מבצעי היום של אמאזון: כרטיסי microSD וכונן SSD בנפח גדול (עדכון: הסתיימו)

המבצעים החדשים בחנות המקוונת כוללים כרטיסי microSD מהירים של של סמסונג ושל Silicon Power, לצד כונן מבית Transcend בנפח טרה-בייט

רגע לפני שאתם מתיישבים אל השולחן החגיגי, הנה כמה הנחות ששווה לכם לבדוק – באדיבות סניף גרמניה ואמאזון סניף ארה"ב.

באמאזון גרמניה מציעים למכירה את כרטיסי ה-microSD העדכניים של סמסונג, מדגמי ה-Evo Plus וה-Pro Plus ובנפח של 32GB, כשהראשון מבטיח מהירויות קריאה של עד 80 מגה-בייט בשנייה ומהירויות כתיבה של עד 20 מגה-בייט בשנייה והשני מספק מהירויות של עד 95 מגה-בייט בקריאה ועד 90 מגה-בייט בכתיבה – במחירים של כ-20 יורו וכ-29 יורו בהתאמה, כולל משלוח ישיר לישראל.

דילים לא רעים בכלל – בייחוד אם אתם אוהבים את מוצריה של הענקית הקוריאנית. את דגם ה-Pro Plus ניתן לרכוש גם בנפח מוגדל של 64GB, במחיר של כ-46 יורו כולל משלוח לארץ – שמתורגם לכ-200 ש"ח ומהווה גם כן עסקה טובה במידה ואתם זקוקים למהירויות מיטביות מכרטיס ההרחבה שלכם.

tram2

מי שלא קיימת להם העדפה מובהקת למוצריה של סמסונג יוכלו למצוא באמאזון ארה"ב את כונני ה-microSD של חברת Silicon Power, עם דגם סטנדרטי (מהירויות העברה של עד 75 מגה-בייט בשנייה) בנפח 128GB ובמחיר של כ-49 דולר, ודגמים מהירים (עד 90 מגה-בייט בקריאה ועד 80 מגה-בייט בכתיבה) במחירים של כ-32 דולר לנפח של 32GB וכ-44 דולר לנפח של 64GB. כל המחירים כוללים גם מסים וגם שילוח לישראל.

בנוסף, בחנות המקוונת מציעים לרכישה את כונן ה-Transcend SSD370s הראוי, בנפח המירבי שבו הוא זמין – טרה-בייט אחד, ובמחיר של כ-303 יורו כולל מסים ומשלוח ישיר לישראל. מחיר זה מתורגם לכ-1,290 ש"ח, שזה בהחלט לא הכי זול שראינו עד כה בעבור כונן בנפח שכזה – אך בכל זאת זול ביותר מ-300 ש"ח לעומת העלויות הנמוכות ביותר שקיימות בארץ לאותו הדגם. אם אתם זקוקים לכונן זריז בנפח נדיב – מדובר בהצעה שראוי לחשוב עליה.

כונן SSD לא רע בכלל לשוק הביניים
ה-SSD370s הוא כונן מבוסס שבבי MLC לא רע בכלל לשוק הביניים

כמו בדרך כלל, גם כעת ההצעות הללו יהיו תקפות עד לסוף היום הנוכחי (שישי, ה-22 באפריל), אז נצלו אותן בתבונה. חג שמח!


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
1stcowgirl
אורח

קקדו@KAKADU999
תסתכל ידידי היקר, 1TB של SSD עולה 350EUR
ושם אתה מקבל 8GB במחיר של 350$.
ובגלל זה הכוננים ההם לא ימותו

wpDiscuz