עבור לתוכן
 • צור חשבון

etal

מומחה
 • מספר הודעות

  2,717
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  33
 • זמן מחובר

  1597יום 15ש' 50דק' 43שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי etal

 1. מה זה ראוטר "פייבר" יש לך דגם ספציפי? אם הכוונה היא לראוטר של HOT שהם קוראים לו פייבר אז למיטב ידיעתי אין שם שום חיבורי פייבר רק חיבורי רשת 1 גיגה רגילים. קח בחשבון שה-switch הזה חייב מתאמי SFP+ שצריך להוסיף לקצה של כל כבל שמתחבר אליו, הוא לא מתחבר ישירות לכבלי התקשורת. המחיר של אותם מתאמים יכול לנוע מ-20$ עד 100$ לכל מתאם תלוי במהירות הרצויה, המרחק וסוג הכבל שאתה רוצה לחבר.
 2. - כרטיסים עם 4 יציאות HDMI ובטח שיותר מזה הם כרטיסים לשוק המקצועי אלא אם תמצא ציוד משומש המחירים שלהם יהיו בהתאם. - ההנחה שלך שאף מתאם לא יעבוד לא ברור לי על מה היא מסתמכת - בתחום ה-digital signage מקובלים פתרונות שמשתמשים בהרבה מכשירים זולים ופשוטים עם שליטה מרכזית עליהם במקום מחשב יחיד שמחובר ישירות לכל המסכים. פתרונות מסחריים לא חסר אבל יכול להיות שאפילו אוסף מכשירי Raspberry Pi סטנדרטים עם תוכנת PiWall יעשו את מה שאתה מבקש. - כיוון שהטאבלט מריץ אנדרואיד למה שתוכנת הנגן לא תשב על הטאבלט עצמו? למה אתה חייב להשתמש בחיבור ה-HDMI בכלל?
 3. כרטיסי רשת למחשבים זה החלק הקל, בלי לחבר אותם לראוטר או סוויטש מתאים אז מה הטעם בזה בכלל? איך אתה חושב לחבר פייבר לראוטר שלך ומה אתה חושב שתרוויח בזה אם החיבורים שלו בכל מקרה מוגבלים ל-1 גיגה? נכון להיום העולם לא הולך לכיוון של פייבר ביתי, במרחקים של רשת ביתית ומשרדית חוטי נחושת איכותיים יכולים להעביר 10 גיגה ככה שאף אחד לא רואה את הצורך בסיב אופטי לצרכים האלה. כרגע ציוד רשת של 10 גיגה הוא עדיין יקר מאוד, יש מהירויות ביניים של 2.5 ו-5 גיגה קצת יותר זולות ועדיין מדובר בהשקעה של אלפי שקלים בלי שזה יתן יתרון מוחשי למשתמש הביתי.
 4. אפשר לקחת מארז יותר זול ולחסוך -100 שקל, גם ברמה של הספק אפשר לרדת ולחסוך קצת, מצד שני הייתי ממליץ להוסיף מאה שקל ולהכפיל את הגודל של ה-SSD.
 5. - לא הייתי בוחר לוח mini ITX אם לא הולכים על מארז קטן במיוחד, אם חובה wifi+bt אז מוסיפים כרטיס מתאים ללוח רגיל. - יש ספק כוח אחד מיותר במפרט הזה.
 6. etal

