זמינים כבר עכשיו: אלו הם מחירי ה-Galaxy S9 בישראל • HWzone
באז-זוןגאדגטיםסמארטפוניםכתבות נבחרות

זמינים כבר עכשיו: אלו הם מחירי ה-Galaxy S9 בישראל

הסמארטפונים החדשים של כבר החלו להימכר בחנויות ברחבי ארץ הקודש – ואלו הם המחירים הרשמיים

ימים בודדים אחרי הזמינות בחו"ל – ה-Galaxy S9 וה-Galaxy S9 Plus המדוברים נחתו גם בישראל, דרך הנציגה המקומית סאני. אז לכמה מתורגמת עלות מומלצת של 720 דולר, לא כולל מסים? התשובות לפניכם.

היבואנית הרשמית בשוק המקומי הכריזה כי תמכור את ה- S9 בגירסה עם נפח אחסון פנימי של 64 ג'יגה-בייט במחיר של 3,300 שקלים חדשים, כאשר דגם ה- S9 Plus המוגדל עם נפח מובנה כפול של 128 ג'יגה-בייט יתומחר ב-3,900 שקלים חדשים.

החדשות הטובות הן שכבר עכשיו ניתן למצוא במספר מקומות ברשת מחירים נמוכים במעט מאלו המומלצים – כאשר את ה-S9 ניתן למצוא ב-3,200 שקלים חדשים, או ב-3,300 שקלים חדשים ומעלה לגירסת 128 ג'יגה-בייט, ואילו את ה- S9 Plus ניתן לקבל ב-3,800 שקלים חדשים. ברוב המקרים יקבלו הרוכשים מגן למסך וכרטיס להרחבת נפח האחסון במעמד הרכישה, כאשר במספר מיקומים ישנה אפשרות לקבל גם את מעמד ה-DeX Pad שהופך את הסמארטפונים לתחליפי מחשב נייח.

המחירים בארץ לא ממש צמחו בהשוואה לדור הקודם – בעיקר אם לוקחים בחשבון את הנפח הכפול שהפך לברירת המחדל המקומית החדשה בגירסת הפלוס

זה המקום להזכיר כי ה- S8 וה- S8 Plus הושקו בארץ לפני קצת פחות משנה במחירים של 3,300 שקלים חדשים ו-3,700 שקלים חדשים בהתאמה (גרסאות 64 ג'יגה-בייט), ואילו ה- Note 8 הוצג לפני מעט יותר מחצי שנה במחיר של 4,000 שקלים חדשים. אז האם יש כאן דיל ששווה לרוץ ולחטוף אותו? זה הזמן שלכם להכריע.

תגיות
Back to top button
Close
Close