משפטים מענינים\חכמים - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משפטים מענינים\חכמים

MOFRA

Recommended Posts

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

9 עמודים, ועוד לא הגעתם למסקנה שמשמעות החיים היא 47?

(לא שקראתי את הספר. >< אני בתהליכים :P )

אם אני זוכר נכון זה 42 :)

והנה כמה צבאיים שחלק כבר אמרו:

קשה יש רק בלחם

צדק זה רק כוכב

נח יש רק בתיבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ספר זה?

מדריך הטרמפיסט לגלקסיה מאת דוגלאס אדאמס.

ואם כבר ציטוט משם, אז הנה ה-שאלה (לפי מה שמרווין אמר):

pick a number, any number.

וכמובן שהיא תואמת בדיוק את התשובה שהגיעו אליה: 42.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לקרוא אותו כבר המון זמן (עוד הרבה לפני שיצא הסרט שלדעתי הוא בטוח דפוק... למרות שלא ראיתי אותו..)... לא יצא לי ללכת לספרייה.... מה שדבילי זה שהספרייה היא שתי מטר מהביצפר שלי... עכשיו שהזכרת לי אני באמת ילך מחר... למוןת שאני בטוח ישכח ללכת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"We're all mortals, what matter's most in life is the legacy we leave behind, did we become all the we are capable of becoming? did we pursue our dreams when all around us thought we we're chasing illusions? only those who are bold enough to chase dreams, are the once who catch them"

AND

Life should NOT be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways - Chardonnay in one hand - chocolate in the other - body thoroughly used up, totally worn out, and screaming "WOO HOO, What a Ride"!

מצטער הם פשוט לא נשמעים אותו דבר בעברית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לקרוא אותו כבר המון זמן (עוד הרבה לפני שיצא הסרט שלדעתי הוא בטוח דפוק... למרות שלא ראיתי אותו..)... לא יצא לי ללכת לספרייה.... מה שדבילי זה שהספרייה היא שתי מטר מהביצפר שלי... עכשיו שהזכרת לי אני באמת ילך מחר... למוןת שאני בטוח ישכח ללכת...

תזכור לקחת באנגלית...

השוותי בין האנגלית (ששם זה קורע עד כדי נפילה על הריצפה) לבין העיברית ששם זה פשוט לא מצחיק...

מה גם שהרבה משחקי מילים שיש באנגלית נעלמים בתירגום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...