תוכן af db creid - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

af db creid

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  431
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  9

כל דבר שפורסם על-ידי af db creid

 1. אם "הבסיס" זה הטיפוסים הפרימיטיביים, אז כן, עדיין יש את String וint וlong. אם "הבסיס" זה איך כותבים קוד, אז צר לי, אבל אם תכתוב בראיון עבודה קוד עם לולאות for של C וnew Runnable במקום lambda, אז איך לומר, לאה הייתי מקבל לעבודה. העולם השתנה (אפילו ג'אווה). שלא לדבר על האקוסיסטם.
 2. אני לא מכיר את הספרים, אבל ההמלצה שלי: אל תלמד מספרים בעברית, ואם אתה יכול, אל תלמד מספרים בכלל. הם נוטים להתיישן מהר מאוד.
 3. תעבור על המאמר של Microsoft בכתובת Write C++ extensions for Python - Visual Studio | Microsoft Docs.
 4. הדרך הכי פשוטה היא לתקשר באמצעות stdin ו-stdout. אבל אם אתה ממש רוצה, אפשר להטמיע את CPython ביישום שלך.
 5. קודם כל, הקוד לא יעבוד עם כמה רשימות מקושרות באורך שונה. דבר שני, קוד טיפה יותר אידיומטי יראה בסגנון הזה: public static <T extends Comparable<T>> List<T> combineSorted(LinkedList<T> ... lists) { List<T> newList = new LinkedList<T>(); for (LinkedList<T> list : lists) { newList.addAll(list); } Collections.sort(newList); return newList; } אבל הקוד הכי פשוט הוא עם Java 8 Streams API: public static <T extends Comparable<T>> List<T> combineSorted(LinkedList<T> ...lists) { return Arrays.stream(lists) .flatMap(List::stream) .sorted() .collect(Collectors.toList()); } ולגבי הסיבוכיות: אנחנו מוסיפים כל רשימה לרשימה הסופית. K רשימות, כל אחת N איברים - סה"כ KN. חוץ מזה, אנחנו ממיינים את הרשימה הזו. Collections.sort() מעתיק את הרשימה למערך (O(len)), ואז ממיין אותו בTimSort (שזה O(len*log(len))), ובסוף מעתיק בחזרה לרשימה (שוב O(len)). len שלנו הוא K*N, אז סה"כ הסיבוכיות היא: O(K*N + K*N + K*N*log(K*N) + K*N) = O(K*N*log(K*N))
 6. כן אבל אתה מעתיק אותו בfullName(), אז צריך להקצות מספיק זיכרון. מהי השגיאה שמופיעה?
 7. א. יש כפתור בסרגל הכלם לקוד, תודה. ב. len() לא מתחשבת באורך middle. ג. האם הקובץ קיים בתיקייה ממנה אתה מריץ את התוכנית? מה תוכנו?
 8. מומלץ גם לצרף קוד, ולנסות להבהיר טיפה יותר.
 9. שתי הערות: א. דרך אידיומטית יותר לעבור תו תו היא על לולאת foreach: foreach (char ch in str) { bool b = char.IsDigit(ch); } או כמובן LINQ אם למדת. ב. char.IsDigit בודק האם התו הוא ספרה של Unicode, כך שלדוגמה גם התו ꯶ (קוד U+ABF6) יחזיר true (זה 6 באיזשהו וריאנט של הודית). אם זה לא רצוי, אפשר לבדוק עבור ASCII בלבד: bool IsDigit(char ch) => '0' <= ch && ch <= '9';
 10. רק אוסיף שאפשר גם להשתמש בפורמט tar שפשוט מאגד קבצים
 11. כן, אני שואל באופן כללי, כי אפילו מיקרוסופט כבר משתמשת (לא רק) בלינוקס.
 12. התכוונתי באיזו שפת תכנות
 13. הדלפה, זה מה שהיא - הדלפה. Rumor of the removal of SGX in Rocket Lake - Intel Community.
 14. למה למען השם שמישהו ישתמש בWindows Server?
 15. אי אפשר להפעיל שני אנטי ווירוסים במקביל (או לפחות לא כדאי). וכן\ AVAST מבטל את הDEFENDER. הוא מבצע סריקה פעם בכמה זמן, ואתה יכול גם לעשות ידנית. כנס Windows Security בהגדרות ותוכל לשנות את האפשרויות.
×
 • צור חדש...