עבור לתוכן
 • צור חשבון

Myrath

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  163
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  541יום 18ש' 10דק' 17שנ'

דירוג

3 ניטרלי

אודות Myrath

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. היי לכולם, אני צריך מפצל USB שיתחבר לטלוויזיה ומן העבר השני לכונן כלשהו. המרחק בין השניים אינו כה רב, אבל הוא גם לא קרוב ברמה שרוב המפצלים היום יכולים לגשר על הפער. אני מחפש (רצוי אייבורי/KSP/באג וכו' - רשתות שקיימות בכל הערים) מפצל שהכבל שאיתו הוא מגיע הינו באורך מטר או לכל הפחות קצת פחות ממטר. הרבה יותר טוב - אם אתם מכירים רשת/חנות (פיסית) שמוכרת כבל USB שמצדו האחד זכר והשני נקבה (כך שאוכל פשוט לחבר הכונן החיצוני/פלאש דרייב לטלוויזיה) - ממש אשמח! תודה רבה לכולם
 2. היי, תודה בכל אופן על ההפניה וההסבר - אבל אם כך עדיף לי להשתמש בMACRO שבמקלדת לשם העלאת התפריט. לפחות עכשיו אני יודע שיש אופציה אבל ככל הנראה רק למקרה שאני בשולחן עבודה (שאז אין לי צורך בכך.). אם מישהו מכיר במקרה אפליקציה שפותחת את חלונות (כמו שהמקש MACRO שבמקלדת מתוכנת לעשות לדוגמה) אשמח להצעות.
 3. היי, תודה רבה, אך למרות שהזנתי את הקוד שנכתב שם ויצרתי את הקובץ ואכן התפריט עולה, ברגע שאני פותח חלון של תוכנה כלשהי הקובץ כבר לא פועל. רק כאשר אני על שולחן העבודה הקובץ פועל. יש פיתרון לכך או אופציה חילופית?
 4. היי אני מחפש תוכנה שכל תפקידה הוא שבהקלקה עליה ייפתח תפריט התחל (המטרה: הטמעת פונקציה באחד מלחצני העכבר לפתיחת התוכנה כך שלבסוף ייצא שאוכל לפתוח את ווינדוס דרך הקלקה על העכבר). תפריט התחל - הכוונה לתפריט שמופיע כאשר מקליקים על מקש Windows שבמקלדת. תודה!
 5. היי, בדקתי לעומק. נראה ממש נוח! העניין הוא שאני לא יודע אם לסמן "שכתב הכל" (כי אז הוא עדיין בא בטענות כשיש אי התאמה מהותית/כשל) או "דלג הכל" - שאז אני חושש שהוא ייצר לי עותקים מכל הקבצים או לא יחליף קובץ ישן בקובץ עדכני?...
 6. היי, תודה רבה. זה נשמע בדיוק כמו מה שאני צריך, אבל לצערי התוכנה מאוד לא אינטואיטיבית איך אני מבצע את ההעתקה בפועל? באמצעות השוואה?
 7. אכן. ובהזמנות זו - תודה רבה לכולם ועל הפורום הנהדר הזה. אם טרה קופי לא יספיק אנסה גם את התוכנות הנוספות. המון תודה!
 8. היי לכולם, כל פעם שאני מעביר קבצים, בעיקר בעת גיבוי המחשב, אני צריך "להשגיח" על התהליך כדי לסמן "בצע עבור כולם" ו"דלג" לכשאתבקש. האם יש פונקציה בהגדרות או תוכנת העברת קבצים שאפשר לדאוג לדברים האלו מראש (ואז אוכל לגבות בשקט את הקבצים במהלך הלילה)? תודה נ.ב. אם מישהו מכיר תוסף לכרום/יישום שמאפשר מוניטורינג על אתרים ומודיע כשיש בהם שינוי - אשמח להצעות
 9. אני מחליף, סמארטפון בקרוב מHTC10 ל-Galaxy A10. הHTC10 שלי כרגע מגובה בגוגל דרייב ויש גם גיבוי וואטסאפ. הכי חשוב לי להבטיח את רציפות הגיבוי - יש משהו שאני צריך לקחת בחשבון? בנוסף, לא ברור לי עניין הפרדת הגיבויים. נניח שישנם שני טלפונים פעילים וששניהם מגובים על אותו החשבון - איך מתבצע גיבוי במצב כזה? האם תכתובות הוואטסאפ משני המכשירים ימשיכו? מה קורה במצב שבאחד מהמכשירים אתקין אפליקציה ובשני אתקין אחרת? האם ייפתחו לי בגוגל דרייב שני גיבויים - אחד לכל מכשיר? זה המצב הנוכחי בגוגל דרייב: תודה רבה, ממש נושא חשוב עבורי 🙏
 10. אני זורק את הסוגיה באוויר - לא מאמין שזה פתיר... (אגב בפוסט יהיו המלצות על תוכנות) יש לי התנגשות בין אפליקציות (חינמיות) שמשגעת אותי. אז ככה: יש ברשותי את התוכנה Xmouse button control - מאפשרת לשלוט בצורה מדהימה בעכבר. יש לי את תוכנת עכבר הגיימינג שלי, Logitech G603. נקראת Logitech gaming software - גם היא מאפשרת לתכנת את העכבר, אך מאחר והפונקציות של XMOUSE הרבה יותר רלוונטיות אליי - אני משתמש בה רק כדי לפתוח באמצעות כפתור אחד בעכבר (שXMOUSE כלל לא מכיר בקיומו) -כדי לפתוח את החלון של ווינדוס. עוד ברשותי - Task bar hide . ווינדוס הרי מאפשרים רק למזר את שורת המשימות, אבל אם אתה מרחף עם העכבר קרוב לשם - שורת המשימות נפתחת. אני ביקשתי לבטל אותה לחלוטין. לכן הגדרתי בווינדוס ששורת המשימות תהיה נסתרת ובאמצעות תוכנת הטאקס באר הייד השמדתי את שורת המשימות (היא יכולה להיפתח שוב ע"י לחיצה על קיצור דרך מסוים). הבעיה: 1. התנגשות בין תוכנות העכבר (אני מניח): מה שקורה הוא שפתאום כפתור מסוים שהוגדר בXMOUSE למזער חלון עושה פעולה של כפתור אחד. בקיצור, הפקדים משתבשים. אני עושה log off וחוזר - הכל מסתדר. 2. tas bar hide - אני לוחץ על הכפתור ובאמת זה מעלים את שורת המשימות, אבל או אז - בפתיחה של חלונות/תוכנות מסוימים או באירועים מסוימים - שורת המשימות חוזרת (לא לגמרי, אלא במתכונת שבו היא "אורבת" לך למקרה שתרחף מעליה עם העכבר. Any tips? משהו שניתן לעשות? אני משוכנע שהבעיה היא הערבוב בין התוכנות כי בעבודה לדוגמה אני משתמש רק בXMOUSE ואין שום בעיה. תודה :)
 11. PDF וכו' - ברור. HTML - לא ידעתי שזאת לא הוכחה. בעיקרון אני מעוניין בדרך מחשובית להוכחה שבעמוד פייסבוק מסוים היום פורסם פוסט מסוים ואני לא רוצה שאחרי זה יורידו אותו ולא תהיה לי ראיה לדבר, וחשוב לי שזאת תהיה ראיה מחשובית ולא סרטון או PDF וכו'. בנוסף, במסגרת זו - האם אני יכול להתחקות אחר שינויים שהיו באתר מסוים חוץ מבwayback machine ששומר רק פעם בשנה בערך מדגם מינורי של האתר?
 12. שלום, האם ישנה דרך לתעד דף פייסבוק או עמוד מתוך אתר כפי שהוא שלא ע"י שמירה סטטית (כPDF או סרטון של האתר) - האם יש דרך להוכיח שאתר ביום מסוים היה כפי שהוא היה מבחינה מחשובית (ובדרך שגם ניתן לעשות בה חיפוש ctrl+f)?
 13. שבת שלום, כשאני מפעיל WIFI דרך הHTC10 הכל תמיד איטי - הגלישה, עדכון האפליקציות, וזאת למרות שבמחשבים ומוצרים אחרים שמחוברים לWIFI הכל עובד מהר ותקין. בנוסף, קליטת האות בHTC10 מוגדרת טובה מאוד. מישהו יודע למה זה? ממה זה נובע?
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close