תוכן mik941 - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

mik941

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  49
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי mik941

 1. שלום לכם. יש לי עכבר אלחוטי מיקרוסופט.הוא מחובר למחשב נייד שלי. זה עבד אצלי הרבה זמן ותקין. יום אחד הוצאתי בתיק עכבר אלחוטי ופתאום ראיתי למטה קצת ליכלוך חלודה בצבע לבן. אני פותח ומוציא בטריה אחת. ורואה שזה ליכלוך חלודה לבן. אני זרקתי בטריה ישן. אני נקיתי מגעים בפנים עכבר אלחוטי חלודה. וזה נקי. אני החלפתי בטריה חדשה. ועכשיו עכבר אלחוטי עובד ותקין. שאלה: בעכבר אלחוטי כמה זמן להחליף בטריה חדשה ? בתודה מראש!
 2. הבנתי. תודה על הבנה. תודה רבה
 3. כן אותה תופעה. איך מעלימים או מבטלים את ההודעה הזה ?
 4. שלום איך מבטלים הודעה בעיה בחשבון מיקרוסופט ? (מצורף תמונה הודעה) ובאמת גם שלא יקרה לי חסימה סיסמה בחלונות 10 פרו שפה עברית. יש לי סיסמה PIN קבועה. אני לא צריך שום דבר שינויי סיסמה. רוצה להישאר קבוע סיסמה שלי שקיים. בתודה מראש!
 5. תודה רבה שנתת לי מספר טלפון מיקרוסופט. אדבר איתם. תודה
 6. שלום לאחותי יש לה מדבקה רישיון מקורי, ומותקן חלונות 10 פרו,שפה עברית. יש לה מחשב נייח בבית. עכשיו לא נידלק מחשב. הבעיה מקור זה הלוח אם ASUS H310M-A R2.0 לא נידלק. ולא תקין. בלוח אם יש לה אחריות. החליפו לה לוח אם חדש אותו דבר דגם. היא הדליקה מחשב ועלה חלונות 10. והכל עובד פיקס. אבל הרישיון לא נותן לי לעבור רישום של חלונות 10. בגלל שהחליפו לה לוח אם חדש אותו דגם. ולא מופיע לי לעשות רישום טלפון רישיון. אני רוצה לעשות טלפון רישום רישיון חלונות 10. בדקתי בחיפוש גוגל ומצאתי פקודה slui.exe נסיתי בדוס פקודה CMD ולחצתי "הפעל כמנהל"..ורשמתי פקודה "slui.exe 4"..ושום דבר לא ניפתח חלון רישום טלפון. וגם נסיתי בחלונות 10 ורשמתי פקודה slui 4. ושום דבר לא ניפתח חלון רישום טלפון. מישהו יודע איך פותחים חלון רישום רישיון טלפון בחלונות 10 ? בתודה מראש!
 7. אני אחכה בשנה הבאה. אני לא ממהר. תודה רבה! עזרתם לי מאוד
 8. הבנתי, המון תודה על תשובה. בעתיד בשנה הבאה אחסוך כסף, אני אקנה רק לוח אם ומעבד חדשים מתקדמים יותר וגם אולי אולי לא בטוח אקנה גם זיכרון חזק וחדש יותר.
 9. הבנתי, איזה מעבד דור יש לי כפול ליבה, איזה מספר ליבה ?
 10. יש לי מעבד i7-6700, קניתי מחשב נייח בשנת 2017 חודש פברואר. ויש לי בביוס שבב אבטחה TPM 2.0 תומך ומתאים לחלונות 11 . עשיתי בדיקה תוכנה בריאות של חלונות 11. וקיבלתי תשובה אני יכול לשדרג חלונות 11. אבל רק אני לא יודע אם מעבד מתאים לחלונות 11 חדשה. רציתי לדעת האם מעבד שלי מתאים לחלונות 11 ? הנה תמונה פרטים מעבד שלי.....
