Bungie מכריזה: גם לשחקני ה-PC מגיע להתמכר

המפתחת שהעניקה לנו את מאסטר צ׳יף וסדרת Halo חושפת את Destiny 2, שכבר לא יוגבל לקונסולות סלוניות בלבד

ההכרזה הזו הייתה באוויר כבר יותר משנה, אבל רק עכשיו אנחנו מקבלים אותה רשמית ויכולים לנשום לרווחה, לפחות מנקודת המבט של אנשי המחשבים האישיים – כותר הפעולה המקוון Destiny 2 אכן יגיע אלינו בעוד מספר חודשים, כשהפעם שירות ה-Steam של וואלב מצטרף אל קונסולות ה- וה-PlayStation 4 בתור מנעד הפלטפורמות שבהן נוכל להנות ממנו.

הכותר החדש יהיה המשך ישיר ל-Destiny המקורי, כמובן, שהיווה את שיתוף הפעולה הראשון בין סטודיו Bungie האמריקאי הנודע לבין המפיצה Activision, לאחר עשור של שיתוף פעולה הדוק עם חברת אשר העניק לנו את חמשת משחקי Halo הראשונים, והפך להצלחה כבירה עבור הצמד עם מכירות של יותר מ-25 מיליון יחידות עבור קונסולות הדור הקודם וקונסולות הדור הנוכחי של ושל סוני. כעת, נראה שיש כוונה לנסות ולהגדיל את ההצלחה הזו עם החלפת ה-Xbox 360 וה-PlayStation 3 בשוק ה- ועשרות מיליוני הרוכשים הפוטנציאליים שממלאים אותו.

חוזרים לעניינים, אחרי ארבע חבילות הרחבה ל-Destiny הראשון

Destiny 2 מיועד להגיע אל מדפי החנויות ב-8 בספטמבר 2017, שלוש שנים בדיוק (מינוס יום אחד, טכנית) לאחר השקתו של Destiny המקורי, ולמרות שבחברה מצהירים כי ימשיכו למתוך גם בפרק הראשון של המותג עבור קונסולות ה- וה-PlayStation 4, אין ספק שרוב המאמצים יושקעו בגירסה החדשה – ובנסיון לגרום לשחקנים וותיקים ולשחקנים חדשים כאחד לבצע את המעבר אליה.

מחזיקים אצבעות לגירסת מלוטשת ואיכותית

השאיפה הזו להמשכיות טבעית בין Destiny ליורשו נראית גם בסרטון ההשקה הראשון אשר נחשף בפנינו, ובו ניתן לראות כוח צבאי מאיים העונה לשם 'הלגיון האדום', עם מפקד בשם Ghaul, תוקף את 'העיר האחרונה' בכדור הארץ ומאלץ את הגיבורים, ה-Guardians, לנוס מהמפקדה המרכזית שלהם ולהתחיל מחדש את מסעם, במטרה להילחם באיום החדש שנתגלה – כאשר שחקנים יוכלו לבחור ולהעביר את השמות, הגזע והמראה של הדמויות אותן יצרו ב-Destiny אל תוך Destiny 2, ולהתחיל איתן את ההכנות לאתגר החדש. מאפס.

טריילר החשיפה זכה ליותר מ-7 מיליון צפיות ב- בתוך כיומיים – ונראה שרובן המוחלט של התגובות עד כה הן חיוביות, כך שבהחלט יש כאן בסיס איתן לשחזור ההצלחה הענקית של Destiny, אשר הכניס כחצי מיליארד דולר ביומו הראשון

Destiny ככל הנראה ייזכר בספרי ההיסטוריה בתור הכותר אשר יצר את ז'אנר משחקי הפעולה ששילבו לתוכם בהצלחה את כל האלמנטים הממכרים מתוך עולם משחקי התפקידים ההמוניים, והיוו את ההשארה ליצירתם של כותרים כדוגמת Tom Clancy's The Division – ואנחנו מקווים מאוד ש-Destiny 2 יצליח לשפר וללטש את כל החסרונות המרכזיים של קודמו, על מנת להוכיח לנו שהוא אכן זה שממשיך להצעיד את הז'אנר הטרי הזה קדימה, ולא 'נתקע' בנסיונות למחזר את מה שהצליח בעבר בהשקעה סבירה ותו לא.

אנחנו לא ממש מחבבים את הבחור הזה

אז מה דעתכם על כל המהלך הזה – שמחים שהמותג היוקרתי הזה מגיע גם למחשבים האישיים, או שמבחינתכם יש מספיק כותרים ראויים בפלטפורמה גם בלעדיו? בואו לשתף אותנו בתגובות.


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר