עבור לתוכן
 • צור חשבון

etal

מומחה
 • מספר הודעות

  2,817
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  35
 • זמן מחובר

  1684יום 16ש' 10דק' 54שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי etal

 1. הלוחות הזולים לא באמת מתאימים למתומן ליבות הם לא מסוגלים לעמוד בצריכת החשמל הנדרשת. קח בחשבון ש-9700 גם צריך קירור מתאים, הקירור הבסיסי של אינטל לא מספיק. זו אופציה אבל אני חושב שהייתי בוחר 3600 לרוב השימושים
 2. אני מעריך שזה יעבוד אבל קח בחשבון שכרטיס זכרון הוא תחליף גרוע מאוד לדיסק במחשב, הביצועים מאוד נמוכים והוא צפוי להתקלקל מהר כי הוא לא מתוכנן לעמוד בכמות הכתיבות הנדרשת.
 3. אי אפשר להרחיב כלום במחשב הזה הכל מולחם על הלוח, הדבר היחיד שאפשר זה לשים כרטיס זכרון או לחבר דיסק און קי.
 4. זה עולה להם אותו דבר אז למה שיקחו sata? בכל מקרה המצב אצלם קצת שונה מב-pc כי אפשר לתכנן את המשחקים סביב זה שיש ssd מהיר ולמצוא דרכים לנצל אותו.
 5. שום פתרון פשוט לא כולל את המילה raid בתוכו מה גם שמבחינת ביצועים זה לא מתקרב ל-ssd. הפתרון הפשוט זה לקנות כונן nvme יותר גדול יותר.
 6. בשום מקרה לא הייתי בוחר דיסק QLC לצורך עריכת וידאו, זה פוסל את ה-Crucial P1 ואת האינטל המקביל לו.
 7. אני מניח שהתכוונת SMSL SA300 זה יעבוד אבל לדעתי זה יהיה גבולי למדי ובטח לא יוציא את המקסימום מהרמקולים. בחדר קטן ובעוצמה לא גבוהה אני מצפה שזה יהיה בסדר אבל זה רמקול עם נצילות יחסית נמוכה וזה מגבר די חלש שיוציא הרבה distortion ברגע שתרצה להגביר אותו. אין לי הרבה מה להמליץ במחירים האלו, אולי עדיף לחפש רסיבר יד שניה.
 8. כדאי שתבדוק את ניצול המעבד כל ליבה בנפרד, בהחלט אפשרי ואפילו די סביר שליבה אחת היא ב-100% והיא צוואר הבקבוק של התהליך (יחד אולי עם מהירות הזכרונות) גם אם יש ליבות אחרות שלא מנוצלות עד הסוף ולכן בכללי האחוז שמופיע הוא נמוך יותר.
 9. מוכרים רק על הנייר, אתה יכול לעשות הזמנה אבל את המוצר תקבל כנראה רק בסוף החודש אחרי שיעבור התאריך שבו אינטל מאשרים למכור. אפילו את התאריך הם לא מרשים לפרסם בצורה רשמית.
 10. הייתי מנסה למצוא עם איזה מעבדים המחשב הזה נמכר בזמנו והולך על אחד מהם, כמובן שהכי בטוח זה ללכת על הדגם המקורי שפרקת.
 11. בראשון אין סים ו-4G, למה הוא בכלל ברשימה שלך? בשניהם אין תמיכה אמיתית בעט אבל זה די צפוי במחיר הזה.
 12. מה הציעו לך עד עכשיו? מה התקציב?
 13. יש לך נתונים יותר מלאים על הלוח הזה? יצרן? אולי קישור? הדבר היחיד שגוגל מביא לי זה לוח של מחשב נייד ישן, אם זה מה שיש לך אז חבל על הזמן זה לא שווה את ההתעסקות.
 14. אני רואה שדווקא התחברת בהצלחה דרך ssh, מפה זה כבר לא קשור לאמזון אלא רק ל-image שבחרת להריץ על המכונה שם. אולי תספר לנו מה ה-image הזה ומה אתה מנסה לעשות?
 15. כל כרטיס שצורך קרוב ל-200w צריך לקרר את עצמו ולפזר את החום החוצה. בלי קשר לזה שהכרטיס חדש או ישן תמיד הכרטיסים החזקים יותר גם צורכים יותר חשמל, לשם השוואה הכרטיס הקודם שלך צרך פחות מ-75w והיו דגמים אפילו בלי מאוורר בכלל.
 16. אתה מייחס יותר מדי יכולת למגדיל טווח (או יותר נכון wifi repeater), עוצמת השידור של מגדיל טווח היא בדיוק כמו של ראוטר ביתי רגיל זה המקסימום שהחוק מרשה למכשיר ביתי. סה"כ זה מכשיר די טיפש שפשוט משדר מחדש כל מה שהוא קולט מה שאומר שחצי הזמן הרשת תפוסה בגלל השידורים החוזרים האלו ולכן כולם מקבלים חצי מהמהירות. האם ביחידת הדיור של אח שלך יש אפשרות לקלוט היום את הרשת של מהבית? אם לא איפה אתה חושב למקם את המכשיר הזה? הוא חייב לשבת בנקודה שיש בה קליטה של הרשת הביתית וגם להיות קרוב מספיק לדירה של אח שלך כדי לשדר שם רשת משלו.
 17. הטענה היא שאין מקום בזכרונות של הביוס שצריכים להכיל טבלאות עם כל הנתונים וקוד מתאים לכל המעבדים השונים. כבר כשיצא הדור השלישי של רייזן היו עם זה בעיות והיו לוחות שנאלצו לבטל את התמיכה בחלק מהמעבדים הישנים כדי לפנות מקום לחדשים. לדעתי זה לא לגמרי מסביר את העניין, יש לוחות עם זכרונות גדולים מספיק והיצרן תמיד יכול להוציא שתי גרסאות לביוס אחת שתומכת במעבדים חדשים ואחת שתומכת בישנים. אנחנו עוד נראה אם בפועל באמת שלא תהיה שום תמיכה או שחלק מהיצרנים בכל זאת יעשו את המאמץ למרות העמדה הרשמית של AMD.
 18. בלי כבל לא תוכל להתחבר ישירות לראוטר (לא שברור לי מה זה אומר) אם ככה אז האופציות שיש בשוק הן: - מתאמים על רשת חשמל (פלוס access point בקומה העליונה) - מכשירי mesh למיניהם - מגדילי טווח wifi
 19. והיה דורש לייצר ליין נפרד של מוצרים לדסקטופ שלא מתאים למחשבים ניידים (שזה רוב המכירות היום) בקיצור זה היה גורר גם מחיר גבוה יותר. האמת שאני לא רואה שום מניעה לבנות מחזיק אנכי שיתאים ל-M2 שקיים היום רק לא נראה לי שזה בסדר העדיפויות של אף אחד.
 20. באיזה תשתית מדובר? בזק? כבלים? האם יש לך כבל רשת (או אפשרות להשחיל אחד) בין הראוטר בקומה הראשונה לקומה השניה? כמעט תמיד יותר משתלם לקנות את החומרה הנדרשת באופן עצמאי ורק שיהיה ברור אין דבר כזה לקנות מנוי נפרד לקומה השניה, זו לא אופציה שקיימת בכלל.
 21. ב-B450 התקשורת בין הציפסט למעבד נעשית בעזרת PCIe 2 וב-B550 עברו ל-PCIe 3 אל תבלבל את זה עם כרטיסי ההרחבה של לוחות B450 שכמובן תומכים ב-PCIe 3 הם מחוברים ישירות למעבד ולא עוברים דרך הציפסט.
 22. כנראה שלאף אחד אין נסיון עם הדגם הזה. מבחינת הנתונים הוא נראה בסדר, מסך IPS סטנדרטי למדי, הדבר היחיד שחסר לי זה האפשרות לכוון את הגובה ואולי USB Hub שמובנה במסכים דומים. אם מה שחשוב לך זו תקופת האחריות אז לך לך על זה.
 23. - תדר הטורבו המקסימלי הוא תדר שליבה אחת או שתיים יכולות להגיע אליו לזמן קצר בלבד - תדר הבסיס הוא התדר שמובטח שכל הליבות של המעבד יוכלו לשמור עליו בעבודה ממושכת, ברוב המחשבים גם בפעולות ארוכות התדר בפועל יהיה גבוה בהרבה מתדר הבסיס - לצורך חיסכון בחשמל כשאין עומס המעבד יכול גם לרדת מתחת לתדר הבסיס
 24. אני חושש שפרשת לא נכון את מה שכתוב שם. יש לתחנת העגינה הזאת שני חיבורי TB3, האחד שמתחבר למחשב והשני שמאפשר לשרשר התקני TB3 נוספים כמו אחסון או מסך. החיבור למחשב חייב להיות TB3 ולא כתוב אחרת בשום מקום, עמודים 4 ו-5 מתייחסים לחיבור ה-TB3 השני שבו כמובן לא חייבים להשתמש.
 25. ממליץ פשוט על ipad, לדעתי הוא הכי זול שיש לו תמיכה בעט סטילוס ויחד עם מסך טוב ותמיכת תוכנה מצויינת זו החבילה הכי משתלמת שתמצא.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close