תוכן yotam - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

yotam

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  707
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  14

כל דבר שפורסם על-ידי yotam

 1. זה קורה רק באופיס? נסה לבצע תיקון.
 2. כנס ל-KEY MANAGEMENT וחפש INSTALL DEFAULT KEYS או לשנות ל-USER MODE ואז לאפשר את הSECURE BOOT. אם אתה מסתבך תעלה תמונה של האפשריות שיש שם.
 3. אין בעיה להשתמש ברופוס, למעשה עדיף מהכלי של מיקרוסופט אבל תוריד ISO מקורי מהאתר של מיקרוסופט ולא אחד שלך תדע מה שינו בו. ותבחר את הראשון בלי שינויים.
 4. USB 3.2 gen 1 ו-USB 3.1 gen 1 זה למעשה USB 3.0 בגילגולי שינוי השמות שעשו. אמור להיות תאימות לאחור אך כמובן לא תקבל את מלוא המהירות 20gbps לעומת 5gbps. יש מתאמים מ-C ל-A נקבה/זכר וההפך https://www.amazon.com/Upgraded-Basesailor-Compatible-Chargers-Standard/dp/B079LYHNSR?th=1
 5. While a bunch of AMD CPUs are officially compatible with Windows 11 OS, this does not mean all is well with the new OS, as AMD and Microsoft have made a discovery that shows an indecent impact on application performance due to higher L3 cache latency. According to details provided by AMD, there are two issues with AMD CPUs and Windows 11 OS, including an around 3x increase in L3 cache latency and UEFI CPPC2 "preferred core" which has problems in scheduling threads on the CPU fastest core. In terms of a performance hit, the increase in latency affects applications sensitive to memory subsystem access time with the performance hit of around 3 to 5 percent in applications and 10 to 15 percent in eSports games. The preferred core issue can be noticed in applications sensitive to the performance of one or a few CPU threads and is more detectable in CPUs with more than eight cores and 65W+ TDP. Basically, the OS can't properly pick the best cores in light-threaded applications, resulting in reduced performance. Thankfully, these matters were spotted early and can be resolved with a simple software update and, according to AMD, will be coming with a Windows Update this month.
 6. לסיכום, ניסית ספקים שונים, לוחות שונים, מעבדים שונים, זיכרון אחר ניסית? אולי משהוא בחיבורים של המארז? נסה לחבר בלי המארז, כדי להדליק תקצר בין 2 הפינים שכתוב עליהם POWER SW.
 7. נתק/הוצא את כל הדיסקים, שלוף את הזיכרונות ונתק כל מה שמחובר למחשב מלבד מקלדת/עכבר/מסך והדלק את המחשב , מה התגובה? חבר חזרה סטיק אחד של זיכרון והדלק, מה התגובה?
 8. גם לא התחסנת נכון? רגע אבל אתה רוצה 5G.... אתה שולח מסרים סותרים...
 9. אתה מדבר על יחס ביצועים/מחיר לעומת AMD כרגע או שיש משהו אחר?
 10. זה או המסך, או הכבל שמחבר את המסך ללוח, או משהו בלוח עצמו/החיבור. בכל מקרה הדיאגנוסטיקה זה להחליף את המסך/כבל ולראות אם זה נפתר. לא משהו שאתה יכול לעשות לבד - לשלוח למעבדה.
 11. מה פתאום אתה עדיין עם OC?? תבטל OC. תבטל XMP של הזיכרון שירוץ במהירות הבסיסית. ואז תראה אם עדיין יש מסכים כחולים. וכמובן שאם בלוח יש חיבור נוסף לחשמל למעבד ולספק שלך יש גם (שים לב שכתוב עליו CPU ולא PCIE) אז לחבר גם.
 12. יציאת הTYPE C על הלוח שלך היא רק USB 3.2 GEN 1 או מה שפעם קראו USB 3.0, לכן המתאמים לא עובדים. אתה יכול לנסות לחבר ליציאה האדומה TYPE A(USB "רגיל") מאחורה שהיא GEN 2, אולי זה יעבוד. פתרון נוסף זה לקנות כרטיס הרחבה עם יציאת TYPE C GEN 2 כמו זה: https://www.amazon.com/Express-Expansion-Asmedia-Chipset-Windows/dp/B074QGBXSP
 13. למתקשים: https://www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/asus/gt710-sl-1gd5/
 14. תעשה בדיקת זיכרון עם Memtest86 של כמה שעות בתור התחלה.
 15. הנה כבר דוגמה מאתמול בבלוג הם הודיעו שהם בוחנים לאפשר גם דור 7 וזן 1 As we release to Windows Insiders and partner with our OEMs, we will test to identify devices running on Intel 7th generation and AMD Zen 1 that may meet our principles.
 16. יש כלי (לא של מיקרוסופט) בשם WHYNOTWIN11 שנותן פרוט הרבה יותר מהכלי של מיקרוסופט. https://github.com/rcmaehl/WhyNotWin11 יש לזכור שהוא נשען על הדרישות שמיקרוסופט הודיעו ואם ללמוד מהעבר אז רוב הסיכויים שהם ישתנו.
 17. אתה מצטט שורה אחת מההודעה שלי שבדיוק שורה למעלה הבהרתי את המצב החוקי. אם אין מה להוסיף אפשר גם לא להגיב.
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר