עבור לתוכן
 • צור חשבון

Art Tatum

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  14,684
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  507יום 12ש' 5דק' 14שנ'

דירוג

114 מצויין

אודות Art Tatum

 • דרגה
  לאמה הזברה נמר פיל ג'ירפה
 • יום הולדת 13/10/1909

מידע נוסף

 • מין
  זכר
 • מפרט מחשב
  [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v156/shivadee/cmt-medium_zps4482f9f7.gif[/IMG]
  I7 [email protected]
  560TI
  DVD-RW
  Mouse
 • גאדגטים
  פותחן בקבוק יין חשמלי.
  בולשיט דיספנסר.

מבקרים אחרונים

4,062 צפיות בפרופיל
 1. לחברת KZ יש אוזניות טובות במחירים מעולים לדוגמא הKZ ZSN PRO שנמכר בסביבות ה50 שקל כבלים קלועים וניתנים להחלפה בעלות מסגרת קשיחה וגמישה לעטיפת האוזן, מאוד נוחות ללבישה ניתן גם לקנות יחידה אלחוטית לחיבור עם האוזניות(פחות נוחות ללבישה, אולי עדיף לחפש אלטרנטיבה מתאימה) המחיר נקי מעמלות מותג, ואתם מקבלים אוזניות טובות במחיר טוב תהנו!
 2. מישהו כאן קישקש שזה מיועד למשתמשי סלולר. אגלה לכם סוד כמוס(ידוע ומפורסם וניתן למציאה להורדה להתקנה ולשימוש בקלי קלות) YOUTUBE VANCED גם בלי פרסומות. גם ממשיך לנגן כשהמסך נכבה. מספיק להיות טיפשים.
 3. זה לא משנה אם מדובר בארון נפרד עם מפתח, ואפילו לא משנה אם מדובר בגיבוי מוצפן. אין שם עובדי מדינה. הכל בשלט רחוק ומנוהל בפועל מבחינה אבטחתית גם רשתית וגם פיזית ע"י עובדי וטכנאי בזק. באותו המתחם מסתובבים הרבה טכנאים, חלקם אפילו לא עובדי בזק. רמת האבטחה של הגיבוי פחותה משמעותית מרמת האבטחה של המקור, ואינה עומדת בהתחייבויות שניתנו. מדובר בWEAK LINK רציני באבטחה, ומנוגד לחוק עצמו שהחולרות העבירו. אז מה אתם רוצים לטעון, שזה סתם במקרה? שאין כאן כוונות זדוניות, סתם טפשות חסרת אחריות? ספרו לסבתא. שום דבר לא קורה כאן סתם במדינה. כל כשל, כל מחדל, כל בילבול, אופשר להתרחש בכוונה תחילה על מנת להביא למצבים שיאפשרו את ניצול המצב ע"י אינטרסנטים שעומדים בתור ומשחקים משחקי שחמט עם ציבור רדום עיוור איטי ומטומטם משבר הדיור לא סתם! קרה. מישהו הפעיל לחץ, נהלים שונו, קבלנים חגגו, ואין אפילו את מי להאשים כביכול על כך. אבל הכל התחיל בביטול הסעיף שמחייב קבלנים לבנות אחוז מסויים של דירות קטנות. דבר הנהוג ומקובל בכל מדינה מתוקנת, בכל עיר מתוקנת, ודאי וודאי בערים גדולות וצפופות. זה הכל משחט שחמט ארוך טווח. תפסיקו להיות עיוורים וטיפשים. אני מתחייב לכם שאפילו אם הגיבוי יועבר לאתר ממשלתי מאובטח ברמה גבוהה יותר תוך שבוע. מה שרצו להשיג כבר השיגו. זהו, המאגר כבר דלף לגופים ואנשים פרטיים.
