עבור לתוכן
 • צור חשבון

none77

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  6,138
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  12
 • זמן מחובר

  2270יום 14ש' 2דק' 11שנ'

none77 last won the day on אפריל 29

none77 had the most liked content!

דירוג

286 אגדי

2 עוקבים

אודות none77

 • דרגה
  Zone Addict
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. אתה יכול להתקין במכונה וירטואלית.
 2. זה לא פוגע בביצועים כל עוד אין טמפ' מירבית. תוריד Ryzen master ותראה את המגבלות ברירת מחדל של זרם, הספק וטמפ'.
 3. תקרא מה רשמתי בתגובה המקורית, הפעם בעיון. ואם אתה לא מבין שזה פטתי כשרושמים כותרת של השוואת מעבדים ולא משווים אתם, אלה עם משהו אחר זאת לא אשמתי, לא אטרח להסביר, כרגיל אתה עובר לתגובה אישית לא מכובדת.
 4. זה לא מבחן אמיתי. הוא הריץ את כולם על i9 9900k ועשה התאמות. סביר שהתוצאה תהיה דומה.
 5. בהנחה שהמעבד שלך i9 9900. תדר הבסיס שלך 3.1GHz, בטורבו הליבות מגיעות לכ4.5-5GHz. תלוי בכמות ליבות שעובדות, טמפ' וכו', בהחלט יש הבדל. הכוונה בעיקר היתה לראות אם זה קשור לטמפ'. אופטימלי זה לוודא שאין בעיה כלשהיא בקירור, משחה, משאבה וכו'. אבל יש עוד אפשרויות: המעבד שלך לא מכפלה פתוחה לכן אי אפשר למשל להגדיר שכל הליבות יעבדו על 4GHz. מה שכן ניתן לעשות (סביר להניח) זה להגביל את תדר הטורבו נגיד ל4GHz , אם אין בעיה לעלות בהדרגה. להגדיר את משך הזמן של הטורבו. אם המתחים פחות הייתי מתעסק בשלב זה.
 6. לפי הביוס שלך הוא נשלט ביחד עם המאוורר של המעבד. הm.2. נשלט לבד. הייתי מעדיף לא להשתמש במפצל אם לא חייבים. במידה וצריך לא צפוייה בעייה, מאוור מארז טיפוסי לוקח כ0.1-0.3A, אצלך חיבור אחד הוא 1A, עדיף לוודא.
 7. תנסה לשנות בביוס כל פעם ערך אחד ואז לבדוק, ככה תוכל לבודד את הערך שעושה בעיה. אני מעריך שהתקדמת בשלבים בהמהרה, 4600GHz ממש לא טריוויאלי למעבד הזה, אולי תשקול להמהיר יותר את הליבות המהירות. יש הבדל בביצועים עם תדר זהה ומתח שונה למעבד (מגיעים למתחים נמוכים יחסית כדי להוריד טמפ'). תראה מה הבחור אומר בקשר לזכרונות. 03:02
 8. לא נראה לי שהם צריכים לספק כבל במידה והיבואן לא מספק. בטוח שאם מספקים כבל הוא חייב להיות תקני.
 9. שוב. בבדיקת מאמץ של המעבד רשום לך התחממות. תבצע בדיקת טמפ' של כל הרכיבים בזמן בדיקת מאמץ. בכל מקרה במידה וזה קשור לזה תנסה לבטל טורבו בוסט בביוס.
 10. מה הקודק של הסרט? תנסה את זה. אם הוידאו עובד טוב, הייתי משנה בהתחלה רק את הקול. https://cyberraiden.wordpress.com/2019/06/15/using-external-lav-filters-with-potplayer-1-7/
 11. אני ממליץ שלא יהיו פילטרים בכלל, זה מכביד על המערכת. נניח הסרט שעתיים. 50.5x1024/7200=7.18MB/s כפול 1.5/2 כ10-15MB/s. עבור רשת 100 זה בעייה. עבור כונן גם מכני זה לא אמור לגרום לבעייה. בשביל הבדיקה בכל מקרה הייתי מנסה מהssd. מה הקידוד של הסרט? בשביל הבדיקה תוריד pot player. תסמן בהתקנה שישתמש במקודדי חומרה. אולי רשום. hardware acceleration יש פה הגדרה לנגן שלך. במידה ומדובר בhttps://mpc-hc.org הוא כבר לא מתעדכן כמה שנים. https://www.5kplayer.com/video-music-player/best-hardware-accelerated-video-player.htm
 12. במידה והקידוד נתמך במעבד צפוי להיות קל יותר במידה ומוגדר בתוכנה, סה"כ המעבד שלך חזק בשביל זה, הייתי מנטר את הדיסק, זכרון, מעבד וכרטיס מסך בזמן שימוש. תוודא גם שאין פילטר שמבצע פעולה בזמן אמת. מה גודל הקובץ? תראה מה גודל הקובץ, תחלק אותו במספר השניות, תכפיל ב1.5-2 עבור פיקים, זה הרוחב פס שאתה צריך.
 13. נשמע את @Kirill-TMS האם ביקשת כבל? ממש לא סביר שמוכרים אותו. יש ספקים שמגיעים עם כבל 2 פינים שלא תקני בארץ. יש יבואנים שכן מתאימים את הכבל לארץ.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close