תוכן QttP - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

QttP

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  24,686
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  38

כל דבר שפורסם על-ידי QttP

 1. אכן, שכחתי לציין שחלק מיצרני הDLNA מימשו הרחבות לתקן, שכוללות קבצי כתוביות. טוב לשמוע שserviio הוא אחד מהם. יכול להיות שצריכים תמיכה לזה גם בטלוויזיה עצמה (הבנתי שסמסונג הם הבודדים שיש להם).
 2. האמת היא שבדיוק עכשיו יצא לי להתעסק עם זה כי קניתי טלוויזיה חכמה LG OLED עם WEBOS הכי עדכני, ומבחינה זו הופתעתי לרעה. ראשית, היא לא תומכת בSMB, ולא מסוגלת לחפש בעצמה תכנים ברשת. הבנתי שמדובר במשהו שLG עקרונית או מתוך עצלנות לא מוסיפים לאף טלוויזיה שלהם. Panasonic Viera ישנה ופרימיטיבית יותר אצל ההורים שלי עושה את זה בלי בעיה. שנית, מסתבר שהטלוויזיה עצמה יודעת לפענח פחות פורמטים מטלוויזיית LG LED ענתיקה בת 10 שגם יש לי. מצד אחד, DTS עדיין לא עובד, ומצד שני נראה שהטלוויזיות החדשות שלהם איבדה תמיכה בDivX 5 ומסרבות לנגן כל קובץ עם FourCC של DX50 (וגם כשמשנים את הDX50 למשהו אחר - זה לא עובד). זה מרגיז אותי כי יש לי אוסף לא קטן של סדרות טלוויזיה ישנות ואהובות בפורמט הזה. סטרימר המחובר בHDMI כנראה יהיה אופציה מועדפת. אפשר גם לקנות USB חיצוני של כמה טרות ולחבר אותו, אבל אז תקועים עם מגבלות הפענוח של הטלוויזיה. DLNA פחות טוב עקרונית, כי רובם משתפים רק קבצי מדיה ולא קבצים אחרים, מה שגורם לכתוביות חיצוניות בפורמט SRT לא לעבוד, אפילו אם הטלוויזיה יודעת לפענח אותם - הסיבה היא שהיא פשוט לא רואה את הקובץ (כשמחברים ישירות בUSB זה עובד). אפשר גם Cast ממחשב Win10 כלשהו, אבל זה פתרון ad-hoc שלא טוב תמיד, כי הוא פשוט משתף מסך מה שמונע שימוש במחשב למטרה אחרת בזמן הצפייה.
 3. אם הטלוויזיה חכמה, היא יכולה לחפש תקני וידאו ברשת באותה צורה, ואז לא צריך אפילו סטרימר. מה הדגם של הטלוויזיה?
 4. אהבתי את Doom של 2016. וגם Doom Eternal אומרים שהוא לא רע (עוד לא שיחקתי). חבר שלי המליץ לי על Ghost of Tsushima וזה נראה יפה. משחק נוסף ששיחקתי בו שנראה יפה מאוד, אך היה לי קשה מידי זה Sekiro.
 5. אמנם 7200 עדיין יותר מהיר, אך בדיסקים החדשים ההבדל לא משמעותי כמו שהיה בעבר. וודאי שדיסקים חדשים עם 5400RPM מהירים הרבה יותר (לעיתים פי שניים) מדיסקים ישנים של 7200RPM. כאשר השימוש הוא בעיקר לאחסון סטטי, ההבדל עוד פחות משמעותי. אין כמעט מצב שתרגיש בו.
 6. חבר שלי שמזמין המון, משתמש בUSHOPS כבר שנים ודי מרוצה, במיוחד משירות איחוד החבילות שלהם.
 7. תן לי לנחש - אתר "למבוגרים" כלשהו? אחרת לא ברור למה אתה מתבייש לומר באיזה אתר מדובר. בכל אופן - דרך סבירה לבדוק שהלינק לפייפאל הוא באמת לינק לפייפאל, הוא לבצע LOGIN עצמאי לחשבון שלך בטאב/חלון אחר, ואז ללחוץ על הלינק לתשלום. במצב זה אתה צריך להיות מועבר אוטומטית לחשבון שלך, והשם / אימייל שלך כבר יופיעו בטופס. אם אתה רואה איזה מסך LOGIN מוזר, אז הייתי חושד. וכמובן - לשים לב להתראות של HTTPS - אם פתאום הוא מזהיר אותך שהחיבור לא מאובטח / לא ניתן לאמת את זהות השרת - ברח ואל תזין שם לעולם פרטי תשלום.