 4. זה לא תיאוריות קונספירציה. ביבי דואג לאינטרסים של אלוביץ' כבר כמה עשורים. והסגנים שלו דואגים למנות ולקדם כל מהלך שיטיב עימו. שלמה פילבר מונה כדי לאפשר את השחיתות שהתרחשה ומתרחשת עשורים. וזה קורה שוב ושוב. יש מסלול שלם של אירועים ומעשים וחוקים והסדרים שמעידים בדיוק על כך ולא אחרת. למאגר הביומטרי יש ערך כלכלי ובטחוני רב. יש להרבה גורמים עניין בו. כל ראש ארגון פשע שרוצה את המידע הביומטרי של אזרחי ישראל יכול ללחוץ על עובדי בזק בינלאומי ובקלות להשיגו. זה דבר ראשון. דבר שני, אחסון הגיבוי בשרתים של חברה פרטית הינו מנוגד לחוק שהם בעצמם העבירו באופן כזה שיאפשר להם למכור לציבור אשליית אבטחה שתענה על הדאגות. הגיבוי צריך להיות בשרתים מבודדים. אך במקום זה הם יושבים בשרתי גיבוי עליהם יש עוד הרבה מידע מגובה, ומחוברים ומנוהלים ע"י המערכת הראשית של בזק בינלאומי שבנויה להנגיש עוד הרבה מידע דרך הרשת לשרתים ומהם. כך לא מאחסנים גיבוי. העובדים שמתחזקים ומתפעלים את השרתים אינם עובדי מדינה, אין להם סיווג בטחוני, ויש להם בעצם גישה לא מפוקחת לגיבוי. כל מה שצריך זה COPY אחד. ובאופן שעשו זאת סביר מאוד להניח שזאת עובדה מוגמרת. המאגר הביומטרי מבחינה אבטחתית כבר במצב שיכול היה להיות מועתק ע"י גורמים פרטיים ולא מפוקחים להם אסור היה לתת גישה. זה בדיוק כמו בסרטי הריגול בהם סוכן נבגד, והם צריכים לפרוץ למאגר אך הוא יותר מדי מאובטח, אז הם פורצים אל הגיבוי שפחות מאובטח. זה בדיוק המצב. WEAK LINK באבטחה שהבטיחו לנו שתהיה כבדה ואחראית. ולהוא שאומר אולי הם לא יודעים. אני מתחייב לך שאלוביץ' יודע זאת היטב. ביבי אולי לא, כבר לא צריך אותו בשביל זה. הסגנים שלו עושים את העבודה. ויש עוד מושחתים שפועלים להיטיב עם אלוביץ' באופן קבוע בתמורה לכל מיני דברים שמקדמים אותם פוליטית.
 5. הייתם מצפים שיעשו על זה יותר רעש, אבל בקושי שמענו זימזום, וגם זה נעלם ונקבר באתרי החדשות תוך זמן קצר מאוד. ואף אחד לא הזכיר את הקשר הברור מאליו, שמדובר בחברה של אלוביץ' חברו של ביבי, שעומד כרגע למשפט בעקבות פרשת שחיתות גדולה. וביננו, היא רק קצה הקרחון של מה שמתרחש במשרד התקשורת כבר 20 שנה... אף אחד לא דואג לציבור, רק למושחתים.
 6. כן, כן, אחרי שנחשפה פרשת שחיתות מהמעלה הראשונה שמהווה רק את קצה קצוותיה של השחיתות הפושה בין ענף ומשרד התקשורת בתיווך חברי כנסת וראשי ממשלה(ביבי!) ותוך כדי שפרשת בזק מתנהלת וראשיה קבורים בה עד ראשם הגיבוי של המאגר הביומטרי, בניגוד לחוק! מאוחסן, כן, כן, על השרתים של אלוביץ'!!!!!!!!!!!!!!! וכך מבלי שאפילו היה צריך לפרוץ, המאגר הועבר לידיים פרטיות לא סתם ידיים פרטיות, ידיים טבולות ומעורבות בשרשרת שחיתויות ארוכה בהן הציבור נמכר שוב ושוב לידי כמה טייקונים וחבורתם לחגיגות השחיתות הרוחצים אחד ידו של השני ותודה לדרעי העבריין המורשע בגניבה, שגם הוא שמח מאוד להיות חלק מעסקת המכירה https://www.israelhayom.co.il/article/615851
