תוכן avz - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

avz

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  111
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1

כל דבר שפורסם על-ידי avz

 1. אני מחובר לאינטרנט באמצעות בזק, חיבור רגיל, לא סיבים, עם נתב G256DG. קניתי ריפיטר מ-אליאקספרס ואני רוצה לחבר אותו. מכיוון שאינני רוצה לעשות נסיונות על הנתב הקיים כדי שלא יווצר מצב שעשיתי משהו לא נכון ואאבד את החיבור לאינטרנט, ברצוני לחבר לצורך הנסיון נתב אחר שיש לי - 6850U מתוך כוונה שאם אעשה עליו משהו לא נכון - אוכל לחבר חזרה את הנתב הקיים ולא קרה כלום. התקשרתי למוקד בזק על מנת לשאול מה הנתונים שצריך כדי לחבר את התב החלופי. ענתה לי נציגת השרות שזה לא דבר שניתן לעשות לבד וטכנאי שלהם צריך לנקוט בפעולה כלשהיא כדי שהנתב יחובר לרשת. התשובה הזאת נראית לי די משונה, האם לא ניתן לחבר נתב אחר ללא ההתערבות של בזק?
 2. THIS ADVERT HAS EXPIRED!

  • מחפש לקנות
  • משומש

  מעוניין בלוח אם תקין עם תושבת LGA1156. נא לשלוח הודעה.

  לא צויין מחיר

 3. אנסה את מה שהצעת. לרפיטר (פאר תוצרת סין) אין שם יצרן או דגם. רצ"ב תמונה שלו.
 4. קניתי מאליאקספרס ווי פיי ריפיטר. חיברתי אותו ופה נתקלתי בתופעה משונה. מחשב שולחני עם מתאם ווי פיי - מזהה את הריפיטר אבל לא מתאפשר להתחבר אליו. שני טלפונים, אחד אנדרואיד והשני אייפון - מתחברים חלק ובלי כל בעיה, בלי צורך לבקש סיסמא (לצורך הפעלה ראשונית הריפיטר הוגדר כמצב פתוח). יש רעיון כלשהו מה הסיבה?
 5. ברצוני לבטל את הדרישה להקלדת PIN בכניסה לחלונות 10? ראיתי שצריך להכנס ל- accounts לאחר מכן לגשת ל- sign in options, windows hello pin ושם יש שני לחצנים: change ו- remove. להבנתי צריך ללחוץ על ה- remove כדי לבטל אבל הלחצן באפור ואינו מגיב. מה עושים?
 6. רב תודות! עשיתי כפי שכתבת והבעיה נפתרה. לא חשבתי שסימני הקריאה האלה מתייחסים לקול. סוף טוב (הכל) הקול טוב.
 7. לא מלוח האם מאחורה (חיברתי אוזניות) וגם לא מיציאת ה- HDMI מכרטיס הקול (מחובר לטלויזיה).
 8. התקנתי על הלוח הנ"ל חלונות 10 64, הכל נראה תקין רק שאין קול. בדקתי ב - device manager, נראה תקין, אין הודעה או סימן קריאה ליד התקן הקול. מה אני מפספס?
 9. היי, אשמח לעזרה ממי שמכיר תוכנת קודי. אני משתמש בגירסה האחרונה, 19,3 שמותקנת על PC עם חלונות 10 64. יש לי תופעה מוזרה - אני צופה בשידורי עידן + באמצעות הרחבת פישנזון (זו לא בדיחה). כאשר אני צופה בערוץ 12, הצפיה חלקה ואין כל בעיה. אם אני עובר לערוץ 11, כל כ-16 שניות התמונה קופאת וכאילו נטענת מחדש , מופיע מחוון התקדמות עגול שעולה עד ל-100 והשידור נמשך. האם מישהו מכיר את התופעה ויש לו הצעה לפתרון?
 10. במכשיר הפוקופון שלי, אני שומע די חלש את מי שאני מדבר איתו. רציתי לשאול האם זו תופעה מוכרת והאם לדעתכם כדאי להשקיע בתיקון?
 11. אשמח לקבל הסבר מה המשמעות של נורית מס' 4 בראוטר הנ"ל. אני שואל מכיוון שהנורית (לד, כמובן) משנה לפעמים את צבעה מצהוב לכתום ולהפך. תודה.
 12. אשמח לקבל המלצה לתוכנת RIP חינמית. המטרה העיקרית - העברת מוסיקה מתקליטורים שיש לי , להעלות אותם על דיסק און קי לשמיעה ברכב. הורדתי וניסיתי את winamp, אבל מצאתי את השימוש בה מאד לא נוח. תודה.
 13. בזמן ההתקנה, נדרש לתת כתובת דוא"ל ואת הסיסמה לכניסה לדוא"ל, תאריך לידה, כמובן את הארץ וכו'.
 14. האם קיימת גירסה של חלונות 10 שאפשר להתקין בלי שתדרוש את כל הפרטים האישיים, או לחילופין, האם אפשר להתקין בלי לתת את כל הפרטים האלה?
 15. THIS ADVERT HAS EXPIRED!