 8. זה מזכיר את הדיון בין הנהגים בגיר ידני לעומת גיר אוטומט, עם הטיעונים על זה שהידני יותר חסכוני, ונותן יותר שליטה, ונהג טוב יכול להוציא ממנו תוצאות יותר טובות. בהתחלה זה היה נכון, עד שתיבות ההילוכים האוטומטיות השתפרו ונהיו חכמות וכיום נותנות יעילות וביצועים עדיפות ממה ש99% מהנהגים יוכלו להשיג בתיבה ידנית. אז כשאותו דבר יקרה למצלמות עם החומרה האיכותית, זה יהיה, כמו שMilford אומר - קפיצת המדרגה הכי משמעותית בהסטוריה של הצילום.
 9. אתה צריך להתחיל מהתחלה. לא מספיק להתקין Android Studio. צריך גם את הSDK המתאים, ולקנפג הכל. יכול להיות שכדאי לך להתחיל ממעין Hello World: https://developer.android.com/codelabs/android-training-hello-world
 10. מה דגם המחשב הנייד? האם הוא באחריות? לרוב יצרני הניידים מספקים באתר שלהם IMAGE התקנה של WINDOWS שאפשר להוריד לכונן USB (ואז לא צריך להיעזר בלפטופ של חבר).
 11. יכול להיות שזה בקבצים שנוצרים אוטומטית בשלב הקומפילציה, ולכן לא יעזור לשנות שם - כי הם יידרסו כל פעם מחדש. זה אומר שצריך לשנות במקום אחר. בכל מקרה, לקמפל ולהתקין מחדש את האפליקציה על אנדרואיד דורש איזשהו ידע בסיסי בתוכנה. האם הצלחת לקמפל את הקוד ולהגיע למצב שנוצר APK?
 12. הWAN שלו תומך ב1000. כל פורט LAN פנימי תומך רק עד 100. WIFI יכול תאורטית להגיע ל300 בתדר 2.4 או ל867 בתדר 5, אבל במציאות זה יהיה רחוק מזה, כנראה. עדיין - סך כל הלקוחות ברשת ביחד יוכלו לקבל יותר מ100 מגה, אבל פורט LAN בודד - לא. רק בגרסה V3 של הנתב הזה כל הפורטים שודרגו לגיגהביט. אבל זו חומרה אחרת - לא משהו שאפשר לשדרג בתוכנה.
 13. יכול להיות שזו בעיית התקנה, וגם לא פוסל את האפשרות שלוח האם תקול. אאל"ט זה פחות או יותר הרכיב היחיד שלא ניסית להחליף. האם בדקת כונן לשגיאות? הרצת SFC /SCANNOW כדי לבדוק אם יש קבצי מערכת שניזוקו?
 14. זה בטוח לא יקרה, אבל אם המחשב יהיה מיושן / חלש במובנים אחרים, אז החוויה כן עשויה להיפגע.
 15. אכן וידאו נחמד, וגיליתי בזכותו כמה פיצ'רים מעניינים. מזל שראיתי מהאמצע, אחרת הייתי מכבה מיד כששמעתי את הבדיחה הנדושה והמטומטמת על "גרסה אחת טובה, אחת גרועה, אחת טובה, אחת גרועה".
 16. ייתכן שהוא דפוק. תיתכן גם בעיית תאימות או באג בקושחה. חלק מהתקני הSATA בחלק מהמערכות נכנסים ללופ בעייתי של חסכון בחשמל שכאילו כל הזמן מכניס ומוציא אותו ממצב שינה. זה גורם לתופעות כמו שציינת (מהירות לא יציבה, יורדת כמעט לאפס מידי פעם). 1. תבדוק בכלים של SEAGATE האם יש עדכון קושחה לכונן הזה 2. (בהנחה שמדובר במערכת WIN10) תקרא פה כיצד לחשוף את הגדרת הAHCI LINK POWER MANAGEMENT ולכבות אותה: https://www.tenforums.com/tutorials/72971-add-ahci-link-power-management-power-options-windows.html
 17. זה תמיד היה המצב עם Windows. למשל Win10 שיצאה ב2015 - אפשר להתקין גם על מחשב מ2005, אבל החוויה לא תהיה נעימה בלשון המעטה, ותקלות שונות, שנובעות בעיקר מדרייברים מיושנים, יכולות להפוך את המחשב ללא שמיש כלל. והנה רק אתמול מישהו מדווח שהצליח להתקין Win11 על מחשב נייד Core 2 Duo מ2007: https://forum.thinkpads.com/viewtopic.php?p=861173#p861173 זה אמנם ניסוי כיפי, אך ממש לא אומר שכדאי לעשות את זה. מצד שני, הוא אומר שעל מחשב עם מעבד Core i דור רביעי זה עובד לו פצצה (למרות שזה כמה דורות מתחת לסף "התמיכה הרשמית").
