emoky - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

emoky

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  7
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  2יום 13ש' 40דק' 30שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות emoky

 • דרגה
  Zone Newbie

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. קראתי כבר בעבר אבל תודה קראתי שוב עכשיו. ידוע לי שהנדסאי זה לא תואר או מקצוע בכלל קיים בחול אבל אני חושב שזה הכי מתאים לי מבחינת יכולות אקדמאיות והישגים.
 2. לדעתך אלקטרוניקה זה לא תחום מומלץ? דווקא ראיתי שקיימות הרבה משרות שדורשות הנדסאי אלקטרוניקה בהשוואה לתוכנה וחשמל שמעט ולא מצאתי. ממה שאמרת אז בגדול עבודה במפעל הוא מאוד שוחק וחוזר על עצמו לא? יש לך אולי ניסיון שתחום שתוכל לשתף עליו? תודה רבה שוב על כל העזרה. יום נעים
 3. אהלן זה שוב אני, יכול להיות שתוכל אולי לפרט קצת יותר לעומק מה הכוונה להוכיח ידע? כאילו ההנדסאי אלקטרוניקה לא יספיק להתקבל למשרה? צריך להפגין ידע הרבה מעל מעבר מה שלומדים? וגם יכול להיות שאתה יכול קצת לפרט מה הכוונה לעבוד במפעל? אני מצטער על הבורות שלי. תודה רבה ושבת שלום.
 4. את האמת שאני כבר מגוייס ומשתחרר עוד תקופה. הבעיה שאני מאוד לא רואה את עצמי וגם לא יכול מבחינת הבגרות שלי להתקבל לעשות תואר, יש לי תשוקה לתחום אבל לא ברמה של מהנדס שמבין כל ס"מ בתיאוריה של התחום. אני מבין גם שבסופו של דבר כדי להתקבל לעבודה במשהו אתה צריך להיות מספיק מקצועי ומבין בתחום שיהיה שווה למישהו לשלם לך משכורת. בגלל זה חשבתי יותר לכיוון של הנדסאי או קורסים מסויימים. מה זאת אומרת עבודה במפעל, ממש פס ייצור כמו בסרטים? מצטער על הבורות שלי אני פשוט חסר ידע כלפי העולם האמיתי בקשר לשוק העבודה. בכל מקרה תודה רבה לך העזרה מעריך את זה מאוד
 5. הבנתי תודה רבה לך, דווקא שהסתכלתי לגבי משרות של הנדסאי אלקטרוניקה ראיתי שהדרישות לא מטורפות מדי, ראיתי שיש תחום שנקרא בדיקות סופיות ודווקא קיימות הרבה משרות לתפקיד הזה, יצא לך לשמוע על זה? בקשר לפיתוח אתרים אם נגיד אעשה קורס או שתיים של פיתוח אתרים אוכל אולי להתשלב בזה בתור עבודה או שהשוק מפוצץ כבר בטיפוסים כמוני שמנסים להיות ערמומיים ולא לעשות תואר?
 6. אהלן כבר כתבתי פה פעם למי שזוכר אותי רק שהפעם הדיון הוא קצת שונה. כמו שכבר ציינתי בעבר אני רוצה לנסות ללכת לתחום טכנולוגי שאשתחרר מהצבא כי מאז ותמיד הייתי במחשב (אמנם לא עשיתי דברים מועילים מדי עד עכשיו) אבל בתקופה האחרונה התחלתי קצת ללמוד על Arduino וגם שיעורים בסיסיים על Java ממה שהבנתי בגדול, אלא אם כן עושים תואר במדעי מחשב אז קשה להיכנס לתחום אלא אם כן יש לך הרבה ניסיון בלי קשר לתואר אקדמי. קראתי באינטנרט שאנשים מתקשים למצוא עבודה אפילו!!! עם תואר ביד, אז מה לגבי הנדסאים או קורסיסטים למיניהם? ראיתי שאצל רוב האנשים זה מסתכם בזה בזה שהם למדו קצת לתכנת ונאצלו להתעסק בכלל בתחום אחר כפרנסה. מה יותר ריאלי להיכנס לעבוד כחייל משוחרר ובלי תואר אקדמי, יש לי בתוכי מן קריצה לתחום התוכנה אבל לא יודע אם זה סתם הסרטים שאני חי בהם. החיים בתור מתכנת באמת כאלה מעניינים? כל היום להתעסק עם קוד ולדעת דברים מועילים כמו שפות תכנות וכו. תודה רבה.
 7. כן תודה על ההצעה, כבר יצא לי לראות סרטונים אפילו להוריד כמה PDF, למדתי קצת על התחום כבר