 11. שלום לכם. yotam בלוח אם יש רק יציאות DVI וגם VGA. אני לא יכול לחבר יציאת האודיו ישירות לטלויזיה. כי טלויזיה תלוי בקיר צמוד לקיר. אין לי גישה מאחורה לחבר אודיו. אני לא מבין, אבל למה כבל לבד HDMI לא נותן קול ? היה לי מקודם טלויזיה חכמה סמסונג שומעים קול דרך חיבור HDMI. עבד מצוייין. עכשיו לא מזמן קניתי טלויזיה חדשה טושיבה. וזה אין קול. Gimel מה זה תקן הדיגיטלי. איפה זה תקן הדיגיטלי ? מחשב נייח לא מחובר רמקולים חיצונים. אני אלך לחנות מחשבים אקנה חדש מתאם DVI-HDMI יכול שזה בעיה תקלה במתאם. למקרה מתאם חדש לא יעבוד. אני גם אקנה כרטיס מסך ASUS GT710 VGA+DVI+HDMI ואבדוק כרטיס מסך זה. אעדכן אותכם... בתודה לעונים
 12. שלום לכם יש לי בעיה מוזרה במחשב נייח מחובר לטלויזיה TV חכמה טושיבה היא חדשה. אני רוצה להגדיר מהמחשב נייח לטלויזיה ישמע קול. יש לי חלונות 10 HOME מקורי. אני פותח "לוח בקרת צלילים" -->"קול - השמעה" מתחת למטה אני לא רואה ברשימה אין חיבור TV(טלויזיה) אני בדקתי בהגדרות תצוגה מתקדמות -->בחר צג --> ורואה מתחת רשום "צג 1: toshiba-tb"(מופיעה לי רק אחד כזה) וזה אומר מחשב נייח כן רואה טלויזיה. אבל אין קול שמע בטלויזיה. אני חיפשתי בכל מקום בחלונות 10 להפעיל חיבור שמע TV ולא מצאתי. אני לא יודע. איך מגדירים ממחשב נייח חיבור לישמוע קול בשמע TV ? המחשב נייח מחובר בטלויזיה בלוח אם יש מתאם DVI ל-HDMI ויש כבל מאריך HDMI מחובר לטלויזיה. אגב: מקודם היה לי טלויזיה בדגם samsung וזה עבד לי קול שמע. אבל טושיבה לא עובד קול שמע. אני בדקתי בהגדרות בשלט של טלויזיה טושיבה וזה לא עזר. מה יכולה להיות בעיה אין חיבור קול שמע TV ? איפה מפעילים בחלונות 10 קול שמע TV? ממש אשמח לעזרה, תודה הנה תמונות.....
 13. יש לי אופיס 2019 פרו פלוס. אני משתמש באאוטלוק 2019, לאחרונה אני מקבל מיילים חשודים זה גניבה מבקשים ממני פרטים כרטיס אשראי. אנילא ניכנס למייל הזה מיד מוחק מייל מיתחזה חשוד. אבל יש לי בעיה שאני פותח אאוטלוק ומקבל מייל. אני לא רוצה ליפתוח מייל מחשש אולי וירוס כופר או ידביק או יהיה פריצה למחשב שלי. שאלה: אני לא ניכנס למייל ליקרוא, אני רואה קבלה במייל בתיבה דואר נכנס ולא רואה כתובת מייל השולח. אני לא רוצה ליפתוח מייל. איך עושים בקבלה מייל שיראה לי מה הכתובת המייל של השולח ? אם אני פותח מייל אני רואה כתובת מייל של השולח. אבל אני לא רוצה ליפתוח מייל מחשש אולי וירוס כופר או ידביק וירוס. בתודה מראש!
 14. שלום לכם..... יש לי סוני פלייסטיישן 4. בשלט סוני עובד בסוני פלייסטיישן. אני לא משחק הרבה בסוני פלייסטיישן. אני עברתי לשחק במחשב נייח. חיברתי שלט סוני למחשב נייח דרך כבל USB בחלונות 10 פרו שפה עברית. בהתחלה השלט עובד טוב משחק פורטנייט הרבה זמן. ויש אורות בשלט ותקין. עכשיו יום אחד השלט סוני לא מגיב במשחק פורטנייט במחשב נייח חלונות 10. אני רואה בשלט יש אורות וזה מזהה בחלונות 10. אני בודק בסוני פלייסטיישן השלט עובד ותקין ויש אורות. אבל במשחק פורטנייט השלט לא מגיב. נסיתי ליראות לחפש בהגדרות שלט משחק פורטנייט במחשב נייח ולא הצלחתי. אולי נראה לכם שהמשחק פורטנייט משובש משהו שלא נותן לי לעבוד בשלט סוני. האם להתקין מחדש פורטנייט במחשב נייח? או איפה מפעילים שלט סוני בהגדרות משחק פורטנייט? מישהו ניתקל בתופעה הזה? האם להסיר התקנה פורטנייט ולהתקין מחדש? בתודה מראש!