 7. קלעת בול הבנתי מהדברים בדיון שהמחירים של ה1080 עלו לא חשבתי שהדברים הגיעו עד לכדי כך שמתם לב שכששואלים מה המחיר שואלים כמה זה עולה? למה לא שואלים כמה זה יורד? ובאמת המחירים כמעט תמיד רק עולים בטכנולוגיה ושווקים אחרים הינדסו שוק בו המחירים כל הזמן יורדים בעקבות השקת טכנולוגיות חדשות המיישנות ולפעמים אף מיתרות את הקודמות. אך גם שם נראה שהמחירים רק עולים בקצה העליון של הציוד. אנשים מוכנים להוציא יותר ויותר על כל המוצרים הללו ש"יורדים במחיר", והרבה מוצרים הופכים להיות נגישים יותר ויותר לקהלים נוספים גם בתקציבים הולכים וקטנים. אז בפעם הבאה שתגיעו לחנות מחשבים ותחשבו שזה אך טבעי שהמחירים לרוב דווקא ירדו, שאלו את המוכר: כמה זה יורד?
 8. מה מדהים? לפני שנתיים עלה לא הרבה יותר ומאז עברו שנתיים!!! מה שמדהים זה שהמחירים מחזיקים כל כך הרבה זמן בלי לרדת שמתם לב שכששואלים מה המחיר שואלים כמה זה עולה? למה לא שואלים כמה זה יורד? ובאמת המחירים כמעט תמיד רק עולים בטכנולוגיה ושווקים אחרים הינדסו שוק בו המחירים כל הזמן יורדים בעקבות השקת טכנולוגיות חדשות המיישנות ולפעמים אף מיתרות את הקודמות. אך גם שם נראה שהמחירים רק עולים בקצה העליון של הציוד. אנשים מוכנים להוציא יותר ויותר על כל הדברים האלו ש"יורדים במחיר". אולי שוק יד שניה יוכל להינות מהמשפט כמה זה יורד?
 9. ילד שנוסע על המדרכה לא רק ילד, אנשים מבוגרים רוכבים על המדרכה באופניים אם היית עושה ואוכף חוק שמותר לרכוב באופניי רק על הכביש כמות התאונות עם אופניים על המדרכה תרד, אך כתוצאה מכך כמות התאונות עם אופניים על הכביש תעלה יותר הועלת לחברה או הזקת לה? אם תיקח מכולם את השיקול מתי לחצות את הכביש מתחת לבית, הועלת לעולם או הזקת? אם חיברת את כולם למטריקס? והם חיים בביטחה גמורה בתור בטריה? אין יותר תאונות הועלת לאדם או הזקת?
 10. הציות לחוקים צריך להיות מידתי בהתאם להכל הולך רגל מסכן בעיקר את עצמו וגם זה רק בתיאוריה כי מאות מיליוני אנשים בעולם חוצים כל יום מחוץ למסגרת הרמזורים בביטחה ובהצלחה
 11. כדי לעזור לחברה להסדיר תנועה אך אם היא תוגזם כמו לאסור ולקנוס כמו רעלות באיראן הולכי רגל שחוצים בכל מקום שאינו מעבר חציה, או באור אדום הרי שהחברה האנושית תתמרד אנחנו לא מכונות יש לנו שיקול דעת והכביש מאפשר יותר מרחב ממה שאפשר לראוי להסדיר ולציית ברמזורים על טיימר אנחנו לא ילדים למדנו להביט ימינה ושמאלה
 12. לכל אדם יש סיבה להפעיל שיקול דעת החוק נוצר ע"י בני אדם בשביל בני אדם ולכן החוק אמור לשרת מטרה נעלה ולא לשמש כיצרן עוולות שיטתי
 13. לחוקים יש סיבות להיות שם כמו גם לעקיפתם
 14. ודאי שיכול גם יכולה לבוא שיירת גמלים ולחצות אותו אבל אני מדבר על צומת רפאים זאת אומרת שאין שם רכב אחד, לא בצומת, ולא באופק כשהמציאות הממשית! מאפשרת משהו אז הדבר אפשרי שני מצבים אחד יעיל ונכון על פי המציאות הממשית והשני מוכתב ע"י פחד לא רציונלי שמיובא ממציאות אחרת שאינה באמת מתרחשת בהווה איזה מהם יותר שפוי?
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close