 8. אני אמנם לא כזה קרוב לשחרור שלי אבל עוד כמה חודשים זה כבר יגיע. התחלתי טיפה לחשוב על מה יהיה איתי אחרי הצבא ובינתיים יש לי כמה רעיונות בראש שלי, אני רוצה לנסות ללכת לתחום טכנולוגי כי מאז ותמיד הייתי במחשב (אמנם לא עשיתי דברים מועילים מדי עד עכשיו) אבל בתקופה האחרונה התחלתי קצת ללמוד על Arduino וגם שיעורים בסיסיים על תחום התמיכה הטכנית (Comptia A+). ממה שהבנתי בגדול, אלא אם כן עושים תואר בתחום חשמל/תוכנה/מדעי מחשב אז מאוד קשה להיכנס לתחום מבלי להיות איזה גאון על שכבר מגיל 13 מתכנת. קראתי הרבה באינטנרט (לא יודע עד כמה זה נכון) שכל הקורסים של תכנות של גון ברייס וכו הם קצת חרטוט, שרוב האנשים שמסיימים את הקורסים האלה אחרי תשלום של 15 20 אלף שקל מסתכמים בזה שהם למדו קצת לתכנת ונאצלו להתעסק בכלל בתחום אחר כפרנסה. אותו דבר שמעתי גם על ההנדסאי למיניהם, בין אם זה תוכנה או אלקטרוניקה. בגלל זה יותר משך אותי תחום הIT כי אני בן אדם שאוהב להבין איך דברים עובדים ולתקן דברים שלא עובדים. אני מאוד מתחבר לתחום מחשבים (אולי פחות למתמטיקה ותיאוריה). לצערי חוץ מידע בסיסי איך להוריד משחקים וכל השטויות האלה אין לי באמת ידע או ניסיון בשום דבר פרקטי או יעיל. אני לא יודע בכלל מה זה Active directory, בקושי יודע איך לחבר מחשב לרשת חוץ מלשים סיסמא, יודע להתקין ווינדוס וזהו בערך. כמו שרשמתי כבר מקודם התחלתי להתעסק קצת עם Arduino ובינתיים אני מאוד נהנה מזה אבל אני גם מודע לעובדה שזה בסך הכל די צעצוע, תחום החומרה וembedded הוא שנות אור יותר מורכב מקוד פשוט בide של ארדואינו. אני אסכם קצת את כל הסלט הזה שכתבתי פה, יש טעם לעשות הנדסאי תוכנה/אלקטרוניקה? זה שווה את ההשקעה הכספית הגדולה הזאת? או עדיף לי ללכת לכיוון הIT (למרות שגם שם הקורסים יקרים מאוד)? אני בן אדם שאוהב להבין איך דברים פועלים לצערי ראש ריאלי או מתמטי אין לי ואני אהיה כנה מכל הלב אני מאוד לא רואה את עצמי משפר יחידות מתמטיקהו כו כי אני לא חושב שיש לי את המוטבציה לעשות דבר שכזה.
 9. אני אמנם לא כזה קרוב לשחרור שלי אבל עוד כמה חודשים זה כבר יגיע. התחלתי טיפה לחשוב על מה יהיה איתי אחרי הצבא ובינתיים יש לי כמה רעיונות בראש שלי, אני רוצה לנסות ללכת לתחום טכנולוגי כי מאז ותמיד הייתי במחשב (אמנם לא עשיתי דברים מועילים מדי עד עכשיו) אבל בתקופה האחרונה התחלתי קצת ללמוד על Arduino וגם שיעורים בסיסיים על תחום התמיכה הטכנית (Comptia A+). ממה שהבנתי בגדול, אלא אם כן עושים תואר בתחום חשמל/תוכנה/מדעי מחשב אז מאוד קשה להיכנס לתחום מבלי להיות איזה גאון על שכבר מגיל 13 מתכנת. קראתי הרבה באינטנרט (לא יודע עד כמה זה נכון) שכל הקורסים של תכנות של גון ברייס וכו הם קצת חרטוט, שרוב האנשים שמסיימים את הקורסים האלה אחרי תשלום של 15 20 אלף שקל מסתכמים בזה שהם למדו קצת לתכנת ונאצלו להתעסק בכלל בתחום אחר כפרנסה. אותו דבר שמעתי גם על ההנדסאי למיניהם, בין אם זה תוכנה או אלקטרוניקה. בגלל זה יותר משך אותי תחום הIT כי אני בן אדם שאוהב להבין איך דברים עובדים ולתקן דברים שלא עובדים. אני מאוד מתחבר לתחום מחשבים (אולי פחות למתמטיקה ותיאוריה). לצערי חוץ מידע בסיסי איך להוריד משחקים וכל השטויות האלה אין לי באמת ידע או ניסיון בשום דבר פרקטי או יעיל. אני לא יודע בכלל מה זה Active directory, בקושי יודע איך לחבר מחשב לרשת חוץ מלשים סיסמא, יודע להתקין ווינדוס וזהו בערך. כמו שרשמתי כבר מקודם התחלתי להתעסק קצת עם Arduino ובינתיים אני מאוד נהנה מזה אבל אני גם מודע לעובדה שזה בסך הכל די צעצוע, תחום החומרה וembedded הוא שנות אור יותר מורכב מקוד פשוט בide של ארדואינו. אני אסכם קצת את כל הסלט הזה שכתבתי פה, יש טעם לעשות הנדסאי תוכנה/אלקטרוניקה? זה שווה את ההשקעה הכספית הגדולה הזאת? או עדיף לי ללכת לכיוון הIT (למרות שגם שם הקורסים יקרים מאוד)? אני בן אדם שאוהב להבין איך דברים פועלים לצערי ראש ריאלי או מתמטי אין לי ואני אהיה כנה מכל הלב אני מאוד לא רואה את עצמי משפר יחידות מתמטיקהו כו כי אני לא חושב שיש לי את המוטבציה לעשות דבר שכזה.
×
 • צור חדש...

פופולרי עכשיו: למקרה שפספסת

בראש החדשות:

לחשב מסלול מחדש: ייצור השבבים של אינטל סובל מעוד עיכוב – והחברה תשקול סיוע חיצוני

יצרנית השבבים נאלצת להודיע למשקיעים שלה כבר עכשיו על עיכוב של חצי שנה לפחות במעבר אל תהליך ייצור מתקדם של 7 ננומטר - ועל גישה עסקית חדשה שלא תפסול על הסף שימוש בייצור שבבים חיצוני במסגרת חלק מהמוצרים

קרא עוד

באז-זון: כל מה שחם ברשת

חדש באתר