 15. שלום לכם..... יש לי סוני פלייסטיישן 4. בשלט סוני עובד בסוני פלייסטיישן. אני לא משחק הרבה בסוני פלייסטיישן. אני עברתי לשחק במחשב נייח. חיברתי שלט סוני למחשב נייח דרך כבל USB בחלונות 10 פרו שפה עברית. בהתחלה השלט עובד טוב משחק פורטנייט הרבה זמן. ויש אורות בשלט ותקין. עכשיו יום אחד השלט סוני לא מגיב במשחק פורטנייט במחשב נייח חלונות 10. אני רואה בשלט יש אורות וזה מזהה בחלונות 10. אני בודק בסוני פלייסטיישן השלט עובד ותקין ויש אורות. אבל במשחק פורטנייט השלט לא מגיב. נסיתי ליראות לחפש בהגדרות שלט משחק פורטנייט במחשב נייח ולא הצלחתי. אולי נראה לכם שהמשחק פורטנייט משובש משהו שלא נותן לי לעבוד בשלט סוני. האם להתקין מחדש פורטנייט במחשב נייח? או איפה מפעילים שלט סוני בהגדרות משחק פורטנייט? מישהו ניתקל בתופעה הזה? בתודה מראש!
 16. שבוע טוב לכם.... ל- helpSupport תודה רבה שעזרת לי. מצאתי קובץ Bookmarks ושמרתי גיבוי שלי. ליהודה, אין לי חשבון מיקרוסופט ולא עושה SYNC אני לא מעוניין. תודה לך. מודה לכם המון על עזרה. יום ניפלא
 17. שלום יש לי חלונות 10 פרו שפה עברית. אני גולש תמיד בדפדפן של Microsoft Edge כרומיום חדש. יום אחד היה לי הפסקה חשמל בבית פעם שנייה. ופתאום חלונות 10 לא עולה זה קרס לי. בעלייה רואים כל הזמן מתקן את חלונות 10. ולא עולה. אני החלטתי להתקין מחדש חלונות 10. לפני שאני מתקין מחדש. אני רוצה לגבות חומר חשוב ורק דבר אחד רוצה לגבות מועדפים. באיזה תיקייה נימצאת מועדפים של דפדפן Microsoft Edge כרומיום. איפה זה נימצא תיקייה הזה ? אחרי שאגבה תיקייה מועדפים של דפדפן Microsoft Edge כרומיום איך מחזירים תיקייה מועדפים לדפדפן Microsoft Edge? בתודה תראש!
 18. תודה רבה זה עובד זה ניעלם הודעה.
 19. שלום אני מישתמש חלונות 7 פרו, אני שכחתי סיסמה בכניסה win. הורדתי תוכנה אקטיב בוט. וביטלתי סיסמה. ועליתי חלונות 7 וניכנסתי לשולחן העבודה. אבל פתאום יש הודעה חלון קטן בצד שמאל למטה ליד שעון. כתוב "שקול לשנות את הסיסמה שלך" זה חוזר לי כמה פעמיים הודעה. איך מפסיקים את ההודעה הזה, וגם לא יעשה שינויי סיסמה או לייצר סיסמה חדש? אני חושב צריך להיות בהגדרות regedit לימצוא שם ביטול חלון הודעה הזה? בתודה מראש!
 20. שלום לך.... ראשי לא הבנת מה זה DOK-USB היתכוונתי זכרונות ניידים USB (דיסק און קי). מבין? תוריד תוכנה בדיקה זיכרון יכול להיות שיש תקלות בזיכרונות שלך זה יכול ליקרות גם במחשבים חדשים תופעות לוואי. מבין? קודם כל לא רשמת לי איזה דגם לוח אם שלך, תירשום דגם לוח אם שלך. כדי להבין בדיוק מה מדובר. אני ראיתי תמונות של הגדרות Bios בלוח אם שלך. שמתי לב Bios Version - 0305 X64 זה גירסה ישנה. אתה צריך להוריד עידכון Bios גירסה חדשה. אבל לא ממליץ לך לעשות לבד מומלץ לתת לטכנאי מחשבים רק הוא יכול לעשות עידכון ביוס. אם תעשה לבד זה עלול להשבית לוח אם שלך. על אחריותך. לא לעשות לבד. אני מבין שלוח אם שלך חברה ASUS הם טובים מאוד יש לך לוח אם טוב. אם יש לך עוד מחשב נייח אחר או מחשב נייד בשביל להוריד קובץ כלי התקנה מערכת הפעלה לדיסק און קי 16GB תפרמט דיסק און קי 16GB שיהיה ריק. הנה כתובת האתר מיקרוסופט הורדה כלי קובץ יצירה התקנה מערכת הפעלה חלונות 10. https://www.microsoft.com/he-il/software-download/windows10 תילחץ "הורד כעת את כלי" ותישמור אותו בשולחן העבודה. ותפעיל קובץ ותיבחר דיסק און קי שלך יצירה התקנה מערכת הפעלה חלונות 10..... בסיום יצירה מערכת הפעלה. תחבר דיסק און קי מאחורי למחשב נייח חדש שלך ב- USB. הדלק מחשב נייח. בזמן שהוא לפני עולה מהר תילחץ תקתק כמה פעמיים מקש F8 שיפתח לך חלון תפריט אפשרויות, תיבחר בתפריט UEFI: SanDisk, Partition 1 (15264MB) (ואינטר) המשך התקנה ושוב אומר תימחק מחיצות כוננים. ותייצור מחיצה חדשה ואז תיראה נוצר כמה מחיצות חדשות. אני רוצה רק מחיצה אחת אחרונה שלמטה נפח גדול רק אותו תפרמט אותו בלבד. בעליון יש למעלה מחיצות נפח קטנות לא לפרמט אותם. ותילחץ "הבא" המשך התקנה רגיל. תעקוב אחרי התקנה לקראת סיום התקנה שלב ראשון יעשה ריסט(הפעלה מחשב מחדש) ותוציא מיד דיסק און קי שלך. וזה יעלה לך המשך התקנה בשלב שני אחרון. ותיבדוק אם זה עולה לך חלונות 10 שלך... ואם זה עדיין ניתקע יכול להיות 2 דברים עידכון ביוס או בעיה דיסק קשיח SSD שלך. אוליאם יש לך עוד דיסק קשיח ישן אחר בחיבור SATA. תנסה להחליף דיסק קשיח ותנסה שוב להתקין חלונות 10 וכך תידע אם זה יעבור התקנה מושלמת או אם עדיין ניתקע צריך לעשות עידכון BIOS גירסה חדשה. ותחזור ועדכן אותנו אם זה פתר לך בעיה.....
 21. היי יש מצב אולי שזה זיכרונות שלך חשודים. בדוק זיכרון דרך תוכנה memtest86+ ואם תקין זיכרון. תעשה שוב התקנה. 1. חבר DOK-USB מאחורי מחשב ל- USB. 2. הדלק מחשב והזמן לחץ מקש מקלדת דקדק ברצף מקש F8 עד יפתח לך חלון תפריט כוננים. 3. תיבחר UEFI: SanDisk, Partition 1 (15264MB) 4. שיעלה לך התקנה WIN 10 5. תבחר התקנה מערכת הפעלה שלך 6. שתגיע למחיצות כוננים תימחק כוננים מחיצות לגמרי, ותייצור מחיצה חדשה ותעשה פירמוט מחיצה חדשה והתקן מערכת הפעלה (אגב: אם יש לך חומר חשוב תפסיק את התקנה ותגבה חומר חשוב לך) 7. בזמן התקנה ראשונה יסיים התקנה ויעשה לך הפעלה מחדש. תוציא מיד את DOK-USB שלך וזה לא סוף התקנה זה ממשיך התקנה שנייה לקראת סיום התקנה ויעלה לך חלונות 10. זהו...תעדכן אותי אם הצלחת להתקין חלונות 10 שלך אם שוב ניתקע ולא עולה. יכול להיות דיסק קשיח שלך SSD לא תקין. יש אחריות דיסק קשיח. תיגש לחנות שקנית דיסק קשיח יחליפו לך דיסק קשיח חדש. מקווה שעזרתי...בהצלחה.
 22. היי נסיתי להוריד קובץ שליטה מרחוק RDP והתקנתי בחלונות 10 HOME, וזה לא עבד. אבל זה שונה לגמרי. כנראה לא תומך חלונות 10 HOME. שנסיתי להיתחבר רואה IP לא נכון. אם אני רוצה לירשום שם מחשב או כתובת IP מישהו מרחוק ולהגיע אליו. זה RDP לא אפשרי לירשום שם מחשב או כתובת IP מישהו אחר. אני לא מעוניין להוריד תוכנות אחר או קבצים אחר. איך ליגרום לחלונות 10 HOME שיעבוד שליטה מרחוק מחלונות 10 פרו לחלונות 10 HOME, האם יש פיתרון לזה, מה צריך לעשות? האם יש רעיון בחלונות 10 HOME, ובלי ליקנות חלונות 10 פרו?
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר