נגרות - הדור הבא • HWzone
הערוץ האינטרנטי של לאוס מדיה

נגרות – הדור הבא

גם אתם מצאתם את עצמכם חולמים על יצירות עץ מרשימות ושימושיות אשר יהוו חלק בלתי נפרד מחייכם? כנראה שאתם צריכים להפסיק ללכת לכל אותן הרהיטים ולהתחיל לחקור את נושא הנגרים הפרטיים. תחום הנגרות כיום מציג בפנינו חידושים משמעותיים ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת אשר נועדה להפוך את עבודתו של היוצר בעץ לנוחה ומדויקת יותר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בימי עבר, הנגר המקומי היה אולי אחד האנשים העסוקים ביותר בכפר. זאת לאור העובדה כי עבודתו המדויקת והמקצועית אפשרה את יצירתם של האביזרים השמישים ביותר, זאת לרבות שולחנות וכסאות, כלי מטבח, מיטות וכל פריט אחר בו עשו שימוש. ייחודיות עבודתו הייתה בכך כי הוא מספק שירותי נגרות בהתאמה אישית. בחלוף השנים, התחום הפך להיות מסחרי יותר ויותר וכמעט ולא נותר זכר לאינדיבידואליות. כיום נוכל לראות כי אנשים מתחילים לחפש את הייחודיות שבפרטים, וכך לפתע מיקומו של הנגר הפרטי חזר להיות משמעותי.

כשמסרבים להתפשר על האיכות

הייצור ההמוני של מוצרי ואביזרי העץ השונים הוביל לירידה באיכות המוצרים, אך גם לירידה בעלויות. יחד עם זאת, כיום אנשים רבים מסרבים להתפשר על איכות המוצרים אשר משלבים בחייהם ועל כן מעדיפים עבודות עץ מיוחדות אשר מעוצבות בצורה אינדיבידואלית ויכולות לשמש נאמנה אותם למשך תקופה ארוכה.

איכות על פני כמות

בשנים האחרונות אנו יכולים לשים לב לעובדה כי רבים בוחרים להשקיע את כספת במוצרים איכותיים על פני מוצרים זולים אשר לא ישרדו את השנה הקרובה. לאור סיבה זו, בתי עסק רבים השכילו להבין כי תוספת של נגר לחנויות הינה הצעד החכם ביותר. עבודתו המקצועית, הכישורים הייחודיים שלו והיכולת שלו לעבוד עם כלים טכנולוגיים מתקדמים, לרבות חדר צבע יסוד, תנור לצבע, CNC, מכונת , פלוטר ושלושה קרייזיקים, תאפשר לחנויות השונות לשווק את מוצרי העץ האיכותיים והמעוצבים ביותר.

הרבה מעבר לאביזרים ביתיים

חברת ArtBox – יצירות חזותיות בע"מ הוקמה ב-2012 על ידי ערן שמשוביץ, אמן ומעצב מוצר הנחשב למוביל ופורץ דרך בתחום בינוי הקבע בישראל. כיום שירותי החברה כוללים את ייצורן של עבודות מגוונות וייחודיות העשויות מעץ, מתכת, אקריליק, משטח מוצק, חשמל, זכוכית, טקסטיל ועוד. הדבר אומר למעשה כי החברה תוכל לייצר לא רק פריטי ריהוט ואביזרי נוי או כלים, החברה מציעה גם שירות עיצוב משרדים, חנויות, מסעדות ומתקני תצוגה. אין גבול לאפשרויות כשעובדים עם עץ, והנגרים המובילים של היום כבר השכילו להבין זאת.


Back to top button
Close
Close