הכירו את מסך המחשב הראשון מבית Razer

החברה האמריקאית האהובה ממשיכה להרחיב את תחומי העניין שלה עם ה-Raptor

אפשר לשנוא אותם, אפשר לאהוב אותם – אך לרוב קשה מאוד להישאר אדישים למוצריה המעוצבים של חברת , שמצליחים לשמור על אחידות יחסית ועל ייחוד גם בקטגוריות העמוסות ביותר של שוק הגיימינג. בשנת 2019, אחרי הסמארטפונים והמחשבים הניידים, נראה כי החברה תנסה להביא את הניצוץ שלה גם אל שוק מסכי המחשב, ובפרט מסכי המחשב המיועדים לגיימינג כמובן.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הדגם הראשון של בתחום הצומח הזה מקבל את השם Raptor – וכולל הארת צבעונית מובנית (איך לא?) לצד שימוש בגווני שחור וירוק מוכרים לטובת עיצוב גוף המוצר.

כמו מדי שנה בחצי העשור האחרון, גם ב-2019 חברת מנסה למצוא לעצמה אתגרים חדשים

ה-Raptor מבוסס על פאנל IPS בגודל 27 אינץ׳ וברזולוציית 2,560×1,440 פיקסלים, עם קצב רענון מירבי של 144 הרץ ותמיכה ב-VESA Adaptive Sync וב-FreeSync של במנעד רחב של קצבי תצוגה, בתוספת לשלושה מצבים של זמני תגובה עבור הפיקסלים שבמסך בין 7 מילישניות כברירת מחדל למילישניה בודדת במצב ULMB (ר"ת Ultra Low Motion Blur).

יכולות מרשימות לסידור הכבלים – ללא פגיעה ביכולות הארגונומיות, לכאורה

מסגרת פאנל התצוגה דקיקה באופן די מרשים, הניגודיות הסטטית היא של 1,000:1, הבהירות האופיינית עומדת של 420 לומן וכיסוי מכלול הצבע המירבי היא של 95 אחוזים מתקן DCI-P3 עם הבטחה לתמיכה בתקני צבע נוספים – ומערך החיבורים כולל HDMI 2.0 אחד, DisplayPort 1.4 אחד, זוג USB 3.1 Type-A וגם USB 3.1 Type-C אחד עם תמיכה באספקת מתח, שלכולם יוצעו כבלים ייעודיים ביחד עם המסך בתוספת מסילות לעיגון וסידור. האם המסך יקבל את תו התקן גם מ- במסגרת תוכנית ה- Compatible? כנראה שנגלה את התשובה בעוד כמה חודשים, עם הגעת מועד ההשקה הרשמי של ה-Raptor.

ממש לא בטוח שהוא היפה ביותר מבין מסכי הגיימינג – אך הוא בולט ולא ממש דומה לאף אחד אחר

תג מחיר מומלץ של 700 דולר יהיה מאתגר למדי עבור מפרט טכני שניתן למצוא אצל מתחרים ב-100 או אפילו 200 דולר פחות, אך קשה לקרוא לכך הפתעה – מוצריה של הם לרוב אינם הזולים ביותר, ומתבססים על מוניטין חיובי ברובו וארוך שנים להצדקת התוספת היחסית. האם ה-Raptor יהיה סיפור הצלחה נוסף ויוליד מגוון גדול של תתי-גרסאות חדשות ברזולוציות וגדלים נוספים? מוזמנים לספק את התחזיות האישיות שלכם בתגובות.