המשחק Mirror's Edge Catalyst חושף דרישות מערכת וסרטוני משחקיות ראשונים מתוך הבטא

עדכון 1: כל מי שמצפים למשחק יאלצו להיאזר בעוד קצת סבלנות – תאריך ההשקה של Catalyst נדחה בשבועיים, ל-7 ביוני בצפון אמריקה ול-9 ביוני ברחבי אירופה.

עדכון 2: במקביל להכרזה על הדחייה הקלה, החלה להם מבדקי הבטא הסגורה של הכותר שיימשכו בכל סוף השבוע הנוכחי.

באופן בלתי נמנע, סרטוני משחקיות ראשונים שתועדו על ידי המתנסים של הבטא המדוברת החלו להגיע לרשת, ואתם מוזמנים להתרשם מהביצועים, מאיכות התצוגה ומהמשחקיות של Catalyst עבור המחשבים האישיים, בהגדרות מירביות ובגירסה שככל הנראה די קרובה לזו הסופית, בסרטון הבא.

meb

הכתבה המקורית: משחק הפארקור והפעולה החדש מבית EA מתקרב להשקה, וחושף לאיזו חומרה תזדקקו בכדי להפיק ממנו את המיטב

בעוד קצת יותר מחודש יגיע אלינו המשחק הגדול הראשון של המפיצה EA Games עבור שנת 2016 – כותר ההמשך ל-Mirror's Edge מיוצרי סדרת , שאיכזב ברמה הכלכלית אך צבר עם הזמן עדת מעריצים גדולה, ששיכנעה את החברה האמריקאית לתת אור ירוק להמשך.

כעת, במפתחת DICE מפיצים את דרישות המערכת שלהם עבור Mirror's Edge Catalyst שימשיך את סיפורה של Faith המסתורית – עם דרישה למעבד Core i3-3250 כפול ליבה (עם HyperThreading) של אינטל או מעבד FX-6330 מרובע ליבות של , זכרון RAM של 6GB או יותר, מערכת חלונות 7 בגירסת 64 ביט או מערכת חלונות עדכנית יותר וכרטיס מסך מדגם GeForce GTX 650 Ti או מדגם R9 270X בתור המינימום לחוויה תקינה.

mrca

הערה מעניינת במיוחד נוגעת למעבדים, ומצהירה כי Mirror's Edge Catalyst זקוק לארבע ליבות לוגיות לפחות בכדי לפעול. לא מדובר בדרישה מוגזמת במיוחד בהתחשב בכך שכל דגמי ה-Core של אינטל בשנים האחרונות כוללים לכל הפחות זוג ליבות פיזיות עם תמיכה ב-HyperThreading (שהופכת אותן לארבע ליבות לוגיות) וגם רובם המוחלט של המעבדי מ- כולל ארבע ליבות פיזיות או יותר – אך המשמעות היא שגם דגמי Pentium ו-Celeron כפולי ליבה עדכניים של לא יוכלו להפעיל את המשחק כלל, לכאורה.

mrca1

הדרישות המומלצות של המשחק, ללא פירוט רמת הביצועים שאליה הן מכוונות, כוללות מעבד Core i7 3770 של אינטל או מעבד FX-8350 של , זכרון RAM של 16GB (!) לפחות, מערכת חלונות 10 בגירסת 64 ביט לתמיכה באלמנטים של תקן ה-DirectX 12 וכרטיס מסך מדגם GeForce GTX 970 או מדגם R9 280X.

mrca4

קל לראות כי הפרש היכולות בין כרטיס המסך הבסיסי לכרטיס המסך המומלץ מצידה של AMD הוא קטן משמעותית מהפרש היכולות בין כרטיס הבסיס של לכרטיס המומלץ שלה – אם כי היחס שלכם למידע הזה יהיה ככל הנראה תלוי מאוד במערכת שלהם, והאם היא עונה על הדרישות ללא בעיות או שלהיפך נמצאת אי שם באיזור האי וודאות של הקצה התחתון.

mrca3

Mirror's Edge Catalyst יגיע לחנויות ב-24 במאי 2016, ואנחנו מקווים מאוד שיהיה מלוטש בכדי לספק משחקיות בקצב של מעל 50 או 60 פריימים בכל מערכת מודרנית – משהו חשוב מאוד בכותר שמתבסס בראש ובראשונה על תחושת תנועה הרמונית ומתואמת, ללא "האטות" מיותרות שיוכלו להרוס את החוויה הבלתי רגילה.

שיתוף

הגב

wpDiscuz