמו : מלאך משמיים או מה שזה לא יהיה ואחרי שזה עובר מפה לאוזן הלאה והלאה הסיפור מתעוות יותר ויותר ומגיע בסופו של דבר למה שכתוב בתנך. לא שאני פוסל את האפשרות שזה באמת היה חוצנים לחלוטין אבל זה בהחלט לא סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסה"כ עניתי בצחוק ממקודם שהוא דיבר על מגע ראשון

אמרתי (שוב, בצחוק) שזה כבר קרה (זפרם קוקרן)

לא חשבתי שאתה רציני

סתם הצחיק אותי שחשבת שאני רציני

הסרט שהתכוונתי אליו הוא Star Trek: First Contact

חפיף

בוא ניתן להם לחזור לנושא "הרציני" שלהם

אני לא מבין מה הציניות? זה באמת לא מעניין אותך אם יש או אין חיים תבוניים מפותחים אחרים חוץ ממך?

לא מעניין אותך למה הם לא מתקשרים איתך?

לי זה נראה מאוד מעניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...