עבור לתוכן
 • צור חשבון

none77

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  6,048
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  11
 • זמן מחובר

  2165יום 16ש' 33דק' 34שנ'

none77 last won the day on מרץ 14

none77 had the most liked content!

דירוג

275 אגדי

2 עוקבים

אודות none77

 • דרגה
  Zone Addict
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. פתרון מסורבל, הייתי עושה אותו רק במידה ומדובר בקבצים חשובים ולא יותר מדי. **לפני, במידה ואפשר כדי לנסות להעתיק את הקבצים שהכונן שאתה מעתיק ממנו הוא משני. עם תוכנת קידוד, למשל handbrake, תקודד את הקובץ לכונן החדש.
 2. לפי מה שתארת הטמפ' שלך בסדר גם עכשיו, מאוורר מחברה טובה עם מהירות מקסמלית של 1200 סל"ד ו4 פינים, תוכל לשנות את המהירות שלו, אם נראה לך שתתעסק עם המהירות אתה יכול גם לבחור מהירות עם סל"ד גבוהה יותר ו4 פינים, אם לא ואתה רוצה מאוורר חרישי תקח 800 סל"ד. https://ksp.co.il/mob/item/47127/מאורר-למארז-noctua-nf-s12a-ch-bk-s-pwm-12cm-fan-1200rpm-chromax-black
 3. הרעש תלוי בסוג המיסב (במיסב שרוול הרעש גדל יותר מאחרים עם הזמן), צורת הלהב, מה שמשפיע יותר מהכל זה הסל"ד. א.תחפש מאוורר עם סל"ד פחות מ1200, (שקט מאוד נחשב 800). ב.תחפש מאוורר עם PWM (4 פינים) שניתן לשנות לו את הסל"ד לפי רצונך או לפי עקומה. (בעקרון ניתן גם עם 3 ואפילו 2 פינים שמתחברים ללוח, אבל רצוי PWM). **בדר"כ אם לא רשום סוג המיסב באתר היצרן זה מיסב שרוול. לא שאי אפשר לקנות אותו, אבל רצוי להיות מודעים לפני, אורך החיים הצפוי שלו קטן מאחרים ומה שציינתי בהתחלה).
 4. הבדיקה של הבחור בארץ יכולה להיות שגוייה, לא הסתכלתי על הסרטון השני. בבדיקות כאלה צריך להריץ את המעבד על תדר קבוע ללא בוסט וכו' כי המעבדים לבד מורידים תדר כדי להתייצב על טמפ'. גם המעבד עובד ככה וגם הכרטיס מסך, יכול להשפיע גם על הVRM ודיסקים. יכול להיות שהוא כן עשה ככה, צריך להדגיש.
 5. אפשרות עדיפה במידה וניתן לחבר מתאם על כבלים של הוט. יש גם מתאמים על כבלים של בזק (לא בקיא אם עדכניים). אפשר לנסות שחשמלאי שמתמחה בהשחלות יעביר כבלים בקירות. אם זה לא בית על קומות, מעבירים כבל רשת דרך הגג ונכנסים בקיר/גג.
 6. ככל שהדיסק דגול יותר ייכנסו יותר משחקים. בתקציב כזה לא רואה סיבה לא לקחת 1TB. הSSD האחרון הוא QLC, סביר שלא תרגיש בהבדל, במשחקים גם הNVME כמעט לא בא לידי ביטוי גם לעומת sata. הייתי הולך על דגמים אחרים בכ700 ש"ח. אם אתה רוצה לחסוך קצת אז הדגם שאורי הציעה לך.
 7. לא התכוונתי להשתמש בנוזל של רכב, הכוונה היתה שאולי בנוזלים ייעודיים של AIO יש גם תוספים כאלה, אם אתה מכין לבד וזה משנה לך תשים לב. קראתי כמה מפרטים של נוזלים באמזון, מציינים תוספים נגד חלודה ו/או מוליכות חשמלית נמוכה שטוב למניעת חלודה. אף אחד לא ציין הקטנת טמפ' רתיחה, קורסאייר ציינו טמפ' עבודה מקסמלית 60 מעלות צלזיוס.
 8. גיבוי זה שהמידע נמצא לפחות בעוד מקום אחד, רצוי לא על אותו התקן, אפילו לא באותו בית. ז"א שאם היום הדיסק התקלקל יש לך את החומר בעוד מקום. גם גיבוי ענן יכול לתפוס, בגישה שלי כדאי שהוא יהיה בנוסף לגיבוי רגיל.
 9. באחסון רצוי לסמוך על גיבוי ולא על אמינות. יש סדרות שעל הנייר צפויות להיות אמינות יותר, לא משהוא שכדאי לסמוך עליו.
 10. בנוזל קירור לרכב מוסיפים תוספים שמעלים את טמפ' הרתיחה, תוספים אנטי קורזיבים, אני מעריך שבנוזלים הטובים מוסיפים אותם גם.
 11. מה הלוח אם והמעבד? תנסה לעדכן ביוס ואז לאפס אותו, או רק לאפס את הביוס.
 12. לדעתי עם AMD תקבל מפרט עדיף, צריך דבר ראשון להבין אם הכרטיס מסך חלק בחישובים. ל @se7en יש הרבה נסיון.
 13. הVRM שלו עדיף, ציינת המהרה. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1d9_E3h8bLp-TXr-0zTJFqqVxdCR9daIVNyMatydkpFA/edit#gid=611478281 לא שכל מה ששם אמת מוחלטת, אבל זה די פוגע לביקורות של אנשים ברשת. https://www.reddit.com/r/Amd/comments/c7qj5e/am4_vcore_vrm_ratings_to_help_you_decide_on_a/
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close