  • מחפש לקנות
  • משומש

  מעוניין לקנות לוח אם תקין H110 או B150 עם תושבת 1151

  שח 1.00

 16. יש לי מחשב ישן עם ווינדוס 7 שאני מנסה לחבר לרשת. נכנסתי כמנהל לספריות שאני רוצה להעביר ושיניתי את ההגדרה שלהם ל"shared", אבל אני מקבל הודעה על המחשב הקיים ברשת (עליו מותקן ווינדוס 10) " windows cannot access....שם התיקיה" אבל האות של הכונן מופיעה לי. חוזר ואומר, שיניתי את ההגדרה של התיקיה. רעיון למישהו?
 17. THIS ADVERT HAS EXPIRED!

  • מחפש לקנות
  • משומש

  מעוניין לקנות לוח אם תקין תושבת 1151

  לא צויין מחיר

 18. אשמח לקבל המלצה/הצעה לתוכנת דיאגנוסטיקה למחשב, בעדיפות לחינמית, כמובן.
 19. היי. אני מחפש תוכנה - עדיפות לחינמית, כמובן , להדפסת מדבקות תומכת בעברית. ברשותי מדפסת לייזר ומדפסת הזרקת דיו. אני רוצה להשתמש בגליון של מדבקות בגודל A4. אשמח לקבל המלצה ממי שהתנסה בשימוש בתוכנה.
 20. אם לסכם את הויכוח הארוך שלכם - אני מבין שאין הבדל מהותי בין עותק רגיל לעותק דיגיטלי, שגם הוא חוקי למהדרין, רק שבמקום לקבל את התוכנה על מדיה מסויימת (cd, למשל) אני מקבל קישור להורדה ואת הסריאל. תודה.
 21. אחרי שנפתרו הבעיות האחרות, התחלתי להתקין חלונות 10 על המחשב - לוח אם gigabyte ga-h110m-s2h, מעבד G4400, ההתקנה הלכה בסדר עד לשלב בו נדרש לציין את הארץ/האזור. המסך הפך שחור וזהו. אין אפשרות להכנס לביוס ולא שום דבר אחר. ניתקתי את הSSD, לא שינה כלום. עשיתי clear cmos, לא שינה כלום. מישהו נתקל בתופעה כזאת?
 22. היי אני רוצה לקנות ווינדוס 10. ראיתי שמחיר התוכנה כ- 500 ש"ח אך גם מוצע "עותק דיגיטלי" בערך ברבע המחיר. מה זה עותק דיגיטלי? האם זה עותק חוקי לכל דבר? אם כן, למה אנשים קונים את התוכנה במחיר המלא?
 23. תודה. בתחילה גם אני חשבתי ככה אבל מסתבר שג'יגהבייט כנראה שינו את התצורה של הביוס. ראשית, זה לא התצורה הרגילה המוכרת וכזאת שמופיה בצילום במנאול. הם שינו את זה למשהו יותר גרפי וגם ההגדרות כנראה שונו. בכל אופן, מה שיש אצלי תחת הלשונית Peripherals, יש סעיף Sata and RST cunfiguration. כניסה לסעיף הזה פותחת חלון שלפי מה שאני מבין שלוש השורות העליונות משותפות לכל ארבעת תושבות ה-sata. שלוש השורות הן: Sata controller(s) Enabled Sata mode selection AHCI Aggressive LPM support Enabled (מה זה?) לאחר מכן ישנם ארבע קבוצות כשל אחת מתייחסת לתושבת אחרת. הראשונה - Sata 0 not installed Software preserve Unknown Port 0 Enabled Hot plug disabled Configured as Esata Hot plug supported כאמור יש כאלה שלוש קבוצות נוספות, ל- Sata 1, 2 ו- 3 רעיון מה צריך לשנות?
 24. כמו שכתבתי, הבעיה עם הדיסק הקשיח נפתרה, הודות לעצתו של אנדרלמוסיה. אני רוצה להתקין במחשב הזה גם SDD. יש לי אחד חדש לגמרי, SANDISK 120GB. גם כאן לוח האם לא מזהה אותו - בביוס - באף אחד מארבעת חיבורי הsata. לצורך בדיקה, חיברתי אותו למחשב ישן יותר עם לוח אם של MSI והוא מזוהה ללא כל בעיה. שוב, אני מניח שזה קשור להגדרה כלשהיא. אשמח לקבל כל הצעה/רעיון.
×
 • צור חדש...