בזמן האחרון - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים

 1. A-10

  A-10

  משתמש רשום


  • נקודות

   9

  • מספר הודעות

   2,440


 2. law89

  law89

  משתמש רשום


  • נקודות

   4

  • מספר הודעות

   892


 3. QttP

  QttP

  משתמש רשום


  • נקודות

   1

  • מספר הודעות

   24,786


 4. aviv00

  aviv00

  משתמש רשום


  • נקודות

   1

  • מספר הודעות

   1,433


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 22/05/22 ב הודעות

 1. אתה ממשיך לשחק בקקי ..... וואללה, עם האנרגיה שהשקעת בכל הפוסטים שלך על נסיונות להפיק מחומרה דפוקה ביצועים של מחשב על, יכולת להפוך כבר עופרת לזהב. אבל לא, אתה בשלך. לבריאות, זכותך המלאה.
  4 points
 2. זה כבר מובנה בנייד ( כפתור נובו ). אפשר ורצוי לשמור גיבוי חיצוני, למקרה שהכונן ידפק / יוצפן ע"י תוכנת כופר או שאר מרעין בישין. בטוח זה מופיע ב - VANTAGE . כן. אבל שוב, כדאי להשתמש בשחזור המובנה.
  1 point
 3. אני מניח שאתה רוצה להתקין לינוקס לצד חלונות, אחרת אין שום סיבה טובה / מוצדקת לחלק כונן. לגבי השאלה - הנייד מגיע ( כשמגיע ) בד"כ עם מערכת מותקנת עד לשלב האקטיבציה ( כל השאלות של הגדרות למיניהן ) וללא אפשרות של חלוקת כונן כמו בהתקנה מאפס. חשוב לציין שבד"כ גם ישנה מחיצת שחזור למקרה של צורך לאיפוס הנייד. מה שמוסבר בסרטון, אכן יעיל וטוב ומקובל ליצירת מחיצה חדשה. הסריאלי צרוב בביוס, כך שאתה מתקין את אותו סוג חלונות ( הום / פרו ) ומדלג על הכנסת הסריאלי. החלונות יקרא את הסריאלי ויאוקטב מעצמו.
  1 point
 4. iveco, רשמו לך כאן שהחומרה לא מתאימה. זה שתראה 50 סרטונים ביוטיוב או תריץ 20 בדיקות לא יהפוך את החומרה שלך לטובה יותר. תקנה חומרה מתאימה או שאל תשחק. אני לא מבין את השיקולים שלך. אתה תשקיע 100 שעות בכל הבדיקות האלה. תשקיע חצי מזה בעבודה זמנית וגם תחסוך זמן וגם יהיו לך מוצרים טובים יותר.
  1 point
 5. לא מבין למה אתה מסתבך, תשנה ותראה אם עובד או לא, הכי פשוט. אבל התשובה היא כן.
  1 point
 6. אז או שתחליט להוציא 1,000 (או יותר בשביל משהו שמעל הדרישות מינימום) או שאל תשחק. אין פה איזה מעשה קסמים שיגרום למחשב שלך להריץ את המשחק עם כרטיס מסך שעולה 50 ש"ח.
  1 point
 7. DV - Dolby Vision אין תמיכה ב PC צריך להריץ את זה דרך הנגן ישירות של ה TV
  1 point
 8. קודם כל גם אני הבאתי לך קישור. מי החליט איזה אתר הוא נכון? שנית, גם אם תלך למכולת עם שקל ויכפילו לך את זה לשני שקל אתה לא תרגיש הפרש משמעותי. כל הרגילים האלה שאתה קונה הם ישנים נושנים. תרכוש חומרה מעודכנת.
  1 point
 9. אני רחוק מלהיות מומחה גדול למחשבים, אבל רק אומר משהו: אתה רוכש רכיבים מוזיאוניים ומצפה מהם להיות קרובים לתפוקה של מחשבים עם רכיבים חדשים. זה לא עובד ככה. עריכה: הסתכלתי בשביל הכיף https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i5-2500-vs-Intel-Core-i3-3220/m517vsm272 כאן לדוגמה ממש לא מופיע שהמעבד הוא פי 2 מהמעבד השני.
  1 point
 10. 1. מתאם WiFi USB הוא כרטיס רשת אלחוטי לכל דבר ועניין. 2. אפשר, אבל למה? 3. הAC1300 נותן מהירות מקסימלית תאורטית יותר גבוהה. כמה אם בכלל זה יהיה משמעותי, תלוי בתנאי הרשת, כגון מרחק מהנתב האלחוטי, ציוד אחר שמשתמש ברשת, וכמובן גם תשתית האינטרנט. אין כל-כך משמעות בין WiFi במהירות 200Mbps או 400Mbps אם סך רוחב הפס שלך לאינטרנט הוא 100Mbps (אלא אם יש שימוש כבד ברשת הפנימית דווקא).
  1 point
 11. טוב אז ככה בגזרת 14 אינצ' יש את זה - https://ksp.co.il/web/item/188053 שים לב שאין כניסה לכבל רשת וגם לא לאוזניות ( יש מתאמים בקופסה ). היתרון - סולהה שמחזיקה ומחזיקה, מסך. משקל נמוך. https://ksp.co.il/web/item/187541 כאן כן יש שקע אוזניות, אבל המסך מבריק ( בעייתי לשימוש בחו ). גם כאן הסוללה מחזיקה הרבה. בגזרת 15.6 אינצ' ועדיין עד שני קילו - https://ksp.co.il/web/item/185460 אני מעריך שהסוללה תחזיק פחות מהקודמים. https://ksp.co.il/web/item/179776 זה עם מסך OLED כמו בטלוויזיות. מחייב אמצעי זהירות נגד צריבת מסך. מסך מבריק אבל בהיר מאוד. הפלוס - איכות תמונה חבל"ז. המינוס - חיי סוללה ( בגלל המסך ).
  1 point
 12. החלפת את הסוללה במשך 6 השנים האלה ? ניסית להפעיל ללא הסוללה ? הכל יכול להיות. כמובן שקשה לתת פתרונות בלי לראות פיזית מה קורה. אפשר באמת לקחת לבדיקה, אם תמצא משיהו אמין .....
  1 point
 13. כנראה שלא עשית את האיפוס כמו שצריך, (אם הנורה של הפעולה דלוקה ולא הצלחת לכבות כנראה שלא עשית את האיפוס כמו שצריך) תלך לטכנאי קצת יותר אמין שיבדוק את זה.
  1 point
×
 • צור חדש...