 18. זה קורה רק במצב מנוחה, כשלא נוגעים במחשב זמן מה? או שקרה לך גם באמצע עבודה?
 19. במערכת הפעלה Windows תמיד יש שיפורים מדור לדור, זה נכון, אך שיפורי ביצועים כמעט אף פעם לא יהיו יום ולילה, והם גם תלויים הרבה בדרייברים מותאמים. יש מצב טוב שבמחשבים חדשים תראה יתרונות מסוימים, אך במחשבים ישנים או כאלה שלא נתמכים רשמית - לא תראה, או אפילו תהיה נסיגה מסוימת. הדרך היחידה לדעת זה לנסות, או לחכות למספיק משתמשים שינסו בשבילך. הפיצ'ר המעניין ביותר לטעמי בWindows 11 זה תמיכה מובנית ביישומי android. אם זה היה קריטי בשבילי, אולי הייתי מתקין כבר עכשיו, אבל זה לא, אז אני יכול לחכות.
 20. כמה חיבורים אתה צריך? קניתי את זה לפני כמה שבועות: https://www.ebay.com/itm/163715183836 יש לו חיבורי USB/VGA ל4 מחשבים ו3 כניסות USB לציוד. יש גם דגם קטן יותר עם חיבור לעד 2 מחשבים. עושה את העבודה, עבור 4 מחשבים. מעבר הUSB מאוד מהיר. חסרונות: 1. לא מעביר standby, זאת אומרת שכאשר המחשב נכבה או רק מכבה את המסך - הKVM פשוט "מנתק" את יציאת הVGA שלו ובמקום מסך במצב שינה יש מסך שמרגיש כאילו הכבל בצד השני לא מחובר לשום דבר. חלק מהמסכים לא נכבים במצב זה אלא נשארים דולקים לכמה דקות או לתמיד עם הודעה על המסך "כבל VGA לא מחובר". 2. אין חיבור מתח חיצוני, כלומר הוא ניזון מהמחשב בלבד. זה אומר שהוא לא יסחוב התקני USB כבדים וגם אומר שברגע שהמחשב שהוא מחובר אליו נכבה ולא מעביר אות USB, הוא מתאפס ובהדלקה הבאה לא יזכור את המחשב האחרון שהיה מחובר, אלא יחזור למחשב הראשון. במחיר הנמוך הזה קשה לצפות ליותר מזה, אבל אולי אתה צריך יותר מזה. חוץ מזה שזה מסין ויכול לקחת לו חודש ויותר להגיע.
 21. לא רואה סיבה לשדרג בכלל. אני כמעט אף פעם לא משדרג מערכות הפעלה. מן הסתם בשלב כלשהו מחשב שאקנה בעתיד יגיע עם WIN11 מותקן.
 22. בגדול, כן, אלה האפשרויות. (3) זה כדי לשלול בעיות תוכנה (משהו שהשתבש בהגדרות) (1) זה כדי לשלול בעיית חומרה בכבל/מתאם לגבי (2) - תלוי איך ביצעת את הניסוי. אם עשית את זה בזמן שכרטיס המסך מחובר - זה לאו דווקא אומר משהו, כי לרוב השבב הגרפי המובנה לא פעיל במצב הזה. אם ניתקת את כרטיס המסך, חיברת ליציאה בלוח ועדיין זה נותן את אותה התוצאה - זה מחזק את ההשערה שמשהו תקול במתאם/כבל.
 23. יכול להיות שהמתאם/כבל התקלקלו. או שמשהו נדפק בכרטיס מסך / דרייבר שגורם לו לא לזהות את החיבור המשני הזה. אפשר לנסות להתקין מחדש את דרייבר כרטיס המסך...
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר

חוגגים יום הולדת ל-Ghost Recon: משחק קלאסי חינם להיום והכרזה שנויה במחלוקת לעתיד

חוגגים יום הולדת ל-Ghost Recon: משחק קלאסי חינם להיום והכרזה שנויה במחלוקת לעתיד

חברת Ubisoft החליטה לחגוג כהלכה את יום ההולדת ה-20 של מותג האקשן הטקטי שלה, מבית היוצר של הסופר המנוח טום קלנסי, עם חלוקה חינמית של הכותר הראשון שהפך את המותג למה שהוא - לצד הכרזה על משחק חינמי חדש שגורם למעריצים הוותיקים לזעום