מערכות קירור עוצמתיות

מערכות קירור עוצמתיות

עולם העסקים של ימינו, בין אם מדובר בתחום הייבוא, הייצוא או אחר, נאלץ לאחסן מגוון רחב של ציוד. החל מתרופות ועד מזון בשרי וחלבי, כדי שמוצרים אלו ואחרים ישמרו על טריותם – יש לאחסן אותם כראוי. כדי לענות על צורך משמעותי זה, חברות ועסקים שונים מסתייעים בפתרון טכנולוגי מתקדם ביותר: מערכות קירור מקצועיות ומרשימות; מערכות אשר יאחסנו את המוצרים ויקררו אותם באופן האיכותי ביותר.

ענפי התעשייה השונים בארץ נדרשים לחפש אחר פתרונות אחסון חדשים ומתקדמים לצורך שימור המוצרים שלהם. כיום, עומדת כתובת אחת ויחידה: מילוא קירור חיפה בע"מ. חברה זו מספקת מערכות קירור כדוגמת מקרר תעשייתי, מקפיאים לתצוגה ואחסון, מעדניות במגוון גדלים, דלפקים עשויים נירוסטה ועוד. כמו כן, חברה זו הינה המובילה בתחום עיסוק זה, שכן היא רכשה ניסיון רב לאורך ה-30 שנים האחרונות.

מקררים ומקפיאים למגוון מטרות

מדי יום ביומו אנו עוברים ליד המקררים של הסופרמרקט, מביטים לעבר מקרר תצוגה ומתלבטים מה לקנות. אכן, מקרר זה מציג לראווה מגוון מוצרי חלב טריים לצד מוצרים חשובים אחרים. עם זאת, תפקידו כולל הרבה מעבר לכך. לצד הצגתם של המוצרים, הוא מאחסן אותם בהתאם לשיטת הקירור המתאימה. כך, אנו נוכל לרכוש את הפריט האהוב עלינו כאשר אנו סמוכים ובטוחים כי הוא טרי.

לצד פתרון קירור איכותי זה, קיימות אפשרויות רבות נוספות כדוגמת מקרר יישון בשר. מי מאתנו לא נהנה מנתח בשר עסיסי וטעים? על מנת שהנתח המגיע אלינו במסעדה יעבור את דרך המלך כנדרש, יש ליישן את הבשר בתוך מקרר מתאים; מערכת קירור שאף תמנע את ריבוי החיידקים. כך, הנתח הבשרי ישמור על טריותו ועל איכותו. מקרר היישון של הבשר מבצע זאת על ידי תהליך מבוקר לאורכו נשמרת הטמפרטורה הדרושה.

לפנות אל המומחים

בין אם מדובר בתרופות הקבועות בהן אנו משתמשים או המזון אותו אנו אוכלים, כדי שמוצרים אלו ואחרים ישמרו על טריותם ואיכותם, יש להזמין את המקררים המתאימים מחברת מילוא קירור חיפה בע"מ. החל ממקררים לתצוגה, מקרר חלביה, מקפיאים ודלפקים – חברה זו משתפת פעולה עם מגוון מפעלי מזון, רשתות שיווק ואף עם לקוחות פרטיים. מוזמנים גם אתם ליצור קשר בטלפון 077-2318882.