סקר: האם אתם מאמינים בחוצנים ? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: האם אתם מאמינים בחוצנים ?

zorgi

האם אתם מאמינים בקיומם של חיים מחוץ לכדור הארץ ?  

827 הצבעות

1. 1. האם אתם מאמינים בקיומם של חיים מחוץ לכדור הארץ ?

• כן ,ללא כול ספק
    • חוצנים ? שטויות במיץ עגבניות
    • כן, וגם יצא לי לראות !
    • אני מאמין שככול הנראה קיימים
    • קרוב לוודאי שלא קיים דבר כזה

Recommended Posts

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא מוזר בכלל שלא ביקרו אותנו. תחשוב על זה, שכדי להגיע מהשמש שלנו עד לכדור הארץ במהירות האור ייקח לך 8 דקות, כדי לחצות את כול הגלקסיה שלנו באותה המהירות יקח לך 100,000 שנה(אם אני לא טועה). אם לאור לוקח כול כך הרבה זמן לנוע בגלקסיה שלנו אז בטח שלחוצנים ייקח יותר זמן כול עוד הם לא מצאו שיכולה לעקוף את מהירות האור, מה גם שלא בטוח שגילו אותנו עדיין או שגילו אבל לאף אחד "אין כוח" להגיע לחבורת היצורים הפרמיטיבים האלו(שזה אנחנו) שלא שווים אפילו יריקה .

ולמה אתה חושב שעם הטכנולוגיה שלנו אנחנו יכולים לגלות אותם(עם המכמ"ים וכול השאר). אם ישות זרה בכול זאת הגיע לפה והצליחה לעקוף את בעיות המסע בחלל וכול השאר אז למה אתה חושב שהם לא מספיק מתוחכמים כדי לא להתגלות על ידי המכמים הפרמטיבים שלנו(יחסית כמובן) ?

מי אמר שהמהירות הידועה לחוצנים היא כמו שלנו?

ראית פעם אנדרומדה? אולי הם כאלה, יש להם 1.5 שנות אור וכדומה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד הנחה אגואיסטית של המין האנושי

אם יש חיים ביקום הם מחפשים אחרינו

למה שהם ירצו לעשות דבר כזה

לא שאני אומר שזה לא נכון

אבל למה אתם חושבים שהם חייבים לחפש אחרינו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתם חושבים שיש חיים מחוץ לכדור הארץ ואני לא מדבר בהכרח על היצורים האפורים האלו מ " תיקים באפלה" אלה לכול סוג כול שהוא של חיים .

האם יצא לכם פעם ליראות משהו בשמיים שעד היום אתם לא יודעים להסביר אותו , אם יש לכם דבר כזה כתבו את זה גם !

כן, יש חיים מחוץ לכדור הארץ! :hat:

דרך אגב, ET הוא חבר טוב שלי. ;)

אני דיי בטוח שאת אלה אפשר להסביר הרי אתם יודעים שיש המצאה קטנה ששינתה קצת את פני ההסטוריה ונקראת מכ"ם או רדאר

ואם העצמים שאתם מדברים עליהם היו קיימים והם לא שייכים לאף אדם (לווין מזל"ט כלי טייס) הם היו מיורטים ממזמן חברה בחייאת

אתם חושבים שלא היו מגלים חללית אם היא הייתה נוחתת כאן? שכחתם שיש מכ"ם דברים כאלה לא ממש מדאיגים אותי ושלא תחיו באשליות כי מדענים

בכל העולם בכל מדינה שיש בה סוכנות מאזינים עם כל כלי ביון שקיים בארסנל הטכנולוגי שלה אז אל תבלבלו תשכל עם לווינים\מטוסי שראיתם...

למה אם אתם ראיתם והם לא אז מן הסתם שלא ראיתם משהו ששוה התייחסות...

למה אתה חושב שהשלטונות מספרים לך, האזרח הקטן, את כל מה שהם יודעים? :nixweiss:

על איזור 51 שמעת? :P

אני יודע שאם אני הייתי יצור תבוני באמת , והייתי רוצה לחקור יצורים בעלי אניטיליגנציה ירודה משלי הייתי רוצה ליצור

קשר ראשוני מאיזשהו סוג מה שעדיין לא נעשה , הרי אם יש להם כל כך הרבה אין להם סיבה לחשוש מקשר

הר הם עליונים טכנולוגית(שוב, בגדר ספקולציות) , ואתה רוצה להגדיד לי שאם היית יכול לחקור איזושהיא ציווילזציה

אפילו הכי פרימיטיבית לא היית קוףץ על ההזדמנות? אני יודע שאני כן!

עכשיו אני מבין למה השמאלנים מאוהבים בפלשתינים. הם פשוט מוקסמים מהאפשרות הייחודית לחקור יצורים פרימיטיביים שתומכים בטרור ופיגועי התאבדות. :screwy:

לא שמעת על זפרם קוקרן?

עשו על זה אפילו סרט

;D

קוקרן זה לא ההוא שפיתח את הינע הפיתול אחרי מלחמת העולם השלישית? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוקרן זה לא ההוא שפיתח את הינע הפיתול אחרי מלחמת העולם השלישית? ::)

הוא עשה הרבה דברים :)

בין השאר המציא את הWARP ובעקבות כך גרם למגע הראשון עם הוולקנים.

(זה גם קשור לבורג איכשהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך האנטרפייז הגיעה לקוקרן? - הם עברו בחור תולעת בעקבות הבורג בחזרה לעבר. ;)

איך מאייתים באנגלית זאפרם קוקרן? תן לי בבקשה קישור בפרטי אם יש לך, או שתפרסם כאן מידע אודותיו אם זה רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...