עבור לתוכן
 • צור חשבון

askme

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  8,685
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  27
 • זמן מחובר

  1994יום 23ש' 48דק' 45שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי askme

 1. איזה כיף לדלג ישר לשורה התחתונה של המגילה ! מומלץ בחום לכולם, כי בה האמירה האמיתית, מן תקציר מנהלים, למי שלא יכול / רוצה לעבור על מלל שלא נגמר. הנה לכם טיפ ששוה זהב ! הבעיה הקטנה היא שלא ממש יש מה לדון כי הכל חפור עד היסוד. נו, לדעתי לפחות !
 2. כן, כבר הבנתי את זה. הוא יידע טוב מאוד, אני עבדתי עם שני הסוגים. רק , בעצם אפילו אהבל ( והוא לא ) ירגיש בהבדל. כמו שיש הבדל בין I3 לחמש וכו' וכו'. אבל חבל לטחון את זה שוב ושוב, שיחליט, והעיקר שאלה יהיו הבעיות שלו ו .... יום הולדת שמח !
 3. טוב, שני מועמדים - הראשון - https://www.nayadnayad.co.il/Product.aspx?productid=24067 תתקשר אליהם לשאול אם אפשר להוסיף זיכרון, עוד 8 גיגה. השני - https://www.nayadnayad.co.il/Product.aspx?productid=21516 לגבי זה תשאל אם יש לו מסך IPS.. שניהם מתאימים לך, בגדול רצוי נייד עם 16 גיגה RAM. תעדכן, מחר, לא עוד שבועיים...
 4. תקרא במקור, זה פוסט אחד או שניים לפני שלי. קשה לך ? או שאתה מנצל "חסינות" ומתחיל להספים על טעויות כתיב ? כאילו אתה מעולם לא טעית בשום מילה. בעצם, הרי אתה משכתב פיסקאות שלימות, ולא בגלל טעויות כתיב .....
 5. ^^^^ יותר מידי השערות, לטעמי. נו, שפותח הדיון יחליט. זה להשוות מאזדה / סובארו ל -BMW / מרסדס. ( זה לכל הקוראים, לידיעה ).
 6. סליחה, טיעונים פופוליסטיים ותו לו. יש איכויות מוצר, ועל איכות משלמים. להניח ששניהם יעבדו שנים זה נחמד, רק לא רציני. וסמותסקין בכלל לא אמר מילה למה הוא ( הכונן ) מיועד. למה להמליץ על מוצר נחות כאילו היה שווה באיכותו למוצר האחר ? מה נראה לך, סתם זה עולה כפי שעולה ?
 7. מה כל כך קשה להבין כאן ? למי אמרתי לשתוק או לעזוב או משהו בסגנון ? בסה"כ בא להזכיר את המצב כפי שהוא, לדעתי, או בעברית צחה - מביע את דעתי. מה הקשר בין "חבר'ה, עדיין לא יודעים כלום בוודאות" לבין טענתך שאני לא נותן לדבר ?
 8. נתתי לדיון יומיים ללא המילה שלי בכלל ( אשמור את דעתי לעצמי, על היומיים האלו ), כך שטענתך משוללת יסוד, ולא לכאורה. ומה שאמרתי חשוב הרבה יותר ממה שנדמה לך, כי זה נועד לעצור את ההנחות וההשערות ופשוט לתת פרספקטיבה בריאה לכל העניין, לפני שמפליגים אל האופק או רוכבים אל השקיעה רק בשביל לגלות ( או שלא ) ששום דבר מזה לא נכון. כבר עדיף לחזור לשיעורי הכלכלה .....
 9. שני המגיבים שמעלי - אתם טועים ומטעים. מילא נימקתם במשהו מהותי את עמדתכם, זה לא מדיוני הבעלמה על כרטיסי NVIDIA.
 10. רבותיי, זה שאולי se7en טועה, לא אומר שאתם צודקים. כבר שני עמודים על הודעה לא כ"כ מאומתת שגם אם היא אוטנטית, רב הנסתר על הגלוי. בסדר, עוד גל של דיעות והשערות ומה לא, אבל לא נראה לי התקדמנו מילימטר יחסית לאתמול / שילשום. אז כמו תוכי, אני אומר - פרופורציות. ו - סבלנות, הרבה סבלנות.
 11. זה לא לראשונה שזה קורה, ההתנהגות המונופוליסטית של NV. אם היו לשותפות ביצים מספיק גדולות, הכל היה נראה אחרת. כאילו מה ? הרי ללא השותפות NV לא תמכור / תייצר מספיק כרטיסים, יכלו מזמן להעמיד אותה במקום, רק כל יצרן דואג לתחת שלו.
 12. לא בטוח. מה שבטוח ש - NV לה הפסידה. אבל גם הציבור לא בהכרח מפסיד. זה לא שהוא נשדד, למרות שהרבה חשים כך. הדברים משתנים, הטכנולוגיה מתקדמת, במקום לשמוח שאנחנו ברגעים הסטוריים, לא פחות, עם ישראל כמו עם ישראל, "למה הוציאנו ממצריים ואיפה הקישואים והאבטיחים ...... "
 13. לפעמים צריך להזדרז. טוב, מצד שני, כל עכבה לטובה. בינתיים, לא רואה משהו אטרקטיבי, נראה מה יצוץ.
 14. החבר'ה כאן משכמם ומעלה, אין ספק. עדיין, אני לא מבין באבטיחים, אבל הרצונות של החבר'ה כאן זה אחד, ומה שמתרחש ועומד להתרחש זה דבר אחר, לגמרי אחר. נחש מי ינצח ?
 15. להחליף !!! זה בכלל סדרה 2 אחורה ממה שיש אפילו לקינגסטון להציע ( סדרת UV ). אם אתה פותח דיון, מן הסתם כדאי שלפחות תקשיב לנאמר בו. הבחור המליץ והלך, ואני כאן .... תחליף למה שהמלצתי, crucial mx500. הכי הרבה, גם אם הוא לא ינוצל עד הסוף מבחינת הביצועים, תוכל להמשיך איתו לכל מחשב עתידי. והוא פשוט כונן טוב, לא פחות מסמסונג המהולל....
 16. עוד מוקדם לקבוע מה המצב לאשורו, לא ? לא הסתכלתי. בשביל זה כתבתי "אאל"ט". מכאן ועד לעוות את רוח הדברים שאמרתי, פשוט לא פייר, ואני לא מתבכיין, אני מציין עובדה. בכל מקרה, יהיה מצב עכשווי אשר יהיה, זה לא אומר דבר וחצי דבר על מה שהולך לקרות. ואני לא מדבר באוויר, וגם "בקרוב מאוד" זה מונח יחסי, ועדיין נכון, לטעמי.
 17. זה לא שיעור, זו הצהרה ! עזוב את החלק שדן בלמה לא האפקתי ושאר דברים טפלים ולא מהותיים. הניתוח של מצב 4K הוא לא רציני ולא נכון.
 18. מופיע, אאל"ט גם 35 אחוז מסכי 4K. כשיהיה טריגר מספיק טוב, התמונה תתהפך. הרי מה הטעם להצתייד בחומרה שלא ממש מצדיקה את עצמה ב - 4K ? אני כן התייחסתי לטבלה. בינתיים, בתכל'ס, לא יצא משהו לא בעד ולא נגד הדיעה שלי, למיטב הבנתי, לפחות.
 19. יש בדברייך מן הצדק, אין מה לומר. לא להסכים הרבה פחות חמור מלא להבין. השאלה מי / מה זה הרוב ? בחו"ל הכרטיסים נחטפים כמו לחמניות חמות ( ציטוט של אתר מסויים ). אם ניקח בחשבון שכולנו בארץ זה גג עיר בינונית בחו"ל, נקבל פרופורציות קצת יותר נכונות. לגבי הרוב באתר, בוודאי שאתה צודק !
 20. איך ידעתי שתתפס לסלרון או משהו ברמה הזו. אבל איפה התמונה הגדולה ? זה מה שאני מנסה להסביר מתחילת הדיון הזה. רק, רובכם מתעקשים להסתכל בצלחת, ולא ס"מ מעבר .....
 21. משהו יותר ענייני ? ( אם כי מעריך מאוד שזה לא שלושים שורות ).
 22. ואם זה 7.5 ? או 9.3 ? כאילו, אתם רציניים ? מה ? הם קיבלו טכנולוגיה מחייזרים באזור 51 ? אז עבדו חודש, לא 10 שנים ! מה זה משנה בכלל ? מה אתם מצפים ? שימכרו כל ידע ופטנטים ונסיון בחינם ? כאילו, קחו חבר'ה , תהנו ?! מה נסגר איתכם ?
 23. תרשו לי. זה שמעבדים עולים סכומים אסטרונומיים, אף אחד לא מצייץ. ראבאק, יש כאן מעבד פי עשר יותר חזק מכל המוכר והמיוצר ע"י מי שלא יהיה, רק שקוראים לזה כראיס גראפי ! אז הוא עולה בהתאם, ובתכל'ס ליכולות שלו, היה יכול לעלות גם כפליים. זה שלכמה מכם / מאיתנו , זה לא מתאים, לא מעניין, היו רוצים א' , ב' וש', זה בכלל לא קשור. קצת פרופורציות !
 24. אבל, se7en, ברצינות, ה - 1080TI כבר ירד להרבה פחות. אין לי ממש מספרים מול העיניים. למרות שחבל שמתעקשים להשוות בין בננות לתפוזים .....
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close