  שאלה eclipse java

  משום מה העורך במצב שהוא מראה לך את כל התווים הבילתי נראים כמו רווחים וטאבים, הסימון המוזר זה פשוט הסימון של סוף השורה. זה לא אמור להפריע לך לעבוד אבל בכל מקרה אפשר לבטל את זה בהגדרות של העורך, תבטל את show whitespace characters וזה יעלם. https://stackoverflow.com/questions/2330620/eclipse-i-turned-on-hidden-characters-now-i-cant-turn-off
 7. - תבדוק כשאתה מחבר את המחשב ישירות לטאבלט מה הרזולוציה וקצב הרענון שהמחשב מעביר, תנסה רזולוציות שונות ותראה במה הטאבלט תומך דרך HDMI. - האם המפצלים עובדים כשאתה מחבר דרכם מסך רגיל של מחשב או טלוויזיה? - אני מצפה מהמפצל הראשון להעביר בדיוק את הרזולוציה שנכנסת אליו, זה שהוא תומך גם ב-4K לא אומר שכל תמונה שנכנסת אליו הופכת אוטומטית ל-4K. בכל מקרה גם אם תגרום לו לעבוד זה לא ממש יעזור לך כי לפי הנתונים נראה שהוא רק משכפל את התמונה, זאת אומרת שכל 8 המסכים יראו בדיוק את אותה תמונה וזה לא מה שאתה מחפש.
 8. האם אתה מצליח להציג בטאבלט יחיד את הוידאו דרך HDMI ללא מפצלים או סיבוכים נוספים? ברור לך שמסך eink לא באמת מסוגל להראות סרטים אלא רק תמונות סטטיות שמתחלפות בקצב נמוך יחסית?
 9. החלקים שלך יתאימו למארז הזה אם כי המידות של המארז שכתובות שם הם לא נכונות, בפועל ה-MasterBox Q300L ששאלת עליו קודם הוא יותר קטן ונראה לי הרבה יותר טוב מהמארז הזה.
 10. קשה למצוא מארז שוכב שיתאים ללוח mATX עם ספק כוח בגודל מלא וכרטיס מסך. זה אולי: https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=SST-GD09B .כן ה-Q300L יתאים לחלקים שלך
 11. מחסור בזכרון בכרטיס המסך בדרך כלל פוגע בביצועים אבל אין לזה שום משמעות מבחינת שחיקה או נזק שיכול להגרם. אם הביצועים מספקים אותך אז אין עם זה שום בעיה.
 12. זה לא יתאים, הלוח שלך הוא בגודל mATX והמארז מתאים רק ללוחות קטנים יותר מסוג mini ITX. אתה יכול למצוא מארזים קטנים יותר ממה שיש לך כמו האנטק P5 ו-P6 אבל מארזים ממש קטנים כמו בקישור לא יתאימו לחלקים שיש לך.
 13. כי ה-where מצפה לתנאי והפונקציה מקס מחזירה ערך נומרי. משהו כזה היה יותר בכיוון and address_id = max(address_id) למרות שגם זה אני לא בטוח שיעבוד
 14. היה כדאי שתגיד לנו מה הודעת השגיאה שאתה מקבל ובאיזה דאטהבייס אתה משתמש כי ה-SQL טיפה שונה בכל אחד. הפונקציה MAX מחזירה לך את הערך המקסימלי שנמצא בעמודה. אולי תסביר מה השאילתה מנסה לעשות כי אני לא מבין איך אתה רוצה להשתמש בזה בתוך התנאי של ה-where ומה אתה מצפה שזה יחזיר לך.
 15. ללא מאיץ גרפי במעבד היציאות על הלוח לא יעבדו כלל. אם אתה רוכש מעבד ללא מאיץ גרפי אתה תהיה חייב לרכוש כרטיס מסך חיצוני.
 16. אין ספק שלצרכים שאתה מתאר AMD נותנים כרגע תמורה טובה יותר טכנית זה לא ממש מוצדק אבל העניין הוא לוחות ה-B450 הזולים לא ממש מומלצים למעבדים עם 8 ליבות ומעלה, הדגמים המומלצים כבר לא כל כך זולים ואני לא רואה שנמצאים כאלה ב-KSP בכלל. גם 500w יספיק עם כרטיס מסך כזה אבל הייתי מחפש ספק איכותי יותר (כרגע יש בעיות מלאי אז לא בטוח מה בפועל זמין) הוא לא סופר שקט, כיוון שאתה עוסק במוזיקה הייתי משדרג אותו https://ksp.co.il/mob/item/60108 ל-ark ב-fhd הייתי אומר שאתה רוצה יותר מזה, אישית נראה לי ש-1660 Super יהיה הרבה יותר מתאים, בכל מקרה לא הייתי יורד מ-1650 Super גם אם תקנה שניים של 16 תוכל לשדרג בעתיד ל-64GB או אפילו 96GB אז אני לא חושב שזו באמת בעיה, שניים של 16 יתנו לך ביצועים קצת טובים יותר כרגע. לעבודה מקצועית על פרוייקטים רציניים הייתי בוחר ב-SSD קצת יותר מוצלח https://ksp.co.il/mob/item/70526 למשל
 17. כמו שאמרת זה לא אמור לקרות וקצת קשה לעזור כשהמחשב במצב הזה. מה שאני מצליח לחשוב עליו: - האם הקובץ שהורדת וצרבת ל-USB תקין, אולי באתר יש איזה CRC או SHA שאפשר לבדוק - אולי יש בעיית חומרה, מה בדיוק המחשב שאתה מנסה להתקין עליו? - תנסה להוריד לינוקס ולהפעיל מ-USB, האם זה מצליח?
 18. עקרונית אפשר אבל זה אומר שכל מה שבדיסק ימחק ולהפעיל משם התקנה של windows זו לא משימה פשוטה, בקיצור תשיג דיסק און קי מתאים ואל תסתבך.
 19. יש כרטיסי firewire שאפשר להוסיף למחשב שולחני ומתאמים שמתחברים ל-thunderbolt אבל מסיבות טכניות לא קיים מתאם שמתחבר ל-usb
 20. 4 גיגה אכן מולחמים על הלוח, ניתן עקרונית לשים סטיק של 16 גיגה במקום ה-8 שיש לך אבל לאור העובדה שלפי התמונה חצי הזכרון גם ככה פנוי אז תוספת זכרון לא צפויה לעזור. לשאלתך גם לא ניתן להמהיר מעבד, דעתי שעם 12 גיגה זכרון ו-SSD אתה כבר מוציא ממחשב בערך את כל מה שאפשר שדרוגים נוספים יהיו סתם בזבוז כסף.
 21. עדיף להוסיף 50 שקל בשביל זכרונות 3200 או 3600, חוץ מזה הכל נראה בסדר
 22. voltage regulator module זו המערכת שאחראית לאספקת חשמל יציבה למעבד. במערכת מבוססת אינטל הרבה ממה ש"חסכת" על כרטיס המסך יצא על קירור למעבד ולוח אם יקר יותר. בפועל לא כל כך פשוט למצוא לוח עם 3 יציאות למסכים שגם יהיה מומלץ למעבד כמו ה-9900. ללוחות זולים אין VRM שמסוגל להתמודד עם מעבד כזה ובלוחות יקרים אתה תגלה שחיבורים המסך הם בעדיפות מאוד נמוכה כי ההנחה היא שכולם קונים כרטיס חיצוני. לקנות מעבד K ולעשות לו אוברקלוק זו גם אומר לוח וקירור אפילו יותר יקרים בנוסף למגבלות הקודמות. זה נשמע כמו בעיה פסיכולוגית בעיקר, זה נותן לך את החיבורים שאתה צריך ועוד 4 ליבות במעבד, לא תמורה כזאת רעה ל-600 שקל. אתה יכול לבחור בין Addlink לבין ADATA או HP, כולם משתמשים באותם בקרים עם אותם זכרונות ועם ביצועים זהים. במחיר גבוה יותר יש את סמסונג שבימינו גם הביצועים שלהם בערך אותו דבר אולי האמינות טיפה טובה יותר. אתה יכול להשקיע בלוח X570 ועם אחסון תומך PCIE4 לקבל תאורטית ביצועים טובים יותר, אני בכלל לא בטוח שזה מיתרגם בפועל לשיפור כלשהו בסוג העבודות שאתה מתאר.
 23. מה זה כתובת שגויה? אל תמציא מושגים. הראוטר עלול לחלק את אותה כתובת שבחרת גם למכשיר אחר ברשת ואז יהיו לך ברשת שני מכשירים עם אותה כתובת וכמובן שזה לא מצב חוקי.
 24. 12 ליבות עם חריגה קלה: This Specification Created @ www.tms.co.il CPU: AMD Ryzen 9 3900X AM4 Box Qty: 1 - Price: ₪ 1880 CPU Cooling: be quiet! CPU Cooling Shadow Rock 2 Qty: 1 - Price: ₪ 196 Motherboards: Gigabyte B450 AORUS PRO Qty: 1 - Price: ₪ 560 RAM Memory: DDR4 16G / 3200 CL16 XPG GAMMIX D10 A-DATA Qty: 2 - Price: ₪ 729 Cases: be quiet! Case PURE BASE 500 Metallic Gray Qty: 1 - Price: ₪ 327 Power Supplies: ANTEC PSU 550W EARTHWATTS GOLD PRO Qty: 1 - Price: ₪ 317 Solid State Drives (SSD): Addlink SSD 1.0TB S70 M.2 2280 NVMe Qty: 1 - Price: ₪ 711 Video Cards: Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti 4G GV-N105TD5-4GD Qty: 1 - Price: ₪ 660 Total: ₪ 5380 Price in Eilat: ₪ 4598 Will Compete with every offer or specifications in the Forums. The Prices are including VAT and for Credit card up to 12 equal payments. https://www.tms.co.il/